Apreel Sp. z o.o.
Xx Nowy wpis

Nie polecam

Bartosz Nowy wpis
@Xx

Dlaczego nie polecasz Apreel? Na Twoją opinię miały wpływ zarobki, atmosfera czy może inne kwestie?

Z Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Fajna firma. Jedyny minus, ale to we wszystkich tego typu firmach : NIE gwarantują ci ciągłości pracy, może się zdarzyć, że projekt się skończy i.... Płatnik solidny. W ciągu 1,5 roku nie zdarzyło się, żebym czekał dłużej niż 48 godzin na pieniądze. Czas liczony od dostarczenia faktury. Mam znajomych w podobnych firmach, którzy czekają 14-21 dni. Polecam

Sylwia Nowy wpis
@Z

Dziękuję za wpis, świetnie, że pracodawca wywiązuje się ze swoich obowiązków. Rozumiem, że poleciłbyś pracę w Apreel Sp. z o.o. A jaką umowę oferują pracownikom?

Joanna

@patrol Udało Ci się znaleźć pracę w firmie apreel? Daj znać jak poszło! Obecnie firma poszukuje Programisty i Starszego Programisty JAVA. Jednak jest to praca w Warszawie. Bylibyście skłonni do przeprowadzki dla dobrej oferty? Jak oceniacie oferowane warunki?

TakNie4

mg

Stawka "per day" oznacza netto na fakturze za 8 godzin pracy w ciągu dnia. Jeżeli więc jest np 800pd, to oznacza 100 netto za godzinę. Jeśli ktoś danego dnia pracuje mniej/więcej, a z tego co wiem w apreel absolutnie takiego przymusu nie ma, zarabia się odpowiednio mniej/więcej. Np za posiedzenie w robocie 10 godzin, stawka jest 1000 netto na fakturze za 6 godzin 600... Firma sama w sobie przyjazna, płaci na czas, ma sporo klientów/projektów.

Tak6Nie1
Patrol
@mg

Super firma i ja tu będę pracował. Polecam innym!!!

Tak1Nie1

Ranking
yasia

rela, na pewno powinno to być wiele tysięcy złotych, w końcu Microsoft Excel/VBA, LINQ, XML, Visual Studio, .NET Framework to w wymaganiach zestaw który generuje bardzo duże wymagania finansowe u kandydata

TakNie1

Adam

Dobra firma jeśli chce się uzyskać dużo doświadczenia w IT (wysyłają często na kilkumiesięczne projekty do różnych firm). Pieniądze dobre, ale nie bardzo dobre. Mozliwości rozwoju niewielkie. Płacą na czas.

TakNie1

kopytko

Gwoli ścisłości p/d oznacza per day, a nie na miesiąc :)

Arek

matołku, to stawka "per day", czy dniówka!

...

Miałem z tą firmą kontakt. Wygląda na małą spółkę konsultingową, ale powiało korporacyjnym fałszem.

Tak2Nie
KeeM

I jak ta firma? Warto tam pracować?

programista

Prowadziłem rozmowy z tą spółką i wrażenie odniosłem pozytywne.

Tak5Nie

ciekawy

A to dlaczego ?

X

Nie polecam.

Tak8Nie

butelka
@X

jest spoko. hajsy się zgadzają, atmosfera proludzka, projekty rynkowe

Mati
@butelka

Spółka dotrzymuje zobowiązań? Jaka jest rotacja? Na ile dobre zarządzanie, planowanie i dotrzymywanie harmonogramów? Dużo stresującej pracy?

Tak2Nie

Mati
@butelka

Zostaw opinię o Apreel Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie