counter
Kamila Nowy wpis

Czy Romex Roman Kurek działa w pojedynkę (działalność jednoosoba) czy też zatrudnia może jakieś osoby do pracy u siebie? To byłaby istotna wiadomość, czy mogę prosić osoby z Kwidzyna i okolic o udzielenie informacji?

Klient Nowy wpis
Klient

Prawdziwy specjalista,szybko i skutecznie obrzydzi Wam budowę wymarzonego domu.Umowa która świadczy o jego uczciwości to lipa.Dopłacacie sporo do wielu rzeczy bo nie ma ich w umowie.Długi termin realizacji bo poprostu nikogo nie ma.Jak już przyjedzie brygada to motywacja na poziomie 0,bez nadzoru.Wydajni w produkcji śmieci,marnowania materiałów i wszechobecnego bałaganu.Ważne - nie pija w pracy (skad te puste małpki w krzakach,a już wiem wredna konkurencja podrzuciła).Sprzęt i narzędzia zabytkowe,chyba lata 90-te(ech co to były za czasy).Polecam obejrzeć reklamę,pokazane tam obiekty jeszcze długo poza zasięgiem wykonawcy(chyba,że to parodia,podziwiam ludzi z dystansem do siebie).Jeżeli lubicie ekstremalne wrażenia i chcecie mieć traumę do końca życia to lepiej nie traficie.Będziecie płacić i płakać.OMIJAJCIE WIELKIM ŁUKIEM.Pozdrawiam.

Klient Nowy wpis
@Klient

Święta prawda. A reklama najlepsza są miejsca gdzie buduje. Zapraszam podjechać i popatrzeć....przez kilka dni. Nic więcej. Żywa reklama.

Klient 2 Nowy wpis
@Klient

Chłopie lub kobieto. Nic dodać nic ująć. My mieliśmy się zdecydować i tylko pierwsze słowo to zaliczka a drugie uczciwy. Może mi ktoś powie zaliczka za co... Za materiały płaci inwestor. To wykonawstwo i zaliczka w 40 %to lekka prasada. Daliśmy spokój dom stoi a ludzie, ktoeym budował do dziś nie zamieszkali. Porażka. Jedzie na budowy i patrzcie. Kamera i reklama przyjmie wszystko.

Zyczliwy

Partacz i oszust naciągacz szczerze nie polecam !!!! Moje sugestie dla Romex Roman Kurek: Naciągacz oszust szczerze nie polecam !!!

@Zyczliwy

Nie polecam nikomu tego (usunięte przez administratora)

Patryk

Macie jakiś fajny socjal?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Michał

Czy ktoś z pracowników tu zagląda ?

Życzliwy

Firma jest super mam postawiony dom i jest ok polecam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 577 dni.

Czy pracodawca Romex Roman Kurek motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

RomanKurek

Wszystkich zainteresowanych współpracą z firmą Roman Kurek zapraszam do kontaktu : fuszerka-kurek@gmail.com

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w przedsiębiorstwie Romex Roman Kurek w mieście Kwidzyn? Co wiecie nowego o pracy w Romex Roman Kurek? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Romex Roman Kurek - Kwidzyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad