Opinie o Firma Ko-Mar Michał Malicki w Kowal

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Ko-Mar Michał Malicki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Ko-Mar Michał Malicki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Ko-Mar Michał Malicki w Kowal

Lilka Nowy wpis

Hej, szukam zatrudnienia na część etatu na dorobienie sobie i widziałam, że kiedyś w sieci była widoczna taka oferta na 1 / 3 etatu na sprzątaczki. Nie jest już aktywna, więc czy wiecie może gdzie szukać tych aktualnych ogłoszeń? One są dodawane tylko na stronie urzędu?

@Pracodawca Nowy wpis

Firma nieuczciwa, wypłaty z opóźnieniem, zus niepłaconych przez 10miesięcy,brak wypłaty za grudzień ,nie polecam ludziom o słabych nerwach

Czy jesteście zorientowani w tym jak do dziś mógł zostać wyjaśniony temat wspomnianych spóźnień? Jeszcze w marcu tamtego roku ktoś je deklarował i zastanawiają mnie szczegóły. Potrzebuje dla kogoś za pracą jako konserwator się zorientować. :) Nie wiem jednak czy warto? co teraz z wypłatami?

Jaka jest kultura pracy w Firma Ko-Mar Michał Malicki?

Marek Nowy wpis

(usunięte przez administratora) spóźnia się z wynagrodzeniem za pracę oraz przestaje płacić pomimo wygranych spraw w sądzie komornik nie jest w stanie wyegzekwować należności nie polecam tej firmy a nawet wręcz ostrzegam trzymać się od tej firmy z daleka

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Firma Ko-Mar Michał Malicki na stanowisko PFRACOWNIK GOSPODARCZY? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Mg123

Nieuczciwa firma. Zgłoszona do PIP, nieopłacone składki, brak wynagrodzenia. Wygrałam w sądzie lecz komornik nie miał z czego ściągnąć długów. Pani Mariola nic sobie z tego nie robi. Wynagrodzenia zaległego nie mam do tej pory,od 2018-2019 roku. Jak są osoby pokrzywdzone to proszę się odezwać.

Olga
@Mg123

Dużo tego wynagrodzenia Ci zalega? :-( Jest jakaś szansa, że w ogóle odzyskasz te pieniądze w końcu? Widzę że problem był już dużo wcześniej, ciekawe jak obecną sytuacja, czy wciąż ludzie nie dostają całych pensji

@Olga

@Olga Po nowym roku znowu sprawę zgłoszę do komornika. Zobaczymy. Z odsetkami to już z 3tys. będą.

@Mg123

Padła deklaracja o zgłoszeniu sprawy po nowym roku, czy faktycznie miało to miejsce? Widziałam w opiniach, że ludzie pytali o istnienie firmy. Z tego co widziałam po rejestrze są wciąż aktywni, więc czy ona obecnie w sposób zwyczajny funkcjonuje i zatrudnia?

@Mg123

Moja żona także pracowała w tej firmie także nie dostała części wynagrodzenia i też w sądzie wygrała sprawę i do tej pory nie odzyskała zaległych płatności może TVN zająłby się tą sprawą aby zostałaby zlikwidowana ta firma która nic sobie nie robi z prawa i (usunięte przez administratora) nadal uczciwie pracujących na swoje utrzymanie

Sylwia

Ludzie nie zaczynajcie tam pracy pieniądze nie na czas i brak środków czystości a na koniec nie płaci jak jej syn na takie zaczy pozwala

@Sylwia

Czy oni jeszcze działają? Bo ja od 2018-2019roku pieniędzy nie mam.

MAREK

Poszukuję osoby oszukane przez tą firmę

Sylwia
@MAREK

Jestem oszukna przez tą firmę

Henryk

Wpłaciłem do tej firmy 367,17 zł za dmuchawę .Napisałem kilka meili . Pracownicy tej firmy całkowicie nie odpowiadają .Znaczy to ze zostałem zrobiony w bambuko. Dopiero po odczytaniu opini o tej firmie stwierdziłem że to (usunięte przez administratora) Henryk Letkiewicz Grudziądz.

Poszukuję osoby oszukane przez tą firmę

Misio 89
@Marek

Ja też zostałam (usunięte przez administratora)przez tą firmę. Od dnia 01.01.2021 pracowałam na zlecenie tej firmy i nie dostałam wynagrodzenia. Pani ta ciągle mnie zbywa aż urwała kontakt!

Maria
@Marek

Witam, czy sprawa z firmą została wyjaśniona? Nie wiem niestety o co może dokładnie chodzić ponieważ nie opisałeś jak wygląda sytuacja i w jaki sposób zostałeś (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że udało się dojść do porozumienia z firmą i wszystko skończyło się dobrze. Daj znać.

Mała Mi
@Misio 89

Ja nadal pracuje, choć zapewne już niedługo. Pieniedzy nigdy nie ma na czas, albo w ratach, albo w danym miesiącu wcale. Ściemy walą w żywe oczy. Gorąco nie polecam????????

@Mała Mi

Ja pracowałam dla tej firmy i też na czas nigdy pieniedzy nie było. Ostatniej wypłaty nie dostałam.(usunięte przez administratora)

Franciszek
@Menka

Przecież nie można sobie ot tak nie zapłacić pracownikowi. Próbowałaś odzyskać pieniądze, czy po prostu odpuściłaś. Z tego co czytam takich osób jest więcej, więc może warto się skrzyknąć i razem wystąpic o kasę?

Stokrotka
@Marek

Witam pracowałam w tej firmie dwa razy po roku , ponieważ przetarg jest co roku i za każdym razem był problem z płatnością za styczeń nie zapłaciła wypłaty poszłyśmy do sądu pracy wyrok prawomocny i sąd okręgowy w Płocku ja ponownie wybrał i w dodatku do nas przyszła do sądu w Sierocu mało zawału nie dostałam przez te babę jest bezkarna robi co jej pasuje dziwię się że sąd gdzie idziemy po sprawiedliwość tak postępuje to jest chore ,musimy połączyć siły i coś z tym zrobić pozdrawiam

@Stokrotka

Prawo niestety tak już u nas działa. Nie wiem czy "połączenie sił" na coś się zda. Ale podejmowaliście może już próbę zebrania się w jakąś grupę odnośnie tej całej sytuacji czy sprawa ucichła?

marek
@Honorata

Ja staram się coś zrobić w imieniu mojej żony która pracowała i ma wyrok sądu odnośnie zwrotu wynagrodzenia za przepracowany okres w tej firmie ,część pieniędzy odzyskała ale nie wszystkie dlatego założyłem te stronę aby osoby które zostały oszukane pracując w tej firmie skrzyknąć i razem walczyć o swoje a chciałbym zauważyć że ta pani bogaci się właśnie w taki sposób nie uczciwy oszukując pracowników po odejściu lub stracie obiektu .

Każda opinia się liczy! Napiszcie co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Firma Ko-Mar Michał Malicki w mieście Kowal, czekamy na sprawozdania.

Pluszak

Witam pracowałam w tej firmie zostalam (usunięte przez administratora) i bez pieniędzy szefowa to niezła kąbinatorka i (usunięte przez administratora) w żywe oczy klamie od 6 miesiecy niepotrafie sie z nami rozliczyc jest wiele osób oszukanych przez ta firmę Nie polecam nikomu u nich pracowac

Aneta

Także i ja zostałam (usunięte przez administratora) przez tą firmę... Pomimo że nie mam zapłacone za wykonaną pracę to jeszcze się okazało że pomimo umowy nie byłam zgłoszona do ZUS także przez parę miesięcy nawet nie wiedziałam że nie mam ubezpieczenia. Na szczęście nie było potrzeby korzystać z lekarza

@Aneta

A co z innymi składkami przez te pół roku w takim razie?

Mycha

(usunięte przez administratora) pracując pol roku niedostalam wyplaty niby właścicielka A w żywe oczy klamie obiecywala ze sie zemna rozliczy i do dziś cisza i sprawa znalazla sie w sadzie nie polecam i ostrzegam

@Mycha

Również padłam jej ofiarą

może w końcu zrobić z tą firmą porządek skrzyknąć się i złożyć zbiorowy pozew bo będzie nadal (usunięte przez administratora) pracowników i będzie bez karna moja żona jest zbawiana już z zapłatą od dwóch lat pomimo wygranego wyroku o zapłatę część zwróciła ale reszta wisi i zawsze jest jakieś ale (przelew poszedł ,będzie póżniej bo nie otrzymała albo zus musiała zapłacić) i tak bez końca .Kręcenie bez końca a ta pani się bogaci bo ma taką chałupę że hej i ma z czego pokryć,czekam na wszystkich pokrzywdzonych przez tą firmę

@Marek

Witam. Doświadczyłam dokładnie tej samej sytuacji od listopada 2021 r proszę się o zarobione pieniądze. Wiecznie jakieś wymówki i kłamstwa z jej strony. Nie będę jej nawet nazywała panią bo dla mnie to po prostu (usunięte przez administratora) Pomimo umowy okazało się że nawet nie zgłosiła mnie do ubezpieczenia...

Menka

Pracowałam dla tej firmy półtora roku. Skończyłam prace w 2018 roku.Wypłata nigdy nie była na czas a za ostatni miesiąc nie dostałam pieniedzy do dziś. Skierowałam wniosek do inspektora pracy. Wtedy usłyszałam od pani Malickiej że gdybym nie złożyła wniosku to by mi zapłaciła. Dlatego sąd sobie odpuściłam bo to chyba bez sensu.

Maria
@Menka

Cześć, skoro wypłata nigdy nie była na czas to ile wynosiły spóźnienia i z czego to wynikało? Może ktoś z aktualnych pracowników wypowie się na ten temat? Jak obecnie ta kwestia wygląda w Ko-Marze? Minęło już parę lat więc podejrzewam, że przez ten okres czasu wiele mogło się zmienić :)

@Maria

Gdyby się zmieniło to bym dostała pieniądze za ostatni miesiąc

Małgorzata
@Menka

Widzę, że Was tu więcej, czemu się nie skrzykniecie i nie powiadomicie PIP. Nie może tak być. Tzn. u Ciebie, to może już dawna sprawa, ale świadkiem zawsze możesz być.

Mała Mi.
@Maria

Tak wiele się zmieniło, NA GORSZE. Nie szanują pracowników wogole. Jest listopad a my nie mamy wypłat za wrzesień

poszukiwałem osoby (usunięte przez administratora)przez tą firmę ze względu na moją żonę która pracowała na rzecz tej firmy i nie otrzymała pieniędzy pomimo pozytywnego wyroku sądowego (sprawa ciągnie się dwa lata),nasze argumenty wyczerpują nawet nie boi się TVN interwencji jest po prostu bez karna .Obiecuje że wyśle na konto podaje terminy i nie wywiązuje się z nich zawsze ma wytłumaczenia, jeżeli jest więcej takich osób oszukanych przez tą firmę można się zmobilizować i wytoczyć proces aby więcej nie oszukiwała uczciwie pracujących a i na pewno także kontrahentów .

Tymek

Przestaliście zaglądać na forum, czy jest tego jakiś powód? Czy firma normalnie działa?

Michalina

@pluszak ale to nadal nie masz wynagrodzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Ko-Mar Michał Malicki - Kowal

• Jak się pracuje w Firma Ko-Mar Michał Malicki?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Ko-Mar Michał Malicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Ko-Mar Michał Malicki?

Firma Ko-Mar Michał Malicki
  • Dobiegniewska 21