Opinie o Andrzej Ligór Przedsiebiorstwo Handlowe Joanna Bis w Włoszczowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Andrzej Ligór Przedsiebiorstwo Handlowe Joanna Bis. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Andrzej Ligór Przedsiebiorstwo Handlowe Joanna Bis o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Ligór Przedsiebiorstwo Handlowe Joanna Bis w Włoszczowa

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Andrzej Ligór Przedsiebiorstwo Handlowe Joanna Bis?

Jakie godziny pracy obowiązują w Andrzej Ligór Przedsiebiorstwo Handlowe Joanna Bis?

Krystyna Nowy wpis

Nie rozumiem czemu tak ciężko zrozumieć że ta firma już nieistnieje. Andrzej Ligor zmarł

Krystyna

Przeczytałam tutaj, że przeciwko firmie toczył się proces zbiorowy. Coś zostało ustanowione w tej sprawie? Widzę też, że ktoś napisał, że ta firma już nie istnieje. Potwierdzacie tę informację?

Poszkodowany Nowy wpis
@Krystyna

Nas też bardzo interesuję ta sprawa, komornik nie dał radę, A..Ligur jak i jego prokurent K. Leśniczek nie mają nic do ściągnięcia.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Andrzej Ligór Przedsiebiorstwo Handlowe Joanna Bis?

Teresa

Ta firma już nie istnieje,(usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Andrzej Ligór Przedsiebiorstwo Handlowe Joanna Bis spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Maria

A ja chciałabym zapytać o wolny etat , czy jest możliwość aplikowania na stanowisko sprzedawcy warzyw i owoców? Bo taka informacja rzuciła mi się w oczy , a handel to moje wykształcenie. Jakie godziny pracy obowiązują? Sprzedaż odbywa się w pomieszczeniu czy na straganiku na zewnątrz?

Bartosz

Większość opinii dotyczy zaległej kasy. Ale widziałem też że ktoś odzyskał pieniądze. Czy to znaczy że się w firmie poprawiło i oddają zaległości? Jak to teraz wygląda?

@Bartosz

Jeśli można ten "twór" nazwać firmą......to nic się nie poprawiło !!!! Przeciw nim toczy się zbiorowy proces.....choć w polską sprawiedliwość i prawo przestałam dawno wierzyć !!! "Firma" dalej "pozyskuje" klienta...... OSTRZEGAM !!!!

Tomasz

Proszę o kontakt osoby poszkodowane (brak płatności), udzielę informacji i chętnie pomogę odzyskać należności. (usunięte przez administratora)

gosc
@Tomasz

chyba mało wiesz na ten temat.

gosc

Najgorsza w prowadzeniu firmy jest niezdrowa konkurencja.jest ok.

Poszkodowany

Szanowni Państwo też zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez tę spółkę. Rozpoczynamy zbieranie materiałów do postępowania karnego przeciwko zarządowi i prokurentowi. Wszystkich poszkodowanych proszę o kontakt i namiary. Jeżeli jest więcej poszkodowanych to nie powinno być problemu z udowodnieniem oszustwa. Już mieliśmy takie sprawy. Zaraz będziemy mieć bezskuteczność egzekucji i podejmuje dalsze działania. Tel 535 984 520 e-mail: sz.ziebacz@wtormex.com.pl

Poszkodowany2
@Poszkodowany

Nam również jest winień kilkadziesiąt tyś. zł.. Chętnie się dołączymy do pozwu. Trzeba ukarać tego (usunięte przez administratora).

poskodowany klient
@Poszkodowany

Nasza sprawa jest świeża 03.2021r. nam jest winien kilkadziesiąt tyś. jego prokurent, firma Krzysztof Leśniczek, ale działają wspólnie. Jak to możliwe że w państwie prawa mogą bezkarnie działać tacy przestępcy. Może trzeba zaangażować media? .. prokuraturę? Proszę o informację jak wygląda sprawa o pozew grupowy?

@poskodowany klient

No niestety w tym Państwie większe prawa ma taka "firma" !!!! Nie mogę niestety użyć właściwych słów opisujących ten proceder ponieważ zostaną usunięte przez administratora. Próbowaliśmy samodzielnie odzyskać nasze należności, skierowaliśmy sprawę do sądu wierząc w polski wymiar sprawiedliwości. Jedno wielkie rozczarowanie !!!! Dołączyliśmy do grupy poszkodowanych. Jest nas bardzo dużo ! Informacje uzyskaliśmy pod tym numerem: Tel 535 984 520 e-mail: sz.ziebacz@wtormex.com.pl

Małgorzata
@Kontrahent :(

574862752- to numer z którego ten mężczyzna teraz wydzwania do mnie niemalże codziennie . Opowiada bajki że chce kupić ode mnie złom a nawet w swoich dokumentach nie przesłał odpowiednich pozwoleń . Śmiechu warte. Cenę dał taką jakiej nikt na całym rynku nie płaci i szuka naiwnych durni. Walczcie w sądach i na prokuraturze . Mnie (usunięte przez administratora) jeden koleś w tamtym roku i jestem teraz bardzo ostrożna. Wygrałam sprawę w sądzie , prokuratura podjęła też dochodzenie lecz koleś nie wytrzymał i wyciągnął w tym roku nogi. :) Mam nadzieję że się tam smaży i odpowiada za wszystkie swoje grzechy bo kasy która ukradł ze sobą nie zabrał . Polecam Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego ja po pierwszej kradzieży założyłam i sprawdzam kondycję finansową każdej spółki z którą zaczynam współpracę . Ten koleś który Państwa (usunięte przez administratora) ma zobowiązania krótko terminowe 185 133,82 i brak aktyw a większość jest na minus, zysk netto na minus , marża brutto i kapitał własny tez na minus a to nie wróży dobrze. Pozdrawiam wszystkich.

Kontrahent

Proszę być ostrożnym w kontaktach z Panem Andrzejem. Człowiek - widmo ! W momencie kiedy zależy mu na zakupie wydzwania kilka razy w ciągu godziny, kiedy przychodzi termin płatności - znika. Facet od miesiąca nie odbiera telefonów - raz dostałam informację, że jest w szpitalu a następnym razem że ma kontrolę. Nie odbiera, nie oddzwania, nie odpisuje. Pieniędzy nie otrzymałam do chwili obecnej, a jest dobry miesiąc po terminie. Dodatkowo zrobiłam rozeznanie wsród innych firm we Włoszczowie na temat tej firmy i tego Pana i nie otrzymałam żadnej pozytywnej informacji, wręcz przeciwnie otrzymywałam przestrogi. Firma podobna zajmuje się "wszystkim" i "niczym" - "pojawia się" i "znika".

kontrahent 2
@Kontrahent

witam , ja w podobnej sytuacji jakby co to proszę o kontakt

abia
@Kontrahent

U mnie również wystąpiła taka sytuacja. Schemat działania taki sam!!!!!! pomóżmy sobie wzajemnie

@Kontrahent

Niestety i w naszej firmie wystąpiła podobna sytuacja. Pan Ligór jest nieuchwytny, nie reaguje na żadne wezwania z naszej strony. Czy udało się Państwu rozwiązać problem ?

@Kontrahent

Witam , czy sytuacja jest rozwiazana ? U Nas też nie chcą zaplacic za faktury . Pozdrawiam

@abia

@Rubimex

Niestety nie. Zero kontaktu.

@abia

Niestety u nas nie ma żadnej odpowiedzi ze strony p. Ligóra. Czy udało się Państwu rozwiązać problem ?

Poszkodowany2
@Rubimex

On wciąż działa i (usunięte przez administratora) kolejne osoby, w marcu tego roku odebrał złom na wartość kilkadziesiąt tyś. Nam trzeba się zjednoczyć. Zaangażować media. Bo on bezkarnie może (usunięte przez administratora)dalej.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Andrzej Ligór Przedsiebiorstwo Handlowe Joanna Bis?

Kontrahent :(

Jaki awans ???? ! Jaka firma ???? ! Przecież Joanna Bis istnieje tylko na papierze z wiadomych względów. PRZESTRZEGAM !!!!!

Pomocna_ dłoń

Szanowni państwo, Jako osoba z bliskiego otoczenia tego oszusta chętnie pomogę i udzielę informacji na temat miejsc pobytu Andrzeja lub numerów telefonów. W ostatnich dniach można go zastać w siedzibie firmy Zaoraszam do kontaktu.

Zlomek
@Pomocna_ dłoń

Co to znaczy z bliskiego otoczenia... Miałem "przyjemność" handlu z tym jegomościem i do tej pory (7 m-c) ,zero na koncie z jego strony.Jest mi dłużny sporo więc co proponujesz. Rozmowy telefoniczne(nawet gdy udało się jegomościowi odebrać) nic nie wnoszą. Czy Tobie też coś jegomość jest dłużny?

Pomocna_dlon
@Zlomek

Powiedzmy, że jestem w posiadaniu aktualnych miejsc pobytu Jegomościa. Z dokładnością niemalże co do godziny :)

Majk
@Pomocna_dlon

Mozesz pomóc w kontakcie?

rubimex
@Pomocna_ dłoń

Witam proszę o kontakt mój mail rubimex2@wp.pl Chyba że poda pan(i) nr telefonu to oddzwonię. pozdrawiam

Kuba

Dzień dobry Jeśli to możliwe to proszę o kontakt reso@o2.pl

KONTRAHENT
@Pomocna_ dłoń

Proszę o informację w sprawie kontaktu z Panem Ligórem. E-mail: kepska4b@gmail.com

Maja

Proszę o kontakt 577 796 333

wironet

Polecam.wspolpracujemy od wielu lat,.wszystko zaplacone./

@wironet

wironet @ Bardzo proszę o kontakt do Pana Ligóra, będę bardzo wdzięczny. Od 2019 roku Pan Ligór nie zapłacił za dwie faktury. Sprawa w sądzie, bezskuteczna egzekucja komornicza . Niestety poszkodowanych firm jest więcej. (usunięte przez administratora)

Tomas

Uwaga (usunięte przez administratora) !!! Odradzam jakichkolwiek kontaktów handlowych! Towar sprzedany ponad rok temu, brak płatności, biuro prawne bezskutecznie próbuje odzyskać należność

Krs

Przestrzegam przed jakimikolwiek kontaktami z tymi (usunięte przez administratora) utworzyli nowa spółkę Joannabis1 Skupują złom ale zapominają zapłacić za towar oszukanych osób jest bardzo dużo w całej Polsce !!

merten

Papiery w porządku. Wszystko zaplacone na bieżąco.Polecam.

@merten

Nic nie jest w porządku !!!! Przestrzegam przed Panem Ligórem i jego spółkami !!!!

@merten

Żarty !!! Kilkanascie firm (usunięte przez administratora)i nadal nie ma zaplacone za towar ( Ligór i jego spolka Joanna Bis skupuje złom) . Vat z faktur trzeba oddać bo firma nie reguluje zadnych należności a skarbowki nie interesuje ze Ci nie zaplacili. Mozliwosć dokonania korekty vat należnego z art 89 ust 6 z 11 marca 2004 tych faktur dopiero po 6 mc. Wartość netto z faktury nadal pozostaje do odsyskania. Absolutnie nie polecam i proszę o kontakt inne firmy . A do uzytkownika merten mam nadzieję , ze zglosi się policja skoro poleca tego Pana .

EKOPAL XXI

Ci z pozytywnymi opiniami-janie,henryku,mirosławie i firmex-sie,uwiarygodnijcie swoje wpisy,podajcie swoje namiary

EKOPAL XXI

OD 1.04.2019 CZEKAM NA ZALEGŁE 12650 ZŁ +odsetki,sprawy sądowe i komornicze.PRZESTRZEGAM. tomasz.rudy@wp.pl

henryk

Widzę tu niezdrowa konkurencję.Ja mam za wszystko zaplacone. Jest ok.

firmex

...Jestem zadowolony ze wspolpracy z tym panem.Rzetelność na pierwszym miejscu.

@firmex

Przestrzegam przed Panem Ligórem !!!!! Nadal nie zostały uregulowane nasze należności. Ten "rzetelny" pan od sierpnia 2019 nie zapłacił za fakturę. I wiemy, że nie jedyni jesteśmy w takiej sytuacji :(

KONTRAHENT
@Kontrahent :(

Jesteśmy w tej samej sytuacji. Macie Państwo jakieś plany w związku z tą sytuacją ? Proszę o kontakt: kepska4b@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Ligór Przedsiebiorstwo Handlowe Joanna Bis - Włoszczowa

• Jak się pracuje w Andrzej Ligór Przedsiebiorstwo Handlowe Joanna Bis?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Ligór Przedsiebiorstwo Handlowe Joanna Bis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Ligór Przedsiebiorstwo Handlowe Joanna Bis?

Andrzej Ligór Przedsiebiorstwo Handlowe Joanna Bis
  • Wiśniowa 13 lok. 6