Opinie o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trio Line Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trio Line Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

GumowyMłotek

Jeśli firma zabierze premie to czy chociaż zapewni nam sucharki do wypłaty ? Mam dwojke dzieci oraz kredyt mieszkaniowy

Eustachy
@GumowyMłotek

Juz sluze poradami :A wiec masz tysiaka z 500plus wiec juzmasz premie pelna problem rozwiazany sucharkow nie jedz jak będziesz chudszy to będziesz bardziej wydajny dziekuje za uwage

Biuro

Powinni pozwalniać tych co generują koszty i nic nie dają firmie tylko kilometrówkę nakręcają

Siwiec
@Biuro

Jest tyle swietych(usunięte przez administratora) ze moga robic co chca wyników brak ale to sie nie liczy odpowiedz sobie na pytanie ile jest dużych produkcji w trio i ilu dyrektorow jezeli firme stac na placenie duzych pieniedzy komus kto przyjdzie i powie ze dlugopis krzywo lezy na naszym dziale to widocznie maja jednak pieniadze w firmach ktore pracuja na 3zmiany nonstop nie ma tylu dyrektorow produkcji zobacz ile osob odchodzi z trio z biura tukany balbiny bąki filipy dostawali od tej durnoty na glowe masz przyklad potraktowania szwaczek chcialabys zostac zwolniona na oczach znajomych z dzialu biura ostatnio nasza najwspanialsza dyrektorka wyslala swoje wazeliny rozmiar ss i bajkopisarza do nas na audycik byle sie do czegos przyczepic zs chwile kazdy wezmie opieke nad dzieckiem i sami beda robic fotele zapraszam na tapicerke na 5dnito zobaczymy czy da sie w trakcie roboty miec caly czas porzadek wiem co sie tam dzieje od kumpli ja ciesze sie ze juz nie jestem czescia tego kabaretu zobaczymy jak ruszy robota skad wezma tapicerow i szwaczki jak na forach i portalach wszystko zostaje opisywane w jaki sposób pracownicy sa traktowani najlepsze jest to ze kazdy z ch i nepa wie jaki kieras wyslal loterie do epoznan a zaslepiency do teraz nie wiedza smiech na sali

Amen w pacieżu
@Siwiec

A kto wyslal?

Wiktoria

Chyba tak :) Tez bylam w szoku jak to uslyszalam, ale skoro juz 2 osoby to mowia, to musi byc to prawda.

Mokra dorota

Lubie filmy z sigalem a teraz pracuje u nas jako zlota raczka z jurkiem czy ktos ma na niego namiary podoba mi sie taki wysoki przystojny jestem po rozwodzie

Sigal
@Mokra dorota

Hej stiwen z tej strony milo mi jutro o 9 przy automacie z kawa badz sama

Operator Koparki

Rekrutacja przez znajomosci- pod firmę, lub bez znajomości przez agencję

Jeśli agencja - pytają o wszystko, jeśli przez znajomosci odrazu do firmy - nie pytają o nic

obserwator

Przykre to wszystko co dzieje się w firmie TRIO LINE. Koronawirus wydobył z ludzi prawdziwe oblicze.Traktowanie pracowników jak (usunięte przez administratora), pracownik fizyczny nie jest pracownikiem drugiej kategorii. Zwalnianie pracownika, który przepracował w firmie tyle lat, na oczach kilkudziesięciu osób to zwykłe (usunięte przez administratora) Trochę empatii poproszę, tak naprawdę jutro możesz być w identycznej sytuacji. Brak zaufania w relacjach pracownik-pracownik, pracownik-szef powinien dać Kierownictwu do myślenia. Bez tego trudno o zaangażowanie i wysoką efektywność pracowników, a firmy właśnie teraz tego potrzebują. O relacje międzyludzkie warto dbać nie tylko ze względu na obecną sytuację. Firma to ludzie. Koledzy i koleżanki z TRIO co się z Wami dzieje! jeden drugiego gdyby mógł utopiłby w łyżce wody. Opamiętajcie się.

jogi
@obserwator

Zabrali nam 20% pensji, zabrali nadgodziny. A teraz jak im się tabelki nie będą zgadzać to zabiorą nam premię. Jak to mówił premier: będziemy zap... za miche ryżu.

Beti
@jogi

I do tego cie zwolnia jak zero lub dlatego zeby uratować kogos co na swoim dziale nie ma pracy jeszcze nie slyszalam o firmie ktora zwalnia kogos po wielu latach a agencyjni zostaja na stałe

Produkcja
@Beti

Ciekawe co sobie obcięli?

Byczek
@Produkcja

Jak ktoś zarabia 10 000 i zabiorą mu 20% (jeśli wogóle) to zostaje mu 8000. Co mają powiedzieć ludzie którzy mieli 2500 i po ,,oszczędnościach" mają teraz 2000???

Zaskroniec
@Byczek

No mi jak wezmą na wozku premie i 20procent to 2tys na reke po 6latach pracy

była krawcowa

NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY!!!!!!!!!! Zostałam zwolniona w poniedziałek każdy zdaje sobię sprawe jaka jest sytuacja spowodowana epidemią więc samo zwolnienie można zrozumieć ale tego jak zostałam potraktowana nie zapomnę nigdy.Po wielu latach przywiązania do firmy i wykonywania rzetelnie pracy zostałam zwolniona wraz z innymi krawcowymi w sposób podły i upokarzający.W połowie czasu pracy zostałyśmy poniżone i zwolnione na szwalni na oczach kilkudziesięciu koleżanek które znamy od lat.Podczas szycia zostałam zawołana do złożenia podpisu.Po wielu latach pracy człowiek zasługuję na szacunek i zakończenie współpracy na osobności a nie na oczach tylu osób poczułam się jak śmieć. Przez poniżenie i stres nie zapoznałyśmy się dokładnie z warunkami zwolnienia i złozyłyśmy podpis w nerwach. Zostałam potraktowana w sposób chamski i przedmiotowy przez osobę która juz kilka lat temu nazwała pracowników fizycznych trio line ze to barachło .Za swoje zachowanie nie poniósł żadnych konsekwencji kilka lat temu jak i teraz.Minęło juz kilka dni a ja do teraz nie mogę się pogodzić ze zostałam potraktowana jak zero które można upokorzyć przy wszystkich.Wychodzi na to ze wieloletni pracownik w tej firmie nie znaczy nic i nie zasluguję na szacunek.Poinformuję wszystkie osoby jakie będę w stanie szczególnie szwaczki i tapicerów by wybrali inne firmy meblarskie w sąsiednich miastach i nigdy nie składali kandydatury do tej firmy. Wszystkim szwaczkom zyczę wszystkiego dobrego a co najwazniejsze ludzkiego traktowania.

Obiektywna
@była krawcowa

A kto tak nieprofesjonalnie zakonczyl z Toba wspolprace? Człowiek (fałszująca) orkiestra ktory pracowal juz w kazdym dziale poza ochroną?

@Obiektywna

No tak ta sama osoba specjalnie tak zrobił żeby nas upokorzyć a my pracowałyśmy wiele lat

@była krawcowa

wysłałam informację do pracowników z innych firm meblarskich aby nikt kto stracił pracę przez wirusa lub myślał o złozeniu papierów do trio tego nie robił napisałam również na forach internetowych epoznan wykopie o tym w jaki sposób pracownicy są traktowani w trio line i jak zostają zwalniani wysłałam wiadomość do WTK i TVP3

Koliber

Zwolnili mnie dzisiaj,kilkanascie lat pracy.Kilka miesięcy temu zatrudnieni nowi pracownicy i zostali.Ktora firma tak postępuje??????????!!!!!!!!!!!

Produkcja
@Koliber

W trio zawsze było wszystko odwrotnie ludzie którzy nie potrafili obsługiwać wkrętarki czy tasmownicy dziwnym trafem dostawali awans więc co tu gadać więcej resztę sobie dodajcoe

Taśmownica
@Produkcja

Poznań to zagłebie meblarskie. Okolice to same firmy meblowe... Nie w trijo, to gdzie indzie mozna tez zarobic i to calkiem dobrze :]

osioł
@Taśmownica

to podaj jakie firmy to złoże CV

Doradca zawodowy
@osioł

Proszę wpisac w google: Zatrudnie tapicera poznań Od razu wyskakują oferty.

Zwolnili mnie wczoraj niewiem co dalej chyba będę żył z renty i zasiłku z babci bo boje się wyjść z domu..może jakiś kredyt na babcie i najwyżej komornik się odezwie już to przerabiałem ale teraz babcia 4/3 od śmierci tak ze luj im w buzie

Zwolniony
@Anonim

4/3 to jakieś 1,33333 to wizę ze długo będziesz doił

Koziołek matołek

Mamy lekarza na hali? Jeden chodzi w masce jak znachor,po ile porada lekarska?

Czapla siwa

Ale serio sie rozchorowales? Kurcze trzeba cos z tym zrobic. A jaka picce jadles, ze cie tak poskladala. Potrzebuje wiecej danych. Trzeba wystawic na Ciebie raport czy da sie uratowac? ;p

Ciekawy tapicer

Dlaczego ten (usunięte przez administratora) jest tak nie lubiany? Mobbing? Prosze o uzasadnienie.

Kasza

Jest super zespol na aac tyle krzesel ile juz nam się udalo wytapicerowac i skręcić. DZIEKI panowie szefostwo tez jest super .

Kasza jaglana
@Kasza

Szkoda, ze Ty taka super nie jestes ;(

Waligóra
@Kasza jaglana

A wlasnie, ze KASZA jest superek!

Pozegnanie

Zapraszam o 8 rano na stolowke jestem ostatni dzien dostaniecie ciasto z covidem 19

@Pozegnanie

Prosze się nie wyglupiac Moja Droga ludziom juz odbija od kwarantanny:))))a tak na powaznie dziekuje wszystkim za współpracę .

Adidas

Ten nowy kieras u nas na varierze wyglada jak borys budka tez taki sam sciemniacz raz ze jest za 500plus raz ze nie raz ze sa zamowienia raz ze nie w konia nas robi .

Beata mydło
@Adidas

Dlatego go nigdy nie chciałam w pisie manipulant z ta kichawa blonska sie osmieszaja tylko przed polakami

Dumna krysia

Jestem dumna z naszego zespołu dzisiaj widzialam ten zapal na kilku dzialach ludzie ciezko pracujący mimo wirusa i obawy o przyszłość

Niebieski ptak

Pis jest najlepszy kto jest za opozycja ma nierowno pod sufitem pis super sobie radzi w kryzysie i daje zasiłki a budki kamysze giertychy nic nie potrafią

Varier

Kiedy firma slimak powroci z bulkami ktos wie zona mi robimy codziennie z pasztetem juz mi sie odechciewa

Krolik

Beda zamówienia czy szukac nowej roboty?

Konfident blok ekipa
@Krolik

Twoje ip zostalo namierzone ulica sportowa grodzisk wlkp w poniedzialek papierek bedzie czekał

Wacława
@Konfident blok ekipa

Hihihi poprawiles mi humor dobre sa teksty na tej stronie

Felatiozaur

Mam pytanie do bhp. Czy mozna dac Kułikowi maske bo ciagle hrumka i chrzaka?

Głos rozsadku
@Felatiozaur

Mam pytanie do Ciebie. Dlaczego uważasz platformę gowork za narzędzie komunikacji wewnętrznej TrioLine? Czy jak składasz wniosek urlopowy to tez na gowork? Czytając Twoje wpisy domniemam, ze jesteś do tego zdolny :D Ludzie, macie głowy to korzystajcie z nich. Myślcie trochę!

Felatiozaur
@Głos rozsadku

Skończyłem podstawuwke wieczorowo nie wymagaj cuduf z myslenia boje sie muwic w pracy wole tu napisac

Quik

Gdzie mozna se zrobic niebieskie wlosy jak jeden na wozku jak fryzjerzy sa zamknieci w steszewie jest szansa czy gdzies indziej

Zostaw merytoryczną opinię o Trio Line Polska Sp. z o.o. - Stęszew

• Jak się pracuje w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trio Line Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 288.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 266, z czego 28 to opinie pozytywne, 167 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trio Line Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 290 ocen.
  • Składowa 5
    62-064 Stęszew

Trio Line Polska Sp. z o.o.