apreel

Toruń

Opinie o apreel

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@patrol Udało Ci się znaleźć pracę w firmie apreel? Daj znać jak poszło! Obecnie firma poszukuje Programisty i Starszego Programisty JAVA. Jednak jest to praca w Warszawie. Bylibyście skłonni do przeprowadzki dla dobrej oferty? Jak oceniacie oferowane warunki?

mg

Stawka "per day" oznacza netto na fakturze za 8 godzin pracy w ciągu dnia. Jeżeli więc jest np 800pd, to oznacza 100 netto za godzinę. Jeśli ktoś danego dnia pracuje mniej/więcej, a z tego co wiem w apreel absolutnie takiego przymusu nie ma, zarabia się odpowiednio mniej/więcej. Np za posiedzenie w robocie 10 godzin, stawka jest 1000 netto na fakturze za 6 godzin 600... Firma sama w sobie przyjazna, płaci na czas, ma sporo klientów/projektów.

Patrol
@mg 08.11.2016, 11:34

Super firma i ja tu będę pracował. Polecam innym!!!

yasia
użytkownik zarejestrowany

rela, na pewno powinno to być wiele tysięcy złotych, w końcu Microsoft Excel/VBA, LINQ, XML, Visual Studio, .NET Framework to w wymaganiach zestaw który generuje bardzo duże wymagania finansowe u kandydata

Adam

Dobra firma jeśli chce się uzyskać dużo doświadczenia w IT (wysyłają często na kilkumiesięczne projekty do różnych firm). Pieniądze dobre, ale nie bardzo dobre. Mozliwości rozwoju niewielkie. Płacą na czas.

kopytko

Gwoli ścisłości p/d oznacza per day, a nie na miesiąc :)

Arek

matołku, to stawka "per day", czy dniówka!

...

Miałem z tą firmą kontakt. Wygląda na małą spółkę konsultingową, ale powiało korporacyjnym fałszem.

KeeM

I jak ta firma? Warto tam pracować?

programista

Prowadziłem rozmowy z tą spółką i wrażenie odniosłem pozytywne.

ciekawy

A to dlaczego ?

X

Nie polecam.

Mati
@butelka 27.03.2014, 14:36
jest spoko. hajsy się zgadzają, atmosfera proludzka, projekty rynkowe

Spółka dotrzymuje zobowiązań? Jaka jest rotacja? Na ile dobre zarządzanie, planowanie i dotrzymywanie harmonogramów? Dużo stresującej pracy?

Mati
@butelka 27.03.2014, 14:36
jest spoko. hajsy się zgadzają, atmosfera proludzka, projekty rynkowe

Zostaw opinię o apreel - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie apreel