Opinie o Stefan Surowiecki MS Boat w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Stefan Surowiecki MS Boat. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stefan Surowiecki MS Boat o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stefan Surowiecki MS Boat w Kraków

Marek Nowy wpis

Czy w firmie pracują obcokrajowcy?

Pomocny Nowy wpis
@Marek

Tak

CrazyRats Nowy wpis
@Marek

Praktycznie sami i to (usunięte przez administratora)

Monika Nowy wpis

@karol a dużo w firmie jest Ukraińców ?

Iwo

Trochę niepokojące są te informacje a ponieważ interesuje mnie praca w firmie to trzeba przemyśleć.

Joanna
@Iwo

A jakie konkretnie stanowisko pracy Cię interesuje? Co do opinii, to są one różne. Myślę, że warto jest spróbować samemu i ocenić.

Czy firma Stefan Surowiecki MS Boat w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Adamczyk

Jak tu ludzie (Ukraińcy) spawają bez uprawnień.

Firma Stefan Surowiecki MS Boat prowadziła rekrutację na stanowisko Spawacz. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Sebastian

W każdej firmie zajmującej się tego typu spawaniem obowiązują przepisy BHP, które dbają o bezpieczeństwo pracowników. Mógłbyś napisać, jakie warunki pracy Ci zaproponowano w firmie Stefan Surowiecki MS Boat? Czy do wynagrodzenia są dodawane bonusy, a umowa o pracę jest długoterminowa? Napisz, jeżeli zdecydujesz się na zatrudnienie w tym miejscu!

Robert
@Sebastian

Parę miesięcy temu byłem tam zobaczyć warunki pracy. To jest jakieś nieporozumienie, praca ze spawaniem i obróbką aluminium beż żadnej wentylacji, ciasno, strasznie głośno. Jeśli komuś życie miłe i ceni swoje zdrowie to nigdy tam nie bedzie pracował. Jak chcecie nosić sztuczną szczękę, mieć chore płuca i ogłuchnąć to proszę bardzo. Kasa nijak nie warta warunków pracy, bo one same w sobie dyskwalifikują tą firmę, normalnie powinna byc zamknięta do czasu zapewnienia BHP. Nawet jeśli już BHP by było to i tak kasa mała. Wiadomo, ze każdego zżera ZUS i wysokie podatki, ale nawet płacąc pod stołem realny zarobek powinna byc o wiele lepsza stawka.

Quna

Praca na hali pod dachem. Jeśli spawasz kasa jest bardzo w porządku. Można się podszkolić lub nauczyć spawać . Zespół polsko-ukraiński- brak jakiś konfliktów. Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie zasadniczo zawsze na czas. Kierownik jest wymagający i narzuca szybkie tempo pracy co czasem mnie irytuje ale generalnie jest w porządku. Mała uwaga w zimie mogłoby być trochę cieplej na hali.

Czytelnik
@Quna

Wynagrodzenie co 2 tygodnie? Kiedy i komu? Długo nie pracowałem, ale nie zdarzyło się by było na czas. Płatności ze ZUSem też były w plecy. Brak konfliktów Ukr-Pol? Pod warunkiem, że Bosmanowi (Ukr) wchodzi się w miejsca intymne bez wazeliny. Kierownika żal, bo upycha robotę jak może przy dość dużych problemach logistyki, co odbija się na komforcie pracy hali i to zrozumiałe, ale nie jego wina, że logistyka zmienia plany jak mysz kierunki ucieczki. Temperatura na hali to pikuś, Pan Pikuś w porównaniu z tym w jakich warunkach zapylenia pyłem aluminiowym - wypalania, gratowania, szlifowania i gazów ze spawania - trzeba zadyniać. Poszedłem w diabły i nie żałuję a płuca wyraźnie odetchnęły z ulgą. Żeby nie było - łodzie ciekawe.

Powiem wam tak, Praca dynamiczna, szefostwo to normalni ludzie z którymi można sie dogadać, pieniądze są okej ale niestety Praca jest przy obrubce aluminium gdzie 75% pracy polega na spawaniu. to przekreśla wszystkie plusy jak dla mnie. Radze poczytać co to znaczy spawanie aluminiumj dla organizmu. Po za tym nie ma jakiś wyciągów czy bóg wie czego. Tak wieć powiem tak..... dynamiczna praca, którą dyryguje normalny kierownik i fajne szefostwo ale bał bym sie ze długo nie pożyje....

Mlody

Zapomnialem jeszcze dodac na hali nie ma zadnych wyciagow nie ma specjalnych masek do spawania aluminium firma nie zapewnia nawet ubran roboczych nie polecam chyba ze ktos lubi pracowac za darmo :)

Mlody

Powiem krotko poprostu masakra praca szkodliwa w ciezkich warunkach fizycznych stawka przyzwoita kierownik jest wporzadku ale tylko z pozoru pieniadze nigdy nie sa wyplacane na czas nigdy nie wiadomo kiedy bedzie wyplata kiedy jej nie ma szef wychodzi z firmy i wylacza telefon traktuje ludzi z gory pracuje tam wiekszosc ukraincow bo polacy dawno sie pozwalniali

Zostaw merytoryczną opinię o Stefan Surowiecki MS Boat - Kraków

Stefan Surowiecki MS Boat
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Rżącka 47
    30-687 Kraków