Opinie o Iga Parada-Kaszewiak Kancelaria Adwokacka w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Iga Parada-Kaszewiak Kancelaria Adwokacka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Iga Parada-Kaszewiak Kancelaria Adwokacka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iga Parada-Kaszewiak Kancelaria Adwokacka w Łódź

Lenka Nowy wpis

Dzień dobry, czy posiada może ktoś więcej informacji dotyczących aktualnego zawieszenia kancelarii? Wstępnie przeglądam te okoliczne w Łodzi za zatrudnieniem. Po tych ostatnich opiniach raczej nic nie wskazywało na wstrzymanie a chcę dowiedzieć się zorientować w temacie pracy. W Internecie jednak wyświetla się komunikat o wstrzymaniu przypadającym na początek lipca zeszłego roku. Czy przed nim można było podjąć się współpracy zawodowej?

ALICJA PRUSIŃSKA Nowy wpis

Z całego serca polecam tę Panią adwokat. To co zrobiła dla mnie wykracza poza to czego spodziewałam się po jakimkolwiek prawniku. Skromność, serdeczność i niesamowity talent na rozprawach. Pani Igo rozumiem dlaczego jest Pani tak rozchwytywana przez telewizję. Raz jeszcze dziękuję Pani i Mężowi.

Małgorzata Kunert Nowy wpis

Jest Pani cudowna. Podziwiam Panią. Oby tak dalej.

JANINA

Adwokat z powołania, dziękuję Pani za rezygnację z honorarium. Jesteście Państwo z Mężem cudowni.

Aleksandra Nowy wpis
@JANINA

Widzę, że Pani adwokat ma grono zadowolonych klientów. Niestety niedługo czeka mnie rozwód, dlatego szukam informacji. Jeśli dobrze zrozumiałam, Pani mecenas prowadzi sprawy wspólnie z mężem, czy kancelaria zatrudnia również pracowników? Zależy mi, aby moją sprawę od początku do końca prowadziła jedna osoba. Tak z ciekawości zapytam również o rezygnację z honorarium, nie słyszałam wcześniej o takiej praktyce, czy mogę wiedzieć jaki był powód?

Firma Iga Parada-Kaszewiak Kancelaria Adwokacka poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kamila

Dziękuję !

Czy można się z Panią spotkać też w Zduńskiej Woli ?

Kamil

Podziękowania dla Pani z Zabrza

Jo-anna

Moja kochana pani mecenas ! Przechodzę przez drugi w życiu rozwód - pani adwokat rozbraja sędziego pytaniami do męża i jego świadków - kolegów idiotów. Pod salą rozpraw zachowywali się jak pawiany a wychodzili jak zbite psy. Za cztery tysiące miesięcznie na mnie i syna możemy przesłuchiwać świadków do końca życia :-) polecam i dziękuję Pani Mecenas. JS

JACK

Re-we-la-cja ! Najwyraźniej do trzech adwokatów sztuka.. polecam tę cudowną, wygadaną ;-) adwokatkę.. Dziecko zostaje ze mną !!!!

Maciej

Kochana Pani mecenas - dziękuję Pani

Tamara

Pani Mecenas - dziękuję Pani z Tatą z całego serca. Zmieniła Pani nasze życie - odszkodowanie miało starczyć na mieszkanie - starczyło na dom. Jesteśmy Pani dozgonnie wdzięczni. Tamara.

Kamil

Wspaniała, ciepła, ludzka a przy tym cholernie zawzięta i co bardzo widać po przygotowaniu na każdą rozprawę - absurdalnie pracowita. Sąd ewidentnie lubił Panią Mecenas od początku bardziej niż pana mądralę mojej żony. Kulturalna, życzliwie uśmiecha się - po czym zagoniła w kozi róg pytaniami. Dziecko jest przy mnie !!!!!!! Polecam z całego serca - to najlepsza adwokat na świecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Iga Parada-Kaszewiak Kancelaria Adwokacka - Łódź

• Jak się pracuje w Iga Parada-Kaszewiak Kancelaria Adwokacka?

Zobacz opinie na temat firmy Iga Parada-Kaszewiak Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iga Parada-Kaszewiak Kancelaria Adwokacka?

Iga Parada-Kaszewiak Kancelaria Adwokacka
  • Prezydenta Gabriela Narutowicza 40 lok. 1