Opinie o Przemysław Kończal Solid-Stal w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przemysław Kończal Solid-Stal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przemysław Kończal Solid-Stal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przemysław Kończal Solid-Stal w Inowrocław

Brak słów, żenada.

Właściciel Nowy wpis

Stal-inox radzę zająć się pracą a nie tworzeniem fałszywych opini bo klienci się skarżą że nie odbieracie telefonów i rury przychodzą po 2 3 miesiącach.

Ja Nowy wpis
@Właściciel

Ja bym nie czekał 2,3 miesiące chyba że jakość wykonania produktu zrekompensuje czas oczekiwania, w przeciwieństwie do Pańskich wypocin podejrzanych na parkingach.

Właściciel Solid-Stal Nowy wpis

Wiemy że bardzo szybko się rozwijamy ale proszę aby konkurencja stal-inox i dw truck ( jeden właściciel ) który kręci i kombinuje jak może nie wprowadzał ludzi w błąd i pozostawił komentarze dla prawdziwych klientów.Pozdrawiam i życie owocnych zamówień

Ale dlaczego skarbówka ma się zająć firma ?

Mundek
@Ania

Nie tylko skarbówka

@Mundek

Stal-inox ( konkurencja )dziękujęmy za opinie.

Właściciel Nowy wpis
@Mundek

Żenada to jest dodawanie sobie opini jak firma stal inox z Inowrocławia oraz dw truck (jeden właściciel). Pozostawmy opinie dla prawdziwych klientów.Pozdrawiam i życzę owocnych zamówień

Klient

Firma Solid Stal to nieporozumienie, amatorszczyzna omijać szerokim łukiem. Jeżeli chodzi o reklamację to Pan Przemek jest mistrzem nie odbierania telefonów a jak się uda dodzwonić to w słuchawce słychać arogancję i bezczelność. Nie polecam.

@Klient

Dziękujemy konkurencji za bardzo wylewny komentarz.;) Prosze nie wprowadzać ludzi w błąd.Pozdrawiam

@Klient

Stal-Inox ( konkurencja ) dziękujęmy za opinie. ;) Pozdrawiamy i życzymy owocnych zamówień

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przemysław Kończal Solid-Stal? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Siwy

(usunięte przez administratora) jakich mało nie polecam zwykły Janusz biznesu skarbówka powinna się zainteresować tym człowiekiem

@Siwy

Dziękujemy konkurencji za bardzo wylewny komentarz. Wiemy że nie możecie sobie z nami poradzić,ale Panowie za cienkie bolki jesteście ????

Mar Trans

Polecam, szybko i solidnie zrealizowane zamówienie pod klienta.

Policjant Toruńska

Widzę że ktoś tutaj płaci za usuwanie niepochlebnych komentarzy Balustrada która wykonali żenada nie oszlifowana widoczne mało profesjonalne spawy nie polecam! Skarbówka tym Panem powinna się zająć ja chyba osobiście zgłoszę

@Policjant Toruńska

Dziękujemy konkurencji za bardzo wylewny komentarz.

Walczak transport

Polecam szybko i solidnie.Posiadam orurowanie na kilku autach wszystko bez zastrzeżeń !

Transbud

Orurowania bardzo dobrej jakości.Polecam Nazwa firmy zdecydowanie pasuje do producenta.;)

DiTrans

Bardzo szybka realizacja ceny!!Super jakość !

Braian

Polecam!!! Dobra jakość szybka realizacja i najtaniej

Zostaw merytoryczną opinię o Przemysław Kończal Solid-Stal - Inowrocław

• Jak się pracuje w Przemysław Kończal Solid-Stal?

Zobacz opinie na temat firmy Przemysław Kończal Solid-Stal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przemysław Kończal Solid-Stal?

Przemysław Kończal Solid-Stal
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Janusza Kusocińskiego 12
    88-100 Inowrocław