Pektrus Kompleksowe Usługi Pogrzebowe

Zamość

Opinie o Pektrus Kompleksowe Usługi Pogrzebowe

anonymous

Firma nie godna polecenia nie wywiazujaca się wlasciwie ze swoich obowiazkow. Odradzam zlecanie firmie czegokolwiek brak profesjonalizmu i brak terminow realizacji słowem zero profesjonalizmu.Zamierzam powolac biegłego do oceny tego w jaki sposób firma wykonala swoje prace budowlane przy pomniku

Oburzony

Witam miałem przyjemność zamawiać w tej firmie obsługę to jest firma pijaków i złodzieji panowie są na kacu i piją alkochol w momencie gdzie jest msza św w kościele a pan z biura to oszust kupuje trumny za grosze a sprzedają za duże kwoty wzbogaca się na czyimś nieszczęściu

Uczestnik

Dzień dobry. Ja również byłem nie dawno na pogrzebie w Starym Zamościu. Na pogrzeb przyjechała firma pektrus. Pani Sklepowa ma rację faktycznie był taki wysoki roztapirzony pan, który wyglądał na conajmniej wczorajszego po za tym ich pracę można ocenić na bardzo niskim poziomie.

Sklepowa.

Dobry wieczór chciałam przekazać wiadomość był pogrzeb w Starym Zamościu i miała firma pogrzebowa Pektrus akurat miałam dyżur w sklepie i panowie podjechali do sklepu. Przyszedł chłopak wysoki akurat najwyższy z tych panów co byli. Kupił sobie wódkę małą. Myślę że pracodawca powinien wiedzieć o takim zaistnieniu, tego pana również widziałam w innych firmach pogrzebowych. Jeszcze jedno takie pytanie wtedy na pogrzebie też był taki niski chłopak blondyn, który ładnie się do mnie uśmiechnął,i ten chłopak nie brał alkoholu chciała bym dodać. Czy ten chłopak pracuje w firmie pogrzebowej Pektrus?? Pozdrawiam serdecznie a w szczególności tego młodego chłopaka :)

współuczetniczka pogrzebu

Byłam na pogrzebie w Cieszanowie miała akurat pogrzeb firma pogrzebowa Pektrus, obsługa bardzo miła obsługa panów. Jestem pod wielkim wrażeniem, obsługi panów w miejscu gdzie nie mieli nigdy styczności z taką miejscowością. Profesjonalna obsługa. Ja polecam państwu firmę. Pektrus. Pozdrawiam panów którzy byli w Cieszynie.

mmm

W 100% Polecam firmę pogrzebową Pektrus. Bardzo dobra firma. Miła obsługa panów. Żeby więcej takich firm było w Zamościu. Pozdrawiam serdecznie pana kierownika, panów pracowników z firmy pogrzebowej Pektrus,

pektrus

Wszelkie informacje na temat firmy sa negatywne konsekfencje prawne zostana wyciagnjete poprzez wspolwlasciciela firmy (usunięte przez administratora) ( z administratorem skontaktuje sie prawnik ) Pozdrawiam (usunięte przez administratora) !

rodzina

Witam serdecznie,Firma pogrzebowa Pektrus jest najlepszą firmą w Zamościu, nie polecała bym wrzosu memento morii czy elipsy, panowie żałobnicy z tych 3 firm nie są zbyt uprzejmi. Firma Pogrzebowa Pektrus ma bardzo dobrych sprawnych pracownik i dodam że uprzejmi są wobec innych. Także ja Polecam w 100% Pektrus.

żałobnik

Szczerze odradzam firmę pogrzebową pektrus pracowałem tam 4 miesiące (usunięte przez administratora)Szczerze to najgorsza firma jaka powstała. Gorszej obsługi Państwo nie znajdziecie

Zostaw opinię o Pektrus Kompleksowe Usługi Pogrzebowe - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pektrus Kompleksowe Usługi Pogrzebowe