Romex Roman Kurek
counter
Kamila Nowy wpis

Czy Romex Roman Kurek działa w pojedynkę (działalność jednoosoba) czy też zatrudnia może jakieś osoby do pracy u siebie? To byłaby istotna wiadomość, czy mogę prosić osoby z Kwidzyna i okolic o udzielenie informacji?

Klient Nowy wpis
Klient

Prawdziwy specjalista,szybko i skutecznie obrzydzi Wam budowę wymarzonego domu.Umowa która świadczy o jego uczciwości to lipa.Dopłacacie sporo do wielu rzeczy bo nie ma ich w umowie.Długi termin realizacji bo poprostu nikogo nie ma.Jak już przyjedzie brygada to motywacja na poziomie 0,bez nadzoru.Wydajni w produkcji śmieci,marnowania materiałów i wszechobecnego bałaganu.Ważne - nie pija w pracy (skad te puste małpki w krzakach,a już wiem wredna konkurencja podrzuciła).Sprzęt i narzędzia zabytkowe,chyba lata 90-te(ech co to były za czasy).Polecam obejrzeć reklamę,pokazane tam obiekty jeszcze długo poza zasięgiem wykonawcy(chyba,że to parodia,podziwiam ludzi z dystansem do siebie).Jeżeli lubicie ekstremalne wrażenia i chcecie mieć traumę do końca życia to lepiej nie traficie.Będziecie płacić i płakać.OMIJAJCIE WIELKIM ŁUKIEM.Pozdrawiam.

2
Klient Nowy wpis
Klient
@Klient

Święta prawda. A reklama najlepsza są miejsca gdzie buduje. Zapraszam podjechać i popatrzeć....przez kilka dni. Nic więcej. Żywa reklama.

2
Klient 2 Nowy wpis
Klient
@Klient

Chłopie lub kobieto. Nic dodać nic ująć. My mieliśmy się zdecydować i tylko pierwsze słowo to zaliczka a drugie uczciwy. Może mi ktoś powie zaliczka za co... Za materiały płaci inwestor. To wykonawstwo i zaliczka w 40 %to lekka prasada. Daliśmy spokój dom stoi a ludzie, ktoeym budował do dziś nie zamieszkali. Porażka. Jedzie na budowy i patrzcie. Kamera i reklama przyjmie wszystko.

2
Zyczliwy

Partacz i oszust naciągacz szczerze nie polecam !!!! Moje sugestie dla Romex Roman Kurek: Naciągacz oszust szczerze nie polecam !!!

1
Klient
Klient
@Zyczliwy

Nie polecam nikomu tego (usunięte przez administratora)

1
Patryk

Macie jakiś fajny socjal?

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 987 144
 2. olx.pl 3 551 040
 3. pracuj.pl 3 393 576
 4. jooble.org 3 374 784
Michał

Czy ktoś z pracowników tu zagląda ?

Życzliwy

Firma jest super mam postawiony dom i jest ok polecam

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 577 dni.
 Pytanie

Czy pracodawca Romex Roman Kurek motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

RomanKurek

Wszystkich zainteresowanych współpracą z firmą Roman Kurek zapraszam do kontaktu : fuszerka-kurek@gmail.com

2
Administrator

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w przedsiębiorstwie Romex Roman Kurek w mieście Kwidzyn? Co wiecie nowego o pracy w Romex Roman Kurek? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Romex Roman Kurek - Kwidzyn

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 987 144
 2. olx.pl 3 551 040
 3. pracuj.pl 3 393 576
 4. jooble.org 3 374 784
Romex Roman Kurek
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Bolesława Śmiałego 3 lok. 18
  82-500 Kwidzyn
 • NIP: 5811132910 REGON: 220568339
Romex Roman Kurek