Opinie o Agro-Son Paweł Wilomski w Niepiekła

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agro-Son Paweł Wilomski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agro-Son Paweł Wilomski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Son Paweł Wilomski w Niepiekła

Rafał Nowy wpis

UWAGA (usunięte przez administratora) Jeśli przeczyta to właściciel firmy (P. Paweł Wilomski) proszę o kontakt. Pana pracownicy są oszustami i utrudniają kontakt z Panem. Teraz moja opinia. Na dole opisuje sytuacje dokładniej, jeśli ktoś nie ma czasu czytać streszczam opinię w kilku punktach: 1. Oszukali mnie 3 miesiące temu, że dostarczą mi kosiarkę za 1,5 tygodnia. Do tej pory jej nie mam. Od kilku dni przestali odbierać telefony 2. Przez te 3 miesiąc podnieśli cenę i zmuszają mnie do zapłacenia większej kwoty. 3. (usunięte przez administratora) przy zamówieniu, że podana cena jest ceną brutto, a jak dopytałem o fakturę to okazuje się, że sprzedają sprzęt bez dowodu zakupu. "SPRZEDAJĄ NA LEWO" 4. Kilkanaście razy już fatygowałem się i dzwoniłem zapytać czemu nie dotrzymali kolejnego umówionego terminu dostawy - straciłem na to dużo czasu. 5. Przez telefon kłamią i wymyślają jakieś "bajki". Samochód kierowcy psuł się już kilka razy. 6. Generalnie kontakt i współpraca - tragedia. Nie spotkałem się jeszcze z tak nierzetelną firmą. OSTRZEGAM OSOBY I FIRMY, KTÓRE PLANUJĄ PODJĄĆ WSPÓŁPRACĘ Z TĄ FIRMĄ. UWAŻAJCIE! Opis całej sytuacji: Wpis i tak jest długi więc postaram się skracać. Generalnie na całą sytuację poświęciłem dużo czasu i straciłem konkretną kwotę (sprzęt w tym czasie mocno podrożał). 3 miesiące temu zamówiłem tutaj kosiarkę (rozdrabniacz). Ustalona cena była dla mnie atrakcyjnie i (najważniejsze) za 1,5 tygodnia miała być dostarczona do mnie na podwórko. Miał to być prezent dla taty na okrągłe urodzin. Minęły dwa tygodnie i kosiarki nie było, ani żadnego kontaktu ze strony szanownej firmy. Zadzwoniłem zapytać w czym jest problem i dostałem informacje, że potrzebują jeszcze kilka dni i kosiarka będzie dostarczona. Od tamtej pory wykonuję takie telefony co tydzień. Za każdym razem wymyślają inne wytłumaczenie i w niektórych już się gubią (samochód kierowcy psuł się już kilka razy). Kilkanaście razy był mi już obiecywany jakiś termin dostawy. I co najlepsze ostatnio poinformowali mnie, że mogą mi dostarczyć kosiarkę po znacznie wyższej cenie i nie wydadzą mi na nią dowodu zakupu. Przy zamówieniu (3 miesiące temu) ustalaliśmy, że cena jest ceną brutto. Sprzedają na lewo. Ostatni obiecany termin dostawy sprzętu to 17 czerwca o godzinie 17.00. Oczywiście kolejny raz nikt nie przyjechał. Od tamtej pory przestali odbierać telefony. Pracownicy (szczególnie Pani, niestety nie pamiętam imienia) są oszustami i nie pozwolą eskalować problemu do szefa - ich kompetencje sprzedażowe i obsługi klienta ograniczają się do "opowiadania bajek" i kłamstw, merytoryki w tym co mówią nie ma żadnej. Kończąc ten długi wpis, po 3 miesiącach prób dojścia z tą firmą do porozumienia zostałem bez prezentu na 60 urodziny dla taty, a ceny są już sporo wyższe :) Muszę szukać czegoś u poważnego sprzedawcy, a nie (usunięte przez administratora) z AGRO-SON. Pozdrawiam i Ostrzegam

Bratek

Nie zadowolony z obsługi