MULTICHEM SP. Z O.O.

Luboń

Opinie o MULTICHEM SP. Z O.O.

ptasi-puch

Klimat przed swietami jak na dworze: Jeden wielki "smog"

@ptasi-puch 30.11.2017 13:58
Klimat przed swietami jak na dworze: Jeden wielki "smog"

Tam zawsze tak było,ale robota super????

Dariusz

zimno idzie to pyszne zupki będą

robol
@anonymous 24.11.2017 20:07
tam zupa idzie cały czas z żywicy, sadzy i much które wpadają do kadzi:) potwierdzacie???

w multichemie taka chemia że muchy już przy factory zdychają, do kadzi jeszcze żadna nie doleciała :)

adam
@anonymous 24.11.2017 20:07

no i piasek, kuz oraz noze do tapet tez sa w zupie

nie powiem ci kto

A mi najbardziej podoba sie "Oksana" koniec kropka. Szkoda ze odchodzi.

jacek

Słaby temat ten multichem

anonymous

Bramki są dwie, tylko piłka jedna Ty.

Psychiatrzy

Hahah (usunięte przez administratora) to czytać :) większość negatywnych opinii pisanych przez ludzi z rozumem małpy :) typowych nieudaczników co na kasie w biedrze nie dali by rady):) I te teksty Luboń gadki produkcja :) takie Alfy I Omegi same to proszę iść na stanowisko np kierownika lub dyrektora przecież to takie proste tam się nic nie robi :) haha jedz banana małpo :)

doswiadczona
@Psychiatrzy 30.10.2017 18:02

"Psychiatrzy"jesli firma zatrudnia ludzi twojego pokroju na stanowisko dyrektorsie lub kierownicze ... to ewidetnie dazy do upadlosci kontrolowanaej. Brak Tobie ewidetnych podstaw zarzadzania , nie wspomne o sposobie wypowiedzie. Uwierz mi malpa ma wieksze iq niz twoja osoba. Pracownik ma prawo wyrazic opinie a zadaniem kierownika, dyrektora jest weryfikacja,analiza oraz poszukanie rozwiazania. Wprowadzajac zmiany powinno zasiegnac sie opini pracowinikow doswiadczonych iz to oni znaja wszystko od podszewki. Fakt. Firma musi sie rowijac ale z glowa . Nie dokonasz rozwoju nic nie wiedzac o produkcji. Przechowywaniu. Skladowaniu. Przepracuj miesiac na kazdym stanowisku a potem wprowadzaj zmiany! pamietej okret plynie do puki jest zgrana zaloga! takie podejscie ma kierownik . Dyrektor z doswiadczeniem ktory potrafi zarzadzac ludzmi i rozwijac firme. Nie stety twoje osoby nawet na kasie bym nie posadzila. zastanawia mnie tylko gdzie oczy ma wlasciciel? czy on nie widzi co sie dzieje ?! ze okret tonie! prosze sie obudzic!

Maciej
@Psychiatrzy 30.10.2017 18:02

mlaszcz pytonga

Rozsądek

Gramy do jednej bramki.

Językoznawca

Słyszałem, że w tym roku zamiast paczek będą rozdawać słowniki ortograficzne?

Językoznawca
@Miodek z ucha 30.10.2017 22:00
Tobie przydały by się podstawy gramatyki skoro kończysz zdanie twierdzące znakiem zapytania. Łatwo pouczać. Gorzej patrzeć na s...

A skąd ta pewność, że to zdanie twierdzące? :-) Od kiedy to w języku polskim pojawiają się zdania twierdzące? Faktycznie u siebie najtrudniej znaleźć błędy ale w poprawianiu to widzę, że przodujesz.

doświadczona
@Miodek z ucha 30.10.2017 22:00

Nie gramatyka się tutaj trzeba zając ... tylko problem który dąży do upadłości ... przez zły dobór kadry i brak doświadczenia ... Ludzi którzy uważają się za speców w zarządzaniu zasobami ludzkimi ...:)

...

W Gądkach robi się nie miła atmosfera, to jest nie wybaczalne co tam się dzieje, rządzący tam ludzie nie mają pojęcia o pracy tylko wpatrują się w kamery. To jest parodia tylko tyle chciałabym powiedzieć

prostak w garniturze
@... 29.10.2017 21:46

i na ratunek pracownikom przyjezdzają dwa dyrektorki. tak juz teraz parami jezdzą. jak policja haha jeden mały a drugi duży. a jakie cuda można od nich usłyszec. śmiech na sali. dno 2 metry mułu i wodorosty. panie prezesie tonieeeeemy!

bodziu

gierappaaaa!

tako

Ludzie dajcie se luz przecież w tej firmie działy dzieją i pewnie będą się działy tak kuriozalne rzeczy jakich gdzie indziej nie znajdziecie. Kupa (usunięte przez administratora) i nic więcej???? A pamiętajcie ryba psuje się od głowy Co do nowego dyra to buraczysko. On nie jest tam po to żeby cokolwiek zrobić on ma poprostu być i pachnieć a jak tabele będą lecieć to on też i gra- taka asekuracja dla wspólników. Więc się nie wysilajcie na tym forum, stare czasy już nie wrócą

@tako 25.10.2017 14:07

Wreszcie prawda wyszła na jaw - lubię to ;) Pozdrawiam serdecznie

piotrek k

Gdy były kierownik NK przeszedł na Gądki stał się chało w Luboniu. A obecny kierownik tylko się buja i buja czekając to ostatniego dnia miesiąca. Zero planowania produkcji. Panowie szlachta ruszcie się do pracy ta firma ma fizycznie funkcjonować a nie wirtualnie stwarzać pozory pracy. A co do kierownika magazynu to szukacie daleko a wystarczy rozejrzeć się bliżej może ktoś z firmy znający się na produktach i pracujący w tej branży zostałby wybrany na to stanowisko kierownicze ? Szukanie nowych ludzi nie zawsze skutkuje sukcesem. Przynajmniej w mojej firmie tak było.

LOL
@Big Brother 17.10.2017 12:05
mogę szczerze powiedzieć ze firma jest bardzo nie słowna obiecują podwyżki przy przejsciu na kolejne umowy a tak się nie dzieje...

Życzę powodzenia w nowej pracy :) Jak lubisz pracować na 3 zmiany - Ja tu zostaję a 200 brutto więcej nie warto się ruszać, robota jak każda inna, trochę wali rozpuszczalnikiem ale nie trzeba niedziel, sobót zapierdal..... i nocek zarywać - wychodzę o 16 00 i mam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />

price
@LOL 18.10.2017 19:34

I taka postawa zasługuje na naśladowanie a nie narzekanie.

kozak

dla dyrektora nowa Insignia a dla pracowników nie ma na podwyżki za poprzedniego i NK budzet co miesiac był zrobiony a nawet wiecej i premie byly. Ciekawe kiedy prezes i syn przejrzą na oczy i zobacza co sie dzieje z ich firma po tych zmianach bo na razie to chyba liczą na cud. a cudów nie bedzie , jeszcze zatesknią za JM i NK.

kozak99
@kozak 12.10.2017 20:10

insignia jest dla nowego dyrektora sprzedaży bo przecież czymś musi jeździć wiec zanim coś napiszesz zobacz kto jeździ tym autem. Dyr K ma Volvo z wypierdzianym przez JM fotelem. wiec nie rozsiewajcie plotek.

@kozak99 17.10.2017 21:58

@Cap 18.10.2017 12:56
meeee

niii...

price

Jeśli wszyscy się już wyżalili zapraszam w końcu do bardziej intensywnej pracy a napewno sytuacja się poprawi????

tukan

ludzie!!! zamiast narzekać Weście się do pracy a na pewno szef was nie ukrzywdzi. Najlepiej stanąć i narzekać , że jest mało, ciężko, pracy za dużo czasu na rozrywki za mało a szef to odpowiedzialny jest za kryzys na świecie i tornada, zarazy i co jeszcze. Proponuje przemyśleć postawę, bo może okazać się co jest b. prawdopodobne, że gdzieś indziej nie będzie tak kolorowo jak się wam wydawało.

Abcd
@tukan 06.10.2017 11:34

Hahaha. Odezwał się Znawca multichemowego ludu :) W każdej wypowiedzi na tym forum jest ogromne ziarno prawdy. Najwięcej jednak w firmie niby na lepsze chcieliby zmienić kierownicy, ale musieliby te zmiany zacząć od siebie. Jednak zazwyczaj bywa tak, że u własnych wad się nie dostrzega, ale z łatwością znajduje się je u innych.

Yogi
@tukan 06.10.2017 11:34

kolorowy to był Kwinto jak mu wąż przy pompie na mieszalni wystrzelił

Natalia

Widzę, że opinie na temat tego, kto ucieka z firmy są podzielone - ale nadal sam fakt jest dość niepokojący. Czy w takim razie wynagrodzenie w MULTICHEM w ogóle nie ulega poprawie wraz ze wzrostem stażu pracy? Możecie napisać coś więcej o tym, jak to wszystko przedstawia się w perspektywie czasu?

Mirek

Widzę ze firma sie rozrasta. Czy potrzebują ludzi do pracy w Luboniu. Ile płaca na rękę? Po ile godzin? Niech ktos napisze ale szczerze bo szukam pracy.

@olx 23.09.2017 10:56
Dużo pracy i brak rak do pracy. Ludzie sie zwalniają wiec zastanów sie dlaczego.

Czytam co ludzie pisza i tez pare słów napiszę. Ludzie zaczynają powoli myśleć o rozstaniu się z ta firma ponieważ zarobki są ...... i nie widać żadnej poprawy. Firma powinna przyglądać sie bardziej kto pracuje i go wynagradzać finansowo a tu często jest inaczej wiec firma traci pracowitych ludzi. I to dopiero początek. Tylko tyle chciałam przekazać.

michu
@13261009 23.09.2017 22:21

jak na razie to uciekają lenie i cwaniaczki ale pewnie przyjdzie tez kolej na pracowitych.. jak wynagrodzenia sie niezwiększą..

Natalia

Czy dobrze rozumiem - obecnie w firmie zmienia się kadra kierownicza? Obecnie szukając ofert pracy z MULTICHEM widzę jedno - na stanowisko księgowe. Co w takim razie z kierowniczym - to będzie wewnętrzny awans?

czarny
@Natalia 09.09.2017 17:09

Jak zawsze kto kabluje ten awansuje a inni niestety zapier...... I h... z tego maja.

vinek

Nieładnie koleżanko,,,

david

nastepny Amazon albo lepiej wyjechac za granice bylem tam i lepiej placa niz tu w Luboniu

desant

MOTYWACJE PRACOWNIKÓW W CAŁEJ FIRMIE DO PRACY PO ZWOLNIENIU PANA KIEROWNIKA NK ULEGŁY ZMIANĄ. FIRMA POKAZAŁA SWOJE OBLICZE GDZIE WIDAĆ ŻE OSOBA Z 15 LETNIM STAŻEM (FIRMA ISTNIEJE 20 LAT) MOŻE BYĆ POTRAKTOWANA JAK ...... SAMI MOŻECIE SOBIE DOPISAĆ O CZYM TERAZ MYŚLĘ. FACET STARAŁ SIĘ PRZEZ TYLE LAT I ...... ŻAL ŻE FIRMA POZBAWIA SIĘ FILARÓW KTÓRE BUDOWAŁY MULTICHEM. KTO TERAZ BĘDZIE PRZEKAZYWAŁ WIEDZĘ? W LUBONIU NIE MA NIKOGO NA MIEJSCE NK Z TAKIM ZAANGAŻOWANIEM . NK DZIĘKI ZA WSZYSTKO

@desant 02.09.2017 09:46

Praca skończona o 16 wiec może jakies nowe wiadomości z wrzucacie.

дзярмо

NK wysyłał full towaru i była kasa dla wszystkich i byliśmy zadowoleni. Zobaczymy czy teraz wypłaty wzrosną gdy będzie ktoś inny rządził. Czas pokarze

Mafketing

LESSSI WRÓĆ

rakarz
@Mafketing 01.09.2017 22:15
LESSSI WRÓĆ

niestety mam złe wieści.. Lessi już nie wróci bo jak muszkiet wypali to raz a dobrze

Celownik

@:) Racja @nie_lubie_exela - napisz Nie lubię Excela bo to wazeliniarz a WAZELINIARZOM na pohybel :D Na piwo idziemy ale nie do Kapsla (@aart) bo tam nie mają bitej śmietany do gofrów a Suchy lód (@sameGadki) to zestalony dwutlenek węgla. Suchy lód wykorzystuje się jako środek chłodzący w laboratoriach - to taki kozioł ofiarny podrzucany gdy jest za gorąco lub kiedy puszczają zwieracze.

Mariolka

Lambadajew? To TY?!

nie_lubie_exela

łapa do góry kto się wybiera na piwo z kierasem NK . Na pohybel wazeliniarzą

@nie_lubie_exela 01.09.2017 20:23
łapa do góry kto się wybiera na piwo z kierasem NK . Na pohybel wazeliniarzą

W celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów stosujemy końcówkę -om.

praca na produkcji tylko dla "odpornych" na chemie - warunki szkodliwe

nastepny Amazon

gazebo

Jak gofry i lody to tylko z nasieniem i kalabrakami.

gazebo

Jak gofry i lody to tylko z nasieniem i kalabrakami.

darek

Partyzantka to podstawa.

Gądeczki

Kto wypina tego wina! Gofry na mleku bez laktozy? :)

sameGadki

@aart czyli wolny wakat - warunek lubimy gofry, lody - ale tylko suche i warto byc BMW. dla kierasa szacun za lata wspolnej pracy. wg zasady Je.. Kar.. nie wyrozniac. Placa 2600 i gofry gratis

aart

ładnie podziekowali za lata pracy kierownika NK - osobiscie muszkiet go odstrzelil. Polecam robote w multikolchozie, wazne sa gofry z bita smietana i gandzia w pod kapslem. Wtedy 2200 + vat

dawid

mutichem fuj nie polecam kierownik pan [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Z Lubonia FUJ dyrektor FUJ placa 2200

Natalia

Moje pytanie dotyczące warunków pracy są ignorowane, @CBA, @Mati, czy możecie się do nich odnieść? Inne posty dotyczące prywatnych spraw sprawiają, że forum staje się dla osób poszukujących pracy bezużyteczne.

Mati

A kto to jest milicjant ????

Natalia

@gazebo co dokładniej masz na myśli? Takie informacje (o pracy i możliwościach zatrudnienia) pomagają wielu osobom w podejmowaniu decyzji zawodowych - stąd są tak potrzebne na forum.

doniu
@gazebo 22.08.2017 08:56
spytaj milicjanta on Ci prawdę powie

...on Ci wskaze droge

CBA
@doniu 22.08.2017 09:48
...on Ci wskaze droge

przecież sprzedaż wie lepiej, od kiedy milicjanta się słuchacie? :)

Natalia

@maga możesz rozwinąć myśl? Konkretne informacje mogą pozwolić zrozumieć Twoją wypowiedz rownież nowym kandydatom, którzy zainteresowali się ofertami pracy.

love

jest super więc o co ci chodzi...:)

Maga

Znowu się czepia mlody

nick2

pracuję w tej firmie już długo i zastanawiam się po co trzymają tam tych przedstawicieli skoro coraz mniej zamówień jest na nasz i Europę, Biorą kasę za nic a my musimy zasówać.

Handel

Luz przez duże L jest nowy dyrektorek ale pewnie odpuści albo go pożegnaja więc pòki co polecam pracę.

Nick

Ej a jak tam u was z normami wysokie ciężko jest ?

@Nick 04.05.2017 20:59
Ej a jak tam u was z normami wysokie ciężko jest ?

Norm nie ma u nas.

@david 09.05.2017 19:42
Norm nie ma u nas.

E to laba

Tomi

A jak ze zmianami. 3 zmiany czy 4 brygadowka po 12? Jak godziny i zarobki Pracownik mieszalni kolorysta przezmierowa rynkowa bo jest ogloszenie ?

Huckleberry

TAM WSZĘDZIE SĄ ŚWIETNE WARUNKI AŻ WSTYD SIĘ PRZYZNAĆ ALE POWIEM ŻE NA LABIE CZY W INNYCH DZIAŁACH ODBIERA SIĘ DOBRE PIENIĄDZE A NAWET NIE MA ZA SPECJALNYCH WYMAGAŃ PO PROSTU PRZEDE WSZYSTKIM ŚWIETNA ATMOSFERA. PRACA BEZ JAKIEGOKOLWIEK CIŚNIENIA. GORĄCO POLECAM TEGO PRACODAWCĘ.

Czarnoksiężnik

Z dobrego źródła wiem, że atmosfera i warunki w kolorlabie są bardzo dobre.

Kandydat

Pojawiło się ogłoszenie na staż w laboratorium kolorystycznym Warto? Jakie zarobki, atmosfera itd?

Domino
@Kandydat 03.03.2017 21:13

Kolorlab to jeden z najlepszych działów w firmie, nie to co produkcja.

Zostaw opinię o MULTICHEM SP. Z O.O. - Luboń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MULTICHEM SP. Z O.O.