Opinie o Grzegorz Turaj Serwis Urządzeń Elektro Mechanicznych Chłodnictwo Klimatyzacja w Zabłędza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grzegorz Turaj Serwis Urządzeń Elektro Mechanicznych Chłodnictwo Klimatyzacja. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grzegorz Turaj Serwis Urządzeń Elektro Mechanicznych Chłodnictwo Klimatyzacja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Turaj Serwis Urządzeń Elektro Mechanicznych Chłodnictwo Klimatyzacja w Zabłędza

Klient Nowy wpis

Czekam już 2 miesiąc na serwis. Zero kontaktu. Najlepiej sprzedać i zapomnieć o kliencie. Zdecydowanie nie polecam.

Monia

Dlaczego nikt tego nie zgłosi do urzędu skarbowego czy inspekcji pracy czy do innych instytucji żeby ktoś to sprawdził. Przecież tyle ludzi co czytam tam się przewinęło. On wygrywa i robi z ludzmi co chce

@Monia

Może jest taka opcja, że tutaj za mocno koloryzują a faktycznie nie jest aż tak źle? To by tłumaczyło, czemu nikt się nie pofatygował

Anon
@Monia

Odpowiedź jest prosta, nikomu się nie chce. Po rzuceniu papierami każdy chce iść dalej swoją ścieżką i zarabiać uczciwe pieniądze zamiast użerać się z tym wyzyskiwaczem. A kontrola nie jest taka prosta jak pracownicy pracują w terenie, już pomijając fakt że Tarnowska inspekcja pracy na tego typu zgłoszenia odpowiada: To proszę zmienić pracę.

@Agata

"nie jest tak źle" X (usunięte przez administratora) Od momentu zwolnienia się z tego januszexu pracowałem w kilku firmach i w żadnej nie było tak beznadziejnie jak u was. Człowiek robi na pełen zegar, w godzinach nocnych, w soboty. Każecie rezygnować z życia prywatnego dla pracy, bo są jeszcze dyżury w niedzielę co jakiś czas. Człowiek zdąży wrócić, zjeść, wykąpać się i iść spać. Myślałem, że psychicznie nie wytrzymam. A do tego jeszcze praca w niebezpiecznych warunkach, żeby na koniec miesiąca dowiedzieć się, że pracowało się za połowę najniższej stawki. To jak splunięcie w twarz. Już nie wspominając o mobbingu ze strony jednego z pracowników - ten co nawet czytać i pisać nie potrafi. Zamiast udawać że nie jest tak źle, to zacznijcie płacić pracownikom tyle, ile powinni zarabiać, odpowiednio licząc nadgodziny oraz godziny nocne, a także soboty i niedziele.

Agata

Ej ale ja to Cię jednak naprostuję, bo nie pracuję tu. ;p Ale wracając do tego co piszesz to szły z Twojej strony zgłoszenia na tego człowieka? Bo ciekawa jestem reakcji

Były pracownik #2 Nowy wpis

Potwierdzam, też tam pracowałem. (usunięte przez administratora), zastraszanie, kompromitowanie, wywyższanie się ponad juz nie tyle pracownika co człowieka. Praca w sumie to 24/7. Zarobki marne do tego kapusie wśród współpracowników tylko szukających najmniejszego szczegółu by tylko (usunięte przez administratora) i dać pożywkę Panu G.

klient Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam. Po serwisie z klimatyzacji zaczęła się lać woda. Kolejna, bo nie ta sama grupa serwisowa, stwierdziła uszkodzenie elementów po tamtych "specjalistach". Do dziś Pan miga się z odpowiedzialnością. Porażka, szkoda kasy. Bo jak po montarzu super to później trzeba serwis prowadzić w innej firmie, kontaktu zero, a jak łaskawy pan odbierze to jeszcze z wielkimi pretensjami.

klientt Nowy wpis
@klient

Potwierdzam po serwisie wszystko się sypie. Gość nie odbiera telefonów. Miga się z odpowiedzialnością.(usunięte przez administratora)

Lidia

A to Ty tam robiłeś czy oni u Ciebie, czy jak, że Ty to tak wszystko wiesz? I o jakiejś niby kradzieży?

Zły

Bardzo przepraszam, opinia została wystawiona zbyt pochopnie, nie słyszałem wszystkiego i mnie poniosło, wysłałem już prośbę o jej usunięcie. Powyższa opinia jest nieprawdą.

@Zły

Z tą pochopnością to chodzi Panu o ten kabel? Bo raczej ocena wykonania instalacji czy narobienia szkód nie mogła być spowodowana złym usłyszeniem czegoś?

Zły
@Agata

W momencie pisania wpisu instalacja była w trakcie wykonania, teraz jest skończona i wygląda to dobrze i profesjonalnie, w pierwszym wpisie napisałem nieprawdę, oceniłem zbyt szybko, zanim skończyli prace. więc pierwszy mój wpis zawiera nieprawdziwą opinię. Bardzo przepraszam.

@Zły

Rozumiem, dobrze że Pan to prostuje w takim razie. Czyli ile w sumie czasu tak naprawdę to wszystko zajęło?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grzegorz Turaj Serwis Urządzeń Elektro Mechanicznych Chłodnictwo Klimatyzacja? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Lidia

No słabo jak czytam po ile godzin tu pracownicy robią i jaką kasę zarabiają... Czy wciąż tak jest w 2022 roku?

@Lidia

Nie łudź się, że coś się zmieniło. Wielu jego stałych pracowników odeszło, ta firma się wysypała, a większość to praktykanci z uczelni, z unijnych projektów lub z urzędu pracy. Ta firma żeruje na darmowych pracownikach, a stałym płaci połowę z tego co im się należy. Wiesz jak obliczają wypłaty? Najniższa krajowa to 3010 brutto. On Ci powie, że Twoja stawka godzinowa to powiedzmy 13 zł. Zrobisz 260h w miesiącu, co jest realne w tej firmie. Robią tak: 13*260 = 3380 zł. Od tej kwoty odejmą Ci całą kwotę brutto którą wypłacają legalnie, reszta pod stołem. Czyli pracując w godzinach nadliczbowych, nie dostaniesz prawie nic powyżej najniższej krajowej. Pracujesz za darmo, a gdybyś nie miał nadgodzin, to wypłata wyszłaby Ci ujemna.

Julia
@Tomek

A jaka jest rotacja, skoro dużo tam praktykantów i osób z różnych staży? Te osoby 'odbębnią' swoje i odchodzą? To kto tam ma odpowiednie doświadczenie, aby firma funkcjonowała nieprzerwalnie?

Patryk

To prawda ze praca jest nawet 18 h? Czy pisała to konkurencja ?

Xx
@Patryk

Prawda, jak weźmiesz 3k za miesiąc (usunięte przez administratora) to jest dobrze

Wyzysk
@Patryk

Zazwyczaj jest to 12-14h. Ale zdarza się robić i po 18. Mi się zdarzyło nawet 26h bez przerwy pracować. Pracowaliśmy cały dzień, wydelegowano nas do innego miasta na Biedronkę, gdzie pracowaliśmy całą noc. Wracając nie wiedziałem kiedy przysypiam, a następnego dnia o świcie dzwoni i pyta się czy nie chcielibyśmy przyjść do pracy na 12. Ten człowiek w ogóle nie ma w sobie za gorsz współczucia, a ludzi traktuje jak roboty do zarabiania kasy. Za 280h w miesiącu moja wypłata wyniosła 2500 netto. Pracodawca oszczędza na wszystkim: Na wypłatach, na narzędziach, na BHP. Kilka razy kazano mi wyjść we 2 osoby po jednej drabinie, by zawiesić klimatyzator, a raz ludzie chwytali się za głowę, że rusztowanie zamiast podnośnika, by zamontować klimatyzator na takiej wysokości. W piątki po południu pyta czy przyjdziesz w sobotę do pracy, mimo że na umowie masz że to Twój dzień wolny. Jak odmówisz, to pretensje, że trzeba pracować w soboty, że co to za unikanie pracy. Często musiałem mieć własne narzędzia do pracy typu śrubokręt, nóż, rękawiczki czy choćby maskę do pracy przy wełnie. To był najgorszy okres mojego życia, myślałem że psychicznie nie wytrzymam tej pracy i tego, nie mam nawet chwili wolnego. Ale nie myśl sobie, że pracodawcy nie stać na to wszystko. Buduje nową siedzibę firmy, ma własną stajnie, kupuje sobie ciągle nowe konie, traktor sobie za gotówkę kupił, dom nawet całkiem okej, samochód też nie byle jaki. Widziałem nawet we wakacje jak tam pracowałem, że codziennie jadał obiadki za które płacił więcej niż moja dniówka.

Mix

Pracowałem jakiś czas temu. Niestety muszę potwierdzić opinie ludzi tutaj. Praca nawet po 15-18h, stawka ponizej minimalnej. Praca dość ciężka, BHP to śmiech na sali.

Odradzam

Wyzysk na potęgę. Pracodawca oszczędza na pracownikach, a sam żyje jak król. Tutaj się robi na pełen zegar za pół darmo, w szkodliwych a nawet czasem niebezpiecznych warunkach na zdrowia!

Bartosz

Nie polecam. Pracodawca nieuczciwy - każe pracować w godzinach nadliczbowych typu 15-20h i przychodzić w soboty, a wynagrodzenie wynosi poniżej najniższej stawki - około 8 zł za godzinę bez względu na to, czy to godzina nadliczbowa czy nocna czy sobotnia. Dodatkowo, BHP na żenującym poziomie - praca niebezpieczna. Nawet rękawiczki trzeba mieć własne.

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Turaj Serwis Urządzeń Elektro Mechanicznych Chłodnictwo Klimatyzacja - Zabłędza

• Jak się pracuje w Grzegorz Turaj Serwis Urządzeń Elektro Mechanicznych Chłodnictwo Klimatyzacja?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Turaj Serwis Urządzeń Elektro Mechanicznych Chłodnictwo Klimatyzacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grzegorz Turaj Serwis Urządzeń Elektro Mechanicznych Chłodnictwo Klimatyzacja
  • 90