Opinie o Piotr Poćwiardowski w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Piotr Poćwiardowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piotr Poćwiardowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Poćwiardowski w Bydgoszcz

Karol Nowy wpis

Ta firma to Januszex pełną gęba. Już podobno wnuki szefostwa zaraz będą tu pracować, wykształcone w Anglii to pewnie pierwsze do wydawania rozkazów jak reszta rodzinki, a żeby zakasać rękawy i samemu robić to nie. Dobrze, że chociaż nowe automaty przyszły, oby wreszcie opisy były też po ukraińsku, bo ciągle trzeba tłumaczyć.

aseko Nowy wpis
@Karol

A kto ma zarządzać? Miejscowi co nie umieją zliczyć do dwóch? Już prawie 60 osób pracuje w magazynie i produkcji to musi być ktoś z jajami , jak mamy wchodzić na inne rynki

Stary Nowy wpis

Nie wiem co chcecie od Ukraińców? Jak wyjechali to teraz dopiero nie ma komu pracować, dobrze że zaraz Ukrainki szefostwo zatrudni. Teaz gówniarzeria siedzi w smartfonach a jak ktoś ze starej ekipy o coś poprosi to udają, że są zarobieni albo nie wiedzą o co chodzi. I uważam , że właściciele powinni więcej płacić starym, a nie młodym którzy nic nie umieją i się lenią.

Mariola

Praca na magazynie ciężka, wynagrodzenie może nie najwyższe, ale też nie jest bardzo małe.To prawda , że w biurach mają lepiej ale ja tam im nie zazdroszczę. Ten młody rzeczywiście jest upierdliwy, ale szef w porządku. Co do palenia na terenie zakładu, to bardzo dobrze że nie wolno palić. Od tego się umiera na raka, a wystarczy ,że co chwilę ktoś jest chory na koronawirusa. A niestety część jest niezaszczepiona , co uważam jest skandalem. Szef ich powinien zwolnić, bo chodzą i zarażają innych. Teraz znowu koleżanka jest na kwarantannie, i przechodzi wcale nie lekko. Generalnie praca na plus , polecam tą firmę, chociaż wiem że trudno tu się dostać. Może te marudy niech się zwolnią, to będzie więcej miejsca dla chętnych.

Olga Nowy wpis
@Mariola

A to nie wymagają od ludzi wymazów ani nic, skoro już nie chcą się szczepić? Ja nie wnikam nikomu w to co sobie wstrzykuje, ale lepiej nie zarażać jeśli się wie, że akurat można mieć coś na sobie. W biurach też kwarantanny się zdarzają czy częściej na magazynie?

Wera

Owszem na produkcji i w magazynie trudniej niż w biurze ale za to inna płaca jest . Czy zimą zimno ? 20 stopni na produkcji, ja jestem spocona ale może taki wiek . a latem klimatyzatory pracują pełną parą, a właściciele mówili że w tym roku ocieplą budynek, to też będzie inaczej Co do Ukraińców , to mi ch żal , mam nadzieję że będzie i dla nich praca , bo pewnie wkrótce będzie ich więcej, część wyjechało ale wrócą pewnie. No i oni NIGDY nie narzekają że jest zimno, jak jest 19 - 20 stopni. Jest bardzo fajny menadżer i ja mam świetnego majstra, także polecam tą firmę. Może szef rzeczywiście sie nie cacka ale to nie przedszkole, firma musi funkcjonować i ja jestem zadowolona a najbardziej narzekają ci co po kątach boki zbijają i myślą że szef nie widzi.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Piotr Poćwiardowski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Andreas

Praca w biurze jest przyjemna ale na chali okropnie Zimą zimno, latem gorąco Ciagle sie psuje widlak

Olga
@Andreas

Praca na "chali"? no pisownia wygląda okropnie, a na hali też zimno zimą, a latem gorąco? ;p A do widlaka macie serwis czy na własną rękę składacie?

Robert

Praca jak praca. może na produkcji gorzej ale tez inne są płace niż w biurze. Pozatym najbardziej mnie irytuje , że właściciel nie pozwala palic trzeba iść za bramę a sam kopci jak lokomotywa. Do tego irytujący kuzyn szefa który się we wszystko wtraca. Ledwo po studiach a już chce rządzić. Menadżer mu potakuje, po boi się o premię. Jak tak dalej pójdzie to Ukraińcy będą tylko pracować, bo dla nich liczą się tylko pieniądze, a już to że młody się rządzi to nie. Tyle lat tu pracujemy a stawki niewiele większe niż dla zagranicznych .

Olga
@Robert

Ale to w sumie źle jakby Ukraińcy tutaj pracowali?xd Myślisz, że gorzej będą robić swoją robotę tutaj?

Wee_rkaaa

Witam. Odbyłam u tego pana staż. Właściciel chciał przedłużyć ze mną umowę ale ja się nie zgodziłam i ostatecznie odeszłam. Atmosfera jest bardzo szorstka, właściciel nie chce słuchać próśb swoich pracowników ba nawet przy rozmowie z pracownikami nie słucha tego co mają do powiedzenia. Nie pomaga pracownikom wręcz przeciwnie, tylko ich neguje za wszystko co zrobią. Zauważyłam również, że gdy temu panu coś nie wychodzi bądź ma zły humor, wyżywa się emocjonalnie na swoich pracownikach, pomijając fakt że zastrasza farmaceutów i grozi, że albo szczepienie albo praca, a na chwilę obecną przymusu szczepień nie ma. Odradzam wszystkim tą firmę, szczególnie młodym osobom bo mogą bardzo łatwo zrazić się do pracy, tak jak to było w moim przypadku.

pan_farmacja

Odradzam każdemu prace u tego pana. Ma się za niewiadomo kogo, pan na włościach, wysługuje się swoimi pracownikami, ba nawet tym z długoletnim stażem płaci najniższą krajową. Pomijając fakt że nie można z nim się dogadać bo ma za wysokie mniemanie o sobie. Nie polecam tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Poćwiardowski - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Piotr Poćwiardowski?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Poćwiardowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Poćwiardowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piotr Poćwiardowski
  • Gen. Zygmunta Berlinga 9D