Opinie o Halwit Facilities Witold Szmidt w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Halwit Facilities Witold Szmidt. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Halwit Facilities Witold Szmidt o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Halwit Facilities Witold Szmidt w Elbląg

Jorge

Aż tak wam wstyd?

@Jorge

Jorge aż tak jesteśmy zbulwersowani że taki pracodawca ma racje bytu na rynku i w taki sposób poniża ludzi, pomiata nimi, stosuje mobbing, presje psychiczną i wmawia człowiekowi, że nic nie potrafi i nie jest wart pomimo, że rzeczywistość jest odmienna. Ty tego nie zrozumiesz bo słyszę że jesteś jak Piotruś Pan- a może jesteś nim ???

TECHNIK

Panowie. Nie jest to praca dla każdego. Potrzebna jest wiedza z elektryki ,chydrauliki, elektroniki. Trzeba umieć znaleźć się w rysunkach technicznych. Bycie technikiem wymaga traktowania obiektu jak swojego własnego domu. Troszczenia się i dbania o niego. Wymagana jest kultura osobista . A co do Pana (usunięte przez administratora). To czy wymaganie od pracownika dokładności i sumienności jest wadą? .Wydaje mi się że raczej nie.

Barbara
@TECHNIK

Też mi się wydaje że to bardziej zaleta, no ale nie każdy to rozumie. A czy biorą tutaj tylko ludzi z dużym doświadczeniem czy po technikum bezpośrednio mój syn ma szanse na pracę?

Halina

A czemu od razu go za takiego masz? Może konstruktywnie chciał powiedzieć co i jak? W firmie dużo jest jakiś pupilków czy raczej wszyscy traktowani są po równo?

technik...
@TECHNIK

Panie Technik skoro tak mówisz pozytywnie na temat Pana (usunięte przez administratora), który nie ma praktycznego pojęcia o zagadnieniach technicznych, nigdy nie pracował fizycznie (to jego słowa), a wszystko co mówi o zagadnieniach technicznych pochodzi z google to chyba ktoś nie na swoim miejscu. Ta osoba w dodatku narzuca co mają robić osoby, które mają wieloletnie doświadczenie i podważa ich umiejętności. Natomiast podnoszenie kwalifikacji w tej firmie polega na tym, że rekrutują osoby, które opowiadają bajki przez telefon na temat tego co potrafią, a później Pan Dyrektor Operacyjny Pan (usunięte przez administratora)pyta czy na pewno ten ktoś potrafi wymienić gniazdko, lub zamontować lampę bo rekrutuje przez telefon i o metodach rekrutacji też nie ma bladego pojęcia

wojtek
@TECHNIK

Wymagania są duże a kasa mała, warunki pracy żadne no i ciągły stres i telefony nachalne Pana (usunięte przez administratora), dzięki któremu coraz więcej obiektów popada w ruinę....

@TECHNIK

Słyszę ,że chyba sami kierownicy z Halwit piszą sobie opinie. No ciekawa taktyka. Wydawałoby się, że to mówi osoba z szerokim wachlarzem umiejętności, a to Pan Dyrektor P. który jak sam mówi spędził życie przed komputerem i wie tyle co w google wyczyta. Nie szanuje pan osób z takimi umiejętnościami o których pisze bo się pan boi, że będą żądali adekwatną stawkę do umiejętności dlatego podważa pan umiejętności takich osób aby zmusić ich do pracy z najniższą stawkę. Sam tego doświadczyłem. Efektem tego jest obiekt na którym nic nie działa jak trzeba- agregat prądotwórczy, BMS, centrale wentylacyjne itp. Obiekty przez wasze usługi ponoszą gigantyczne straty, bo wasi pseudo pracownicy- technicy ciągle coś niszczą i uszkadzają.

Czy w Halwit Facilities Witold Szmidt są szkolenia zewnętrzne?

tOMEK

nie ma szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych, tam nie ma kto szkolić i z czego bo nie ma fachowców, tylko ludzie z łapanki, którzy potrafią na telefonicznej rekrutacji kłamać jacy z nich fachowcy. Nie ma nawet zapewnionego ubrania roboczego, butów, narzędzi itd.

jazz
@tOMEK

ludzie z takim podejściem pracują max rok -o rok za długo. czego możesz praktycznie nauczyć się czyli przejść szkolenie: działania falowników w np. pompach; rozruch budowa i działanie agregatów prądotwórczych dużych mocy-takie pracują w szpitalach ,poligonach wojskowych, statkach; działanie i obsługa wewnętrznych systemów zarządzania budynkiem-z komputera; działanie systemów kamer ,alarmów ,p.pożarowych; szeroko pojętych zagadnień elektrycznych, hydraulicznych, budowa i naprawa np.kranów zbliżeniowych.i tp. oraz naprawiać to wszystko w oparciu o ciągłe pogłębianie swojej wiedzy. zdarzają się techniczne drobiazgi ,ale kiedyś trzeba odpocząć..pozdrawiam jeśli twoja praca nie mobilizuje cię do nauki - rzuć ją

@jazz

To i fajnie temat przedstawiony, zastanawiam się w takim razie ile lat Ty tutaj pracowałeś, bo podejście w porównaniu do jego masz raczej całkiem inne?

jazz
@Halina

w tej firmie pracowałem 6,5 roku. mam to szczęście że branża elektryczna, elektroniczna, mechaniczna robi ogromne postępy więc poszedłem w górę w zdobywaniu wiedzy i praktyki ...ja uwielbiam fizykę od podstawówki więc łykam wiedzę i wszystko pamiętam ponieważ to jest logiczne, oparte na konkretnych prawach fizyki, zasadach itp. itd. pozdrawiam

@jazz

Ojej to faktycznie długo. Oni jakoś doceniają taki staż pracy? Jakieś podwyżki?

@jazz

Z pełnym szacunkiem ja pracowałem dla tego pseudo pracodawcy rok- i albo jesteś osobą podstawioną aby pisać pozytywnie o tej firmie, albo mówimy o zupełnie dwóch różnych firmach. Halwit facilitis to twór, który służy do wyzyskiwania ludzi za jak najniższą stawkę poprzez podważanie ich kompetencji. Brak szkoleń, ubrań roboczych, często narzędzi to wszystko prawda, dodam jeszcze z własnego doświadczenia napuszczanie nowych pracowników na już pracujących na donoszenie i dyskredytowanie w celu pozyskania argumentów na brak wyższej stawki. ODRADZAM WSZYSTKIM KONTAKTU Z TĄ FIRMĄ SZKODA CENNEGO CZASU.

Dwie wersje Nowy wpis

Jedno prze telefon, co innego na spotkaniu, czerwona lampka zapala się już przy pierwszym kontakcie telefonicznym

Firma Halwit Facilities Witold Szmidt szukała nowego pracownika na stanowisko Technik obiektu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lena

Praca na stanowisko technik obiektu w Puławach nie dajcie się nabrać na ładne słówka wielu z nas to przerabiało już to halwit facilites , a ogłoszenie od Leny lub Piotra. GALERIA------JAK NAJDALEJ OD TEGO. nie polecam

Przemysław
@Lena

Czemu nabrać się? Chodzi że obiecują warunki, które potem nie są dotrzymane? Mogłabyś wyjaśnić, bo jakbym aplikował to nie chce się rozczarować.

@Przemysław

Nie aplikuj obiecuje pieniądze na poziomie 3000 netto, Później okres próby umowa zlecenie kolejne 6 miesięcy, w tym czasie podważanie tego co potrafisz, szafowanie pojęciem technik i pojęciem konserwator w końcu powie że jeszcze musisz się dużo uczyć, ze jesteś bardziej konserwator niż technik, a wszystko po to bo od razu chciał ci dach najniższa krajową plus stówkę. Firma w skali od 1-10 na 3. Decyduj sam......NIE WARTO TRACIĆ ROKU

Jeżeli ktoś lubi pracować na co miesięczne umowy próbne, a później z dnia na dzień być zwolniony bez żadnego uzasadnienia to niech się zastanowi czy warto. To pracodawca bez perspektywy dłuższej pracy niż góra rok!

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Halwit Facilities Witold Szmidt?

Wanda

Zapomnij o dobrej atmosferze, zero poszanowania pracownika, uważają że za pomocą tworzenia papierów da się utrzymać stan techniczny budynków. Zdecydowanie nie polecam, zwłaszcza kontakty z tzw. dyrektorem operacyjnym, żenada.

W firmie Halwit Facilities Witold Szmidt nie ma pozytywnej atmosfery do pracy. Częste telefony Dyrektora Operacyjnego i dyrygowanie pracownikami technicznymi, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie jest nie do zaakceptowania. Wieczne czepianie się o szczegóły osoby, która nie ma żadnego doświadczenia praktycznego i wykształcenia technicznego jest jakimś nieporozumieniem!

Jorge

Pracowałem przez rok jako techniczny w Galerii Zielonej w Puławach za 30 dni pracy po 10-12 godz[n nawet całuj psa w ...nos.Firma -słup

Łukasz Wojciechowski

Firma krzak. Kasa na czas zapomnijecie. Ubrania robocze brak. Narzędzia do pracy swoje. Podpisuje się z imienia i nazwiska. Galeria Ferio Legnica

Zostaw merytoryczną opinię o Halwit Facilities Witold Szmidt - Elbląg

• Jak się pracuje w Halwit Facilities Witold Szmidt?

Zobacz opinie na temat firmy Halwit Facilities Witold Szmidt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Halwit Facilities Witold Szmidt?

Halwit Facilities Witold Szmidt
  • Jarzębinowa 14