Opinie o Auto Green Paweł Górski w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Auto Green Paweł Górski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto Green Paweł Górski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Green Paweł Górski w Zamość

Piekarz Nowy wpis

Kupiłem busa w firmie Auto Green poza serwisem olejowym z filtrami i wymiana klocków hamulcowych do samochodu nie dołożyłem ani złotówki. Jestem bardzo zadowolony a minęło trochę czasu od zakupu. W Zamościu jedna z najlepiej wyposażonych firm w samochody dostawcze. Duży wybór, sprawdzone samochody. i na koniec jeszcze jedno - kupilem auto z przebiegiem 340 tys. km dzisiaj ma blisko 400 tys km - ten przebieg uważam za wiarygodny a silnik pracuje bez zarzutu. Jesli auta maja za granica powyzej 300 tys km wcale nie umniejsza im to w niczym. Dalej pracuja i są sprawne technicznie. Polecam tą firme. Wroce niebawem bo potrzebuje kolejnych aut.

Paweł Tarnów Nowy wpis

Duży pozytyw dla firmy Auto Green. Kontakt i podejście do klienta na bardzo dobrym poziomie. Przed przyjazdem (miałem do Zamościa 230 km) poprosiłem o przesłanie zdjęć pojazdu w celu wstępnej weryfikacji - otrzymałem kilka @ z duża ilością zdjęć. Na miejscu wszystko zgadzało się z tym co zostało przekazane przez telefon i z tym co widziałem na zdjęciach. Bus jak najbardziej ok - użytkuje go na codzień bez problemów. Polecam jeśli ktoś tak jak ja ma lub miał dość jeżdżenia i oglądania zgnitych złomów. Profesjonalne podejście do tematu. Polecam

Marek Nowy wpis

Jakie trzeba mieć wykształcenie aby starać się o stanowisko w tej firmie?

Jaro

Zdumiewa mnie rozmach handlu który jest tak rozmaity od ciągników aż po samochody ciężarowe Brawo za odwagę !!!! Moim zdaniem powinny tez tam być meble ratanowe i krasnale ogrodowe

Auto Green Nowy wpis
@Jaro

Najwazniejsze zadowolenie klienta. Konkurencji zycze rownie duzo kreatywnosci i odwagi. Wazne, aby podnosic poziom i rozwijac firme. Wielu sukcesow „Jarku”????

Czy po rozmowie w Auto Green Paweł Górski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Igor

Świetna firma i myślę, że zainteresowane branżą osoby miałyby fajna pracę,

Hejter

nie ma co sie przejmować - zawsze sie trafi jakis niezadowolony Wladzio czy inny Janusz biznesu???? takie, zycie - jesli ma sie wypasione stanowisko w korporacji lub jezdzi sie super autem za rozsadna cene z przebiegiem 164tysiace kilometrow, po wczesniejszych 250tys. Km to nigdy mu nikt nie dorowna nawet, zaden sasiad. Auta ogladalem w tym komisie i calkiem przyzwoite egzemplarze, niestety nie bylo silnikow benzynowych dlatego nie dobilem targu. Jednak wszystkich znajomych szukajacych samochodow wysylam do tego komisu bo jest przynajmniej do czego wsiasc. Powodzenia

Auto Green
@Hejter

Dziekuje. Pozdrawiam

Auto Green

Szanowny Panie, proszę mi udowodnić wszystkie Pana negatywne wrażenia względem firmy i towaru który jest sprzedawany. Jeśli jest Pan gotów na konfrontacje zapraszam do mnie i proszę udowodnić swoją rację. Jesteśmy do Pana dyspozycji tak, jak każdego kto do nas przyjeżdża. Jeśli przebiegi powyżej 200 tys. km na które posiadam pełną dokumentację potwierdzającą ich autentyczność są dla Pana rażąco wysokie, zawsze może Pan skorzystać z oferty dealerów autoryzowanych salonów gdzie wyjedzie Pan nowym autem, z wybranym kolorem lakieru i konkretną tapicerką. Pozdrawiam i życzę dobrego dnia.

Wladzio

Komis PRL w kiosku z koza w srodku. Wiekszosc aut pochodzi z NL z duzymi przebiegami. Obsluga poziom handel skarpetami na rynku

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Green Paweł Górski - Zamość

Auto Green Paweł Górski
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Starowiejska 35
    22-400 Zamość