Opinie o Ol.Piw Paweł Olszewski w Zagnańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ol.Piw Paweł Olszewski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ol.Piw Paweł Olszewski o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ol.Piw Paweł Olszewski w Zagnańsk

caroline27 Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora) Było ogłoszenie, że szukają kogoś na stałe do pracy biurowej, obsługi programu etc. Po dwóch tygodniach zostałam zwolniona bez podania powodu i najlepsze jest to, że informacje przekazała mi pracownica nie szef. Po jakimś czasie przyjechałam po wypłatę - niestety musiałam swoje odczekać. Brak szacunku do pracownika. Oni szukają kogoś na chwilę po czym zmieniają pracownika jak rękawiczki. Szczerze nie polecam!!!

sylwka8309 Nowy wpis
@caroline27

Caroline27 kiepskie te twoje argumenty. Po pierwsze zostałaś zwolniona przez Kierowniczkę biura, która również zajmuje się kadrami. Po drugie został podany powód Twojego zwolnienia, ale jeśli nie wiesz to wyjaśnię przez 2 tygodnie przyuczałaś się z innym pracownikiem do swoich obowiązków, niestety nie wykazywałaś żadnej inicjatywy do pozostania i chęci. Niestety nie miałaś siedzieć cały czas z pracownikiem starszym stażem, który ma za Ciebie wszystko robić bo jaki sens zatrudniania Ciebie. Po wypłatę przyjechałaś kiedy miała być wypłacona i oczywiście ja otrzymałaś, przepraszamy za czas oczekiwania....Przepraszam za szczerość ale dziewczyna , która zajęła Twoje stanowisko już po tygodniu zajmuje samodzielne stanowisko pracy. Szkoda ,że brakiem swojego zaangażowania i chęci do pracy obarczasz firme a nie siebie.

Marchewka Nowy wpis
@caroline27

Nie prawdą jest to co piszesz. Pracowałam tam 3 lata. Jeśli zostałaś zwolniona najwyraźniej się do tej pracy nie nadawalas.

Katarzyna Nowy wpis

Dzień dobry, od kilku miesięcy firma poszukuje pracownika na stanowisko-pracownik administracyjno-biurowy. Czy któryś z byłych pracowników, mógłby się podzielić informacją na czym ta praca polega?. Pozdrawiam.

Były

Zaczęli wypłacam pieniądze w terminie ? Czy nadaj jedna pensja w kilku transzach i trzeba chodzić i się prosić bo tak to by się jej nie zobaczyło ?

@Były

A faktycznie to prawda z tym wszystkim była? Czemu te całe transze wprowadzono?

Mikołaj

Większość pracowników narzeka na złą atmosferę w firmie. Nawet kilka osób wspomina o mobbingu. Czy ktoś to zgłaszał gdzieś wyżej? Teraz jest już lepiej, czy nadal relacje w pracy pozostawiają wiele do życzenia?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ol.Piw Paweł Olszewski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Nie polecam firmy, pracowałem i to było najgorsze co mogłem zrobić żeby tam być. Wykorzystują ludzi, wyganiają na słonce i nawet nie mozna w cieniu chwile pobyć!! Totalna żenada i zdecydowanie nie polecam pracy w tej patologicznej firmie ;)

@anonymous

Mam to samo odczucie. Nie polecam pracy tam. Atmosfera średnia. Bardzo złe podejście do pracowników fizycznych. Mobbing i totalna eksploatacja psychiki. Jeśli ktoś chce zachować zdrowie psychiczne niech omija ich z daleko!!!

Ol p... - >... tech

Proszę myśleć... i przestać nekac byle kim... Pozdrawiam. Buziaki, papatki, całuski nie wpiepszaj ludzi w problemy... zdrowia w tych chorych czasach. Najlepszego!

Wiktor

@Monika Szkoda, że zabrakło argumentów uzasadniających taka opinie bo ja mam zupełnie inne zdanie o firmie

Xyz
@Wiktor

Proponuję Wiktorku otworzyć oczy. Na własnej skórze doświadczyłem mobbingu. Olszewski jest bucem, który zachowuje się jak by odkrył co najmniej polon i rad. Pawciu trochę pokory bananowy dzieciaku.

Pani Moniko, proszę się zapoznać z definicją zwrotów które Pani używa. Przed podjęciem pracy radzę zapoznać się z zakresem obowiązków. Pozdrawiam serdecznie!

K.Mar

Komentarz dodany jak zwykle w późnych godzinach wieczornych po odpowiedniej dawce alkoholu. Nie wiem czy autor postu zdaje sobie sprawę że podszywanie sie pod inne osoby grozi odpowiedzialnością karną. IP namierzone, sprawa zgłoszona na policję. Radzę zgłosić się do odpowiednich instytucji po pomoc, póki nie jest za późno.

Pedro

Firma wypracowała sobie dobrą opinię więc nie powinno nikogo dziwić, że jest wymagająca. Z pewnością nie każdemu po drodze z pracą?

K.M

Jak widać poniżej, jakis tygodniowy pracownik wylewa swoje żale. Prawda jest taka Panie kierowco, że jeśli komuś się chce to będzie pracowal. W tej firmie są osoby, które pracują tu latami i jakos nie narzekają. Gwarantuję Panu szef nie trzyma tu pracowników ani siłą ani mobbingiem. Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia też są jasne i klarowne.

Tk

Świetna atmosfera mile podejście do pracownika. Z szefem żyjesz jak z kolegą. Polecam!!!

Emilia
@Tk

Chyba nie muszę mówić, jak ważne jest utrzymywanie dobrych relacji z Szefem - to sprawia, że wówczas pracuje się nam znacznie lepiej. Wiem już coś o atmosferze w Ol.Piw, ale nie napomknąłeś nic o samych warunkach zatrudnienia. Firma organizuje Wam szkolenia - zarówno te wewnętrzne, jak i zewnętrzne?

Aga Tech
@Tk

Beznadziejna atmosfera , (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) i manipulańci.

Artur

Nie ma na forum zbyt wielu informacji o pracy w firmie bo pewnie dobrze się pracuje?

Ciekawa

Dzień dobry Firma poszukuje osoby na stanowisko administracyjno-biurowe.Czy ktoś może powiedzieć na czym ta praca ma polegać? Pracodawca oczekuje od pracownika dyspozycyjności,czy to oznacza pracę w godzinach nadliczbowych? i czy za nie płaci?Ile osób zatrudnia ta hurtownia i jakie jest przeciętne wynagrodzenie.

Obecnie coś dzieje się w firmie Ol.Piw Paweł Olszewski w miejscowości Zagnańsk? Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na aktualne wieści odnośnie Ol.Piw Paweł Olszewski, napiszcie co u nich słychać!

olo1

Polecam firmę, pracuje tu od wielu lat i moja opinia o pracodawcy jest jak najlepsza. W hurtowni panuje bardzo dobra atmosfera. Jeśli ktoś jest zawiedzony brakiem wyrozumiałości szefa za nic nie robienie to polecam wybrać się do Urzędu w pracy w Kielcach;-) Polecam wszystkim poszukującym pracy!

marooo

SPOKO firma robiłem tam 3 lata ,

Emilia
@marooo

Czy powiesz nam coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Może zechcesz wypowiedzieć się odnośnie atmosfery, jaka panowała w Ol.Piw? Określiłbyś ją jako atmosferę wzajemnej współpracy? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Ol.Piw Paweł Olszewski - Zagnańsk

• Jak się pracuje w Ol.Piw Paweł Olszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Ol.Piw Paweł Olszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ol.Piw Paweł Olszewski?

Ol.Piw Paweł Olszewski
  • Kielecka 3 lok. 14