Nie polecam współpracy z firmą sobancy. Szef niepoważny, bez szacunku do pracownika. Z dnia na dzień pomniejszył wynagrodzenie o 10 euro za miesiąc wstecz! Poinformował pracowników SMS. Nie płaci za czas dojazdu z trasy do domu. Złoty pakiet serwisowy wg. Firmy to jazda busem z przyczepą, wymiana zużytych kół przez kierowcę na parkingach lub poboczach. Premie świąteczne to jakiś żart. Brak benefitów takich jak wczasy pod gruszą czy multisport. Stawka zachodnia umówiona na gębę.
Ogólnie jeden wielki dziad trans.
Jeden z prezesów zawieszony ze sprawą o (usunięte przez administratora)
Nie bądź (usunięte przez administratora), nie zatrudniaj się u Sobana.