Opinie o Roksana Wójcik All-Car w Starachowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Roksana Wójcik All-Car. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Roksana Wójcik All-Car o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roksana Wójcik All-Car w Starachowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Roksana Wójcik All-Car? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Kamil

Czytam te komentarze i nie wiem skąd biorą się te negatywy.. sądzę ze to czysta zazdrość, ludzka okropna zazdrość Powiem Wam szczerze, ze przepracowałem wiele firm w kraju i poza i nigdy wcześniej nie pracowałem w takiej firmie jak ta. Nigdy tez się nie spodziewałem ze kiedy kolwiek jeszcze trafie do takiej porządnej firmy Mega szacunek dla szefowej !! Złota kobieta Podziwiam szanuje i powodzenia !!!

kierowca Nowy wpis
@Kamil

Ktoś tu pisze piękne pozytywne opinie . Nie znam firmy ale czytając opinie to jakbym czytał teksty jednej osoby . Złota kobitka no bez przesady czy mamy tak skromny słownik ,że ta złota kobitka itp: sformułowanie powtarzają się w kółko . Pozdro kierowca

Szefowa złota kobieta :) praca fajna ale czasem ciężka.. ale dispo i logistyka działa w tej firmie wzorowo!! jestem pod wrażeniem kroków jakie podejmuje nasza szefowa kroków zawsze celnych :) polecam prace, codziennie nowiutki świeżutki autobusik lub ciężaróweczka, fajne premie ;)

Guest Nowy wpis
@Marcin

Opinie Co jedna to mydli (usunięte przez administratora) szefów tak że idzie się w niej przejrzeć, dajcie sobie spokój z pisaniem własnych opinii, co rusz nowy nick, nowy post a tak na prawdę to piszę jedna osoba, ale to nic, przestrzegam przed tą firmą, jeśli ktoś ma szczyptę rozumu z normalnych kierowców ze Świętokrzyskiego to ominie tą firmę szerooooooooooooookim łukiem, i jak napisał mój przedmówca, ja też tam pracowałem, na szczęście się zorientowałem w parę chwil i nie dałem się wyjechać w anal jak niestety co niektórzy, aha i najważniejsze na koniec, czemu wszyscy tak niby pięknie piszą na temat Szefowej ( Pożalsię Boże), ponieważ zrobiła więcej lodów na imprezach z młodymi kierowcami niż Algida. . . Ale jak to mówią, psy szczekają a karawany idą dalej, tylko ciekawe jak daleko. . .

Karolina Nowy wpis
@Guest

Co Ty mówisz za głupoty :P Może zamiast tego normalnie się wypowiesz? Czemu tak źle było Ci w tej pracy? I w ogóle ta opinia, że pisze tu tylko jedna osoba - no nie wierzę w to.

Olek

gratuluje uzyskania tak wysokiego wyniku na rynku firm transportowych polecam z całego serca atmosfera i profosjonalizm na najwyzszym poziomie szacunek! kłaniam się p.Roksano. pozdrawiam :)

Justyna
@Olek

Hej. ;) A gdzie można mieć wgląd do tych wyników? Jest tam też zestawienie z innymi firmami?

Brałeś udział w rekrutacji do Roksana Wójcik All-Car. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Polecam , miło sympatycznie i profesjonalnie ! ze wzgledów zdrowotnych musiałem przerwać pracować, ale p. Roksana jest to kobieta skarb !! zawsze miło i ciepło będe wspominał tą firmę. :) pozdrawiam serdecznie

Justyna
@Adam

A były jakieś problemy z Twoim odejściem czy wręcz przeciwnie? Może zorganizowali jakąś imprezę pożegnalną czy za krótko tam robiłeś, żeby aż tak się przywiązali do Ciebie? ;)

Murzyn

(usunięte przez administratora) To nie jest praca dla miekiszonow tylko dla twardzieli no ale właścicielka ma spore problemy z fiskusem obecnie więc długo raczej nie pociagnie

Kazimierz
@Murzyn

Długo się te problemy już ciągną? No i co masz na myśli mówiąc że to praca dla twardzieli?

Grzegorz

niesamowite miejsce pracy z ogromnym potencjałem na jeszcze większy sukces ! dbają o pracowników wypłata na czas szczerze polecam !

Pawel

Natknąłem się na ta stronę przypadkiem, a wiec się podziele swoją ocena Za każdym razem podziwiam i podziwiać będę ile ta młoda osoba wkłada serca abyśmy my jako kierowcy czuli się komfortowo i docenieni Jak żyje 60 lat tak nigdy nie pracowałem w takiej firmie. Szefowa traktuje nas poważnie i vice versa Prawdziwy podziw !!!! Brawo

Artek

Żeby wszędzie tak było jak tu to świat byłby pieknejszy Kłaniam się nisko

michał

wszystko ok, praca dość specyficzna i ciężka, ale super szefostwo i organizacja na poziomie mistrzowskim.

Krzysztof

Szczerze dziękuje za wszystko Nigdy nie odmawiają pomocy, a takich ludzi jest garstka. Zawód kierowca to bardzo ciężki kawałek chleba. W tej firmie można poczuć się ważnym. Polecam !

Robert

Polecam Jeśli ktoś szuka pracy i obsługi ze strony biura na wysokim poziomie i przede wszystkim profesjonalnymi to szczerze mogę polecić Nigdy tez nie miałem problemu z urlopem i wcześniejszym zjazdem do domu. Firma transportowa godna polecenia!!!

Polecam firmę Uczciwą i wypłaca na czas. Praca ciężka, ale wynagrodzenie adekwatne do pracy. Jestem bardzo zadowolony ze pozytywnie przeszedłem rekrutacje i szefowa dała mi szanse. O firmie dowiedziałem się na parkingu w Danii od kierowców którzy chwalili p.Roksanę. Nie kłamali :)

Jeśli ktoś lubi prosić się o własne przez siebie zarobione pieniądze to właśnie jest firma dla niego. Tragedia jednym słowem!!!!

Artur

Dobra opinia pracodawcy nie bierze się znikąd lecz w oparciu o działania na rzecz pracowników, polecam

Mlodyyy92

Rzetelna i wzorowo zorganizowana firma. Logistyka na wysokim szczeblu. Profesjonalne podejście do każdego powierzonego zlecenia. Młoda wykształcona kadra zawsze staje na wysokości zadania.

~marko~

Czytam te opinie I śmiać mi się chce szefowa ok młoda fajna dziewczyna fakt uczciwa jest I na tym koniec ta praca to orka dla dzieci które z reszta tam pracują 24-26 lat gołe prawko świeżo zdane bez kwalifikacji I podnieta bo jadę nowym autem na niemieckich blachach po Europie po 16-17 h bez przerwy bez tacho cisną bo rano trzeba zdać i jechac w następne miejsce i wtedy śpisz w busie na siedzaco w 9 os. Jedziesz przez pół europy do fabryki czy portu caly dzień za darmo odbierasz nowe auto i zarabiasz 50gr/km i nie realnie przejechane tylko z ich wyliczeń bardzo często zaniżane ale co sie dziwić jak to jeden z podwykonawców niemieckiej firmy CONVOY LOGISTICS z siedzibą w Niepołomicach wystarczy poczytać na ich temat nawet na "gowork" I wszystko podane jak na tacy ludzie nie mają poszanowania dla kierowcy liczy się kasa na niemieckim koncie.

Piter

Generalnie praca fajna ale ciężka spisz na podłodze w autobusie miejskim bez ogrzewania czy w cieżarówce albo w busie pozwijany gonisz po nocach bo rano trzeba oddać auto spanie po 3h bez tacho byle dojechać Trasy dzielone po rodzinie i znajomych jedni robią 3-4tys w tygodniu a inni niecałe 2 tys generalnie kółko wzajemnej adoracji każdy patrzy żeby tylko donieść do szefowej to dostanie lepsze trasy wszystko na gębę o umowie zapomnij tylko zlecenie albo działlność bez zwrotu kosztów Chcesz wolne spoko ale potem za kare dostaniesz trasy albo nie wyjazd w niedzielo powroty w sobote nad ranem 6dni w pracy spanie po 3 godziny 5-6tys gdzie trzeba zjeść zapłacić za prysznice toaletę i jak podliczysz wyjdzie zostanie ci 4,5tys a za tyle to można po kraju jeździć i spać w domu

sylwek

Witam mam pytanie czy to portal mający na celu zostawienia opinii na temat Pani Roksany czy na temat pracy w jej firmie

Olga

Hej! Fajne opinie, nadal je podtrzymujecie? Bo ostatnia jest z września zeszłego roku ? Mam nadzieję, że nic się nie zmieniło?

Zostaw merytoryczną opinię o Roksana Wójcik All-Car - Starachowice

• Jak się pracuje w Roksana Wójcik All-Car?

Zobacz opinie na temat firmy Roksana Wójcik All-Car tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roksana Wójcik All-Car?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Roksana Wójcik All-Car
3.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Por. Robota 11
    27-200 Starachowice