Opinie o Auto-Detailing Maciej Markiewicz w Podzagajnik

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto-Detailing Maciej Markiewicz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto-Detailing Maciej Markiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Detailing Maciej Markiewicz w Podzagajnik

Mara

Witam. Kupiłem u tych panów już 2 auta i nie ma z nimi żadnych problemów. Auta jeżdżą bez zastrzeżeń. Polecam

Wiktoria
@Mara

A dają się przejechać na próbę przed kupnem?

@Wiktoria

Dają ????

Anna Nowy wpis

dziwne, żeby nie dawali. Ale do ASO też na spokojnie można podjechać i sprawdzić wszystko?

Mara Nowy wpis
@Wiktoria

Tak dają się przejechać i to nawet kilka kilometrów.

Kamko1224 Nowy wpis
@Mara

Mają naprawdę dobre samochody

Magdalena Nowy wpis

Mara pisał o tych panach, czyli wniosek dla mnie, że sprzedawców w komisie jest więcej niż jeden właściciel. Będą dotrudniali nową osobę? Ile sprzedawca zarabia?

Sylwia

Z tego, co piszecie to opisy auta znacznie odbiegają od rzeczywistości. Potem piszecie, że auta się sprawdzają. To jak to w końcu jest? Może ktoś się wypowie jeszcze dla pewności?

Loko

Bardzo nie uczciwa osoba , większość samochodów które posiadają są malowane ,szpachlowane ,z cofniętymi licznikami, opisy aut nie wiarygodne , pisze tą opinię ponieważ przekonałem się osobiście

Maciej
@Loko

Witam, na jakiej podstawie twierdzi Pan ze większość aut jest malowana i szpachlowana ? Sprawdzał Pan wszystkie auta bo jakoś mi się nie kojarzy … To samo tyczy się cofniętych liczników , na jakiej postawie osadza mnie Pan ze cofam liczniki ? Komentarz w dalszej części pozostawiam bez komentarza … PS: zagłębie się w odnalezienie pańskiej osoby aby zgłosić pańskie bezpodstawne osadzanie mojej osoby ! Pozdrawiam

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Auto-Detailing Maciej Markiewicz? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Leszno
Kamko1224

Kupiłem 2 auta śmigaja aż miło mogę polecić w 100 proc tego sprzedawcę.

B....

Kupiliśmy 2 auta jeżdżą wszystko jest ok jesteśmy zadowoleni.

Byliśmy u tego Pana w niedzielę, w sprawie kupna audi a6 c5 zwiedziłem już setki auto handli i praktycznie 100 % handlarzy ściemniało jak tylko mogło, natomiast na tym auto-handlu pierwszy raz w życiu sprzedający sam z siebie powiedział o wadach tego samochodu a nie tylko o zaletach jak robią to inni. Po sprawdzeniu, przebieg okazal się autentyczny , więc złego słowa na tego Pana nie mogę powiedzieć , jeżeli przyjeżdżają pajace i szukają 20-letniego auta bez malowanego elementu i rysy to życzę im powodzenia. Pozdrawiam

Audi a4 b6

Jeżeli chcesz kupić auto to nie w auto-detaling. Opis auta odbiegał zupełnie od stanu faktycznego. Opis brzmiał "kupuje auta na handel jak dla siebie"... czyli Markiewicz chciałbym mieć auto z zupełnie zepsutym silnikiem. Bylem na wymianie rozrządu w kupionym audi a4 b6. I mechanik powiedzial ze silnik jest do kapitalnego remontu. Wtryski leją, szklanki wytarte, wałek rozrządu zużyty w 80% głowice niedługo do planowania. Masakra omijajcie to miejsce z daleka. Aha i Pan handlarz Markiewicz oszukał wystawiając mi zaniżoną fakturę. Zapłaciłem za ten szrot 14.5tys a wpisał 7.5 tyś.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Detailing Maciej Markiewicz - Podzagajnik

Auto-Detailing Maciej Markiewicz