MULTICHEM SP. Z O.O.

Opinie o MULTICHEM SP. Z O.O.

Michu

Postanowiłem zobaczyć jak moja była firma wygląda i jestem zaskoczony. Widzę że przeniosła się na Tarnowo. Widziałem super wystrój w środku wraz z samochodem który się pięknie prezentuje. Oglądałem też film i widziałem Pana Leszka oklejajacego puszki. Był też gruby Chińczyk z Czempinia który dalej (usunięte przez administratora) na maszynie U1 te ciężkie karnistry i galony. Starej ekipy nie widziałem to znaczy że się zwolnili lub tak wchodzili w pośladki że awansowali. A Leszek i Karol dalej szarpią. Spokojnie byle do emerytury Leszku ???? Szkoda że nie było na filmie Wąsa i starszej krzyczącej upierdliwej Pani Ewy. Pracowałem tam ale mało płacili.

remik

Jestem obecnym klientem od dłuższego czasu jednak przy pokazie technicznym od razu widać różnice w szczegółach-młodzi technicy niezbyt dokładni może i mająlot ale to nie w tej branży jest on potrzebny tutaj dokładność stąd pytam gdzie Marek,niestety również handlowo zmienili coś poprzednia ekipa ogarniała sprawy obecnie niestety bardzo to kuleje nowi ludzie itp to nie było potrzebne a zmiany niestety wyszły na gorsze.

Bunga...

Piszcie co chceci moim zdaniem kasa bardzo ok. Nie utyrasz się a nawet jest czas żeby chwilę odpoczą, warunki pracy bardzo fajne. A tu wszyscy tylko narzekają i narzekają. Wiecznie tylko tracicie czas i energię na jakieś niepotrzebne spiski dumanie i rozkminanie. Wystarczy tylko pracować robić co karzą i jest dobrze. Jak komuś nie pasuje to wolna ręka a jak już odszedł to niech się zajmie swoim życiem a nie tu wypisuje i się żali. Ludzie którzy mają chociaż troszeczkę oleju to niech patrzą na siebie a nie na to co inni robią i dają pouczenia Ja bym chciała aby interesowali sie swoimi sprawami i nie wtykali nos w nie swoje sprawy. co kogo obchodzi co ja robię????

Żulinho
@Bunga...

Dokładnie, do pracy się przychodzi pracować a nie jakieś przyjaźnie zawierać w pracy nie ma przyjaciół są tylko znajome twarze. Ja pracuję już hoho a może i dłużej widziałem jak firma się zmienia to co jest obecnie to jest niebo wporownaniu co było kiedyś. I jeśli pracujesz to nikt za plecami nie obgaduje jeśli zajmujesz się (usunięte przez administratora) mi to już się nie dziwię że o Was się mówi. A tak już na serio to ta strona służy po to by informować ludzi którzy chcą się zatrudnić o cele firmy a nie jakieś sprzeczki i wypisywanie bzdur gorzkich żali innych bo się nie podobało i już nie pracują tu to dlaczego ciągle wracacie do tematów firmy widać że nie możecie przeżyć tego że już nie pracujecie tu nie ma firm idealnych każde mają zalety i wady. A teraz wszystkim życzę Wesołych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w gronie rodzinnym ????☃️❄️????‍????

Ewelina
@Żulinho

Wzajem, wzajem. A choć premię dostałeś na te święta? Dużą :)

Jarek

Firma organizuje impreze.Ale jesli ktos nie chce iść to wówczas firma powinna dać kase tej osobie.Lub dac wszystkim pieniądze. Chyba wszyscy będą zadowoleni.

@Jarek

Z takimi pomysłami powinieneś zostać co najmniej Premierem tego Kraju ! Daj znać jak znajdziesz firmę, która zechce wprowadzić Twoje socjalistyczne zapędy :D:D:D

Majk
@Jarek

Firma organizuje imprezę z okazji 25 lecia istnienia. Nie chcesz - nie przychodź, ale nie oczekuj, że ktoś ci za to zapłaci..

Nikola
@Jarek

Chciałabym lepiej kasę bo się przyda np. na remont. A na imprezę nie pójdę bo tak i tak codziennie widzę tych ludzi. 8 godz to wystarczy. Jestem za daniem przez firmę pieniędzy, wszyscy będą zadowoleni.

Majk
@Nikola

Chłopie zatrudnij się w Castoramie. to może nawet pozwolą ci kupić rozdarty worek szpachli za pól ceny to sobie poremontujesz po godzinach.

KOCHAMPINIONDZ
@Nikola

Ty tak na serio? Może jeszcze bon na bąbelka do wykorzystania w Smyku? Słuchaj czasami w pracy organizujemy dla siebie owocowe czwartki, ale że Nikola nie widziałem Cię tam jeszcze (i pewnie nie chcesz uczestniczyć w tym spotkaniu) to może chcesz ekwiwalent w postaci agrestu albo ogórków? No chyba, że chcesz kasę to zrobimy zrzutę.

@KOCHAMPINIONDZ

Ludziom to się w głowach poprzewracało :D Uśmiałam się z tego komentarza. Robią dla pracowników imprezę to jeszcze źle.... tylko kasa, kasa i kasa się liczy.

Filipmichalpawelmaciejdawid

A wielki kierownik znów do sądu... Oł jeeee

KRZYSZTOF
@Filipmichalpawelmaciejdawid

TO nie jest wielki kierownik to kundel ...który nic nie u mnie ale kasę bierze

Były pracownik.
@KRZYSZTOF

Pracujac tam stwierdzałem ze ani kierownik ani siedzacy w biurze nie ogarniaja pracy w tej firmie. Myslenie nie bylo w ich zakresie .

Darek
@Filipmichalpawelmaciejdawid

Który to i co zrobił?

@Darek

Też jestem ciekawa bo z tego co czytam po innych opiniach to niezły cyrk tam macie, jeszcze telewizji brakuje :D

Dafiii i reszta

(usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) z tego. Pracowałem tam i nie polecam. Tylko patrzą w kamery. A sami lecą w ciula. Lecz wodzu tego nie widzi.A jak sie odezwiesz lub cos powiesz lub zobaczą z telefonem to kase biorą. Zabronione jest abyś miał telefon bo kase ci wezmą. Cyrograf podpiszesz i Masakra

@Dafiii i reszta

To już trzeba być totalnym głupcem żeby godzić się na takie traktowanie.... nie rozumiem takich ludzi i bardzo im współczuje.

Jak najdalej z tej firmy. Pracowałam i nie polecam. Wymagania duże a płaca mała. Zmieniłam firmę i zarabiam wiecej. Wiadomo ze każdy pracodawca chce aby pracownik zarabiał ale tu w tej firmie to naprawdę słabe zarobki. Nie dziwie sie ze ludzie odchodzą. Atmosfera tez nie jest za dobra. Wiadomo o co chodzi.

Tak wypisywać głupoty to lekko przychodzi. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Wielu już odeszło i wcale sobie nie poprawili tylko na początku tak im się zdawało.

Ola

Masz racje!!!!!

@147

No ale jakie głupoty? Wiesz, każdy wyrabia swoją opinię i ma do tego pełne prawo. Jak widać po innych opiniach to raczej są one negatywne więc firma słaba i koniec kropka.

Roman a może Adam albo Staś

Pracowałem w tej firmie i niestety nie mam dobrych wspomnień…. Dlatego chce uprzedzić każdego kto zastanawia się nad wysłaniem CV - podjęciem pracy, niech się dobrze zastanowi! Już nawet praca w Amazonie jest lepsza niż tu. Nie nie, nie myślcie sobie ze zmieniłem prace na Amozona… Ludzie zajmujący się życiem innych(usunięte przez administratora) zazdrość (oj tak często to było widać w oczach innych), jakieś spiski, na każdym kroku robienie pod górkę, a chyba nie o to chodzi w pracy?! , kablowanie na innych (gorzej niż dzieci w szkole) bo ktoś myśli ze przez to jest lepszy i ma plus tam wyżej…… Ja mam teraz lepiej, lepsza praca, zarobki może i porównywalne ale atmosfera w firmie o wiele lepsza . A co najważniejsze ludzie normalni. (usunięte przez administratora)

@Roman a może Adam albo Staś

Potwierdzam powyższe. Do tego też praktykują zatrudnianie na niższe stanowisko niż to co jest w ogłoszeniu.

@.

Jakim cudem? Na pewno mówią o tym na rozmowie albo chociaż przed podpisaniem umowy, więc nikt nikogo nie zmusza do podpisywania takiego papierka z innym stanowiskiem. Ja bym nie podpisała!

Bunga bunga

UR

Dzień dobry, Czy ktoś moje wypowiedzieć się o stanowisku Specjalisty ds. jakości? Godziny pracy? Atmosfera? Jaka jest hierarchia w tym departamencie? Możliwości szkoleń? Rozwoju?

@UR

8 godzinny tryb pracy. Atmosfera ok. Nad sobą masz kierowniczkę. Szkolenia w tej chwili dostępne ale online.

...TA

Moim zdaniem Raff zasługuje na lepsze stanowisko niż ma teraz. Jeśli ktoś ma dużą wiedzę i cały czas pracuje tak długo, nie leniwi się tak jak Matt i inni chowający się w regałach jego pracownicy to świadczy o ich lenistwie. Chciałam aby ktoś zaobserwował i docenił a może tytuł lidera lub brygadzisty jest uwzględniana w tych obserwacjach. Bo obecni rządzący nie znają się na rzeczach. W przeciwnym razie nie warto i lepiej też sobie nic nie robić i zabawić się w chowanego przed kamerami.

Świeży

Ale żenada na tym gofwork... Tu robicie jakbyście i stanowiska za dychę walczyli. Muszkiet i reszta mają z tego mega pompę. Dejcie se spokuj. Walka o stołeczki jest do góry i tam można się jeszcze postresować. Kier magazynu czy prod. To płoteczka wypłatka z uśmiechem na końcu. Pozdrawiam ciężko pracujących pracowników "u podstaw" *)

PP

Pracowałem w tej firmie za długo bym powiedział. Dużo osób odchodziło ja też. Dużo pracy mało płacy, więc każdy spier.... Aby ludzi zatrzymać to naprawdę musieliby więcej płacić. Co do starszej pani E... która (JEST NIE MIŁO WSPOMINANA ) jest wredna i każdy o tym wie i to się nie zmieni, mam nadzieję że trafi kiedyś na zieloną trawkę za swoje zachowanie do pracujących. Bo źle się pracowało z taką osobą.

Lll W

Wina Kierownika że do tego doprowadził może ma to jakiś cel. Gadki może miały przejść na Tarnowo wyszkolić i dowidzenia. Narażę będą was potrzebować wiedzą fukcyjnych niewielka

Teletubisie2

WY ZOSTAWCIE PANA ANDZEJA W SPOKOJU. CZY KTOŚ Z LUBONIA CHCE JEŻDZIĆ TO PROSZE KTO CHETNY? ODBIJACIE PIŁĘCZKE ABY NIKT NIE DOPATRZYŁ SIĘ ŻE NIECHCIANĄ OSOBĄ KTÓRA DOSTAŁE NAJWIĘCEJ NOMINACJI JEST PANI EWA

Miki
@Teletubisie2

to jest sposob na zarzadzanie kadrami? Nominujecie kgogos na goworku, kierownik paatrzy kto ma najwiecej minusow i zwalnia? tak jak z brylantem? (usunięte przez administratora) przebite idziecie jeszcze glebiej

Buli
@Teletubisie2

Jeżeli magazyn Tarnowo jest takie mądre to niech to powie w ryj prosto a nie przez forum każdy mądry wielki a tak to zesrani po pachy. Jesteście mądrzy ale jak was nikt nie widzi więc sie wejście do roboty lepiej żeby dupek stale.nie było u was a nie zajmujecie się tym czym nie macie.

Ala

Kierownik ma żyłkę do przyjmowania pracowników RAF ładnie Ane.. Opisała sama narozrabiała.wszędzie potem każdy o niej zapomniał kupa śmichu. Raf niedługo poszedł za nią wielki kierowca.Gwiazda zakladu do Ewy się umywa jaka jest zna się na swojej pracy a nie jak jak funkcyjni brak wiedzy mają

WesołyPiżmak

,,Maa..,, chyba za bardzo w piórka obrosłes/as ty pozwalając sobie na taki stosunek do ludzi publicznie samemu będąc nikim. Polecam spojrzeć w lustro, podsumować swoje kompetencje i osiągnięcia a przede wszystkim wziąć się za PRACĘ bo chyba po to ludzie przychodzą do Multichema :) jeśli zazdroscisz stanowiska odsyłam do zdania wcześniej- PRACA,PRACA i jeszcze raz PRACA!! Ja uważam Raf za kompetentnego pracownika i absolutnie nie mam się do czego przyczepić, może dlatego że zazdrość mnie w du*e nie kłuje nie muszę też wypisywać gorzkich żali jak ostatnia hiena na współpracowników :)

Krysia C
@WesołyPiżmak

Tarnowo - zezwierzęcenie osiągneło zenit. Czytała Krysia Czubowna. auuuuuuu....

Aaa

Zgadzam się z pracwnikem z Lubonia macie lepszy klimat. Po prostu macie lepszą kadrę kierowniczą niż na Tarnowie Norbas pozbierał cała świtę co do wywalenia była i dużo nie zostało niedługo pozwalniają ich lub sami pujda zostaną tylko bajko pisarze

Bbb
@Aaa

W luboniu jak ktoś ma do kogoś problem to go wyjaśnia anie pisze za plecami na goworku.. wiec lubonia nie mieszajcie w wasze brudne gierki..

Annn
@Bbb

Macie szczęście że Pani E.. nie pracuje w Luboni. To też byście pisali na jej temat. Tak jak inni to piszą i potwierdzają jej złe zachowanie.

Teletubis
@Annn

Pani Ewa zaczynała właśnie od Lubonia i jakoś nie miała z nami problemów ani my znia taka babeczka wporzadku. Widać że z wami jest coś nie tak. I wogole zazdrościcie Luboniowi że mamy zgrana ekipę i jakieś problemy wyjaśniamy ze sobą a nie piszemy na forum jak dzieci z przedszkola się zachowuje magazyn. A Kierowca Andrzej myśli że jest prezesem jakims że tego nie weźmie to nam robi na złość nie firmie robi bo klient nie dostanie na czas towaru odejdzie od nas i wiiny będzie on za swoje jakieś dziecinne zachowanie.

Maaa...

Widzę że pewien Pan Raf obrasta w piórka. Powodzenia. Ale ludzie widzą jak się zmieniasz już w czasie gdy jesteś (nikim) pozdrawiam . Gwiazda z Hochlandu się znalazła.

Aneta i inni wrócą jak pani E nie będzie

Zostaw merytoryczną opinię o MULTICHEM SP. Z O.O. - Luboń

• Jak się pracuje w MULTICHEM SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MULTICHEM SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MULTICHEM SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MULTICHEM SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w MULTICHEM SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MULTICHEM SP. Z O.O.