Karol Słomski Eko-Tech

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Karol Słomski Eko-Tech

Jak wygląda sprawa grafiku w Karol Słomski Eko-Tech. Czy pracodawca idzie na rękę?

Nowy wpis

Szczegółowych informacji udziela nasz dział kadr.

Wiecie czy Karol Słomski Eko-Tech udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nowy wpis

Dziękujemy za pytanie. Na tę chwilę wszyscy nasi pracownicy pracują w systemie stacjonarnym z zachowaniem najwyższego reżimu sanitarnego i wszystkich obowiązujących obostrzeń. Jednak nie wykluczamy żadnej z opcji w przyszłości. Proszę śledzić nas na bieżąco. Pozdrawiamy!

Operator 007

Jesli nie jestes leserem i sumienie wykonujesz swoją pracei obowiązki Pan Karol napewno to doceni .Jesli bedziesz potrzebował pomocy mozesz na niego zawsze liczyć,nigdy nie odmówi .bardzo dobre zaplecze narzedziowe w firmie !atmosfera w pracy ok

Tadeusz

Dzień dobry, czy szukają Państwo pracowników?

@Tadeusz

Witamy. Aktualne oferty pracy są prezentowane na bieżąco na naszym profilu na fb. Zapytania o aktualne oferty prosimy kierować telefonicznie.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Karol Słomski Eko-Tech na stanowisko PRACOWNIK BUDOWLANY? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Draver

Dużo Obiecuje a mało robi - Nie POLECAM tej FIRMY !! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!

@Draver

Pragniemy zapewnić, że jest wręcz przeciwnie i mamy pełne ręce roboty ;) W sieci i pod pseudonimem można przecież napisać wszystko. Podpisujemy się. Nieuczciwość i złośliwość omijamy szerokim łukiem. Skupiamy się na tym co potrafimy najlepiej. Od wielu lat i z wieloma sukcesami.

Czym Karol Słomski Eko-Tech zachęcają? Jakie mają dodatki?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

krzysiu

tragedia, jak można osadzić zbiornik wokół zalać go świeżym betonem a na końcu wlać do niego wode, przecież praw fizyki się nie oszuka . Zbiornik, siadł prace należało wykonać ponownie co znacząco wydłużyło czas zaplanowany w umowie.

@krzysiu

W sprawach dotyczących jakości realizowanych przez nas usług, Eko-Tech ma w zwyczaju kontakt bezpośredni z Klientem, celem bieżącego zgłaszania wszelkich uwag bądź reklamacji. System ten świetnie się sprawdza w praktyce i nie zamierzamy go zmieniać. Zarówno nam jak i naszym Klientom zależy na stu procentowej satysfakcji z realizowanych przez nas zleceń. Wyjaśniamy, że anonimowy komentarz nie pozwoli na zweryfikowanie wiarygodności zgłaszanych usterek. Nasze usługi wykonujemy z najwyższą starannością, co potwierdzają liczne pozytywne rekomendacje z wielu inwestycji.

Kierownik

Nie polecam! Sam właściciel zwykły (usunięte przez administratora) ktory przez telefon mówi co innego a robi inaczej. Traktuje pracowników jak przedmioty. Myśli że jak płaci to kupił sobie człowieka. Serwis w tej firmie a dokładniej pan J nie wykształcony i zero pojęcia o serwisie. Pytając go o podstawowe rzeczy nie potrafił mi odpowiedzieć. Śmiech na sali. Wtsyd! Więcej nie skorzystam z usług tej pseudo firmy.

@Kierownik

Odnosząc się do tych obraźliwych, nieprawdziwych informacji i oskarżeń informujemy, iż jako firma będziemy reagować prawnie wobec autorów tego rodzaju komentarzy, gdyż nie zgadzamy się na bezkarny hejt pod płaszczykiem anonimowości. Jesteśmy otwarci na wszelką krytykę i uwagi naszych Klientów. Jednak nie możemy pozwolić sobie na bierne tolerowanie anonimowych i mijających się z prawdą pomówień. Eko-Tech dotrzymuje wszelkich obowiązujących standardów jeśli chodzi o politykę kadrową jak i jakościową. Dowodem na to są liczne pozytywne rekomendacje naszych kontrahentów, w tym dużych firm oraz instytucji państwowych. Z poważaniem, Zarząd EKO-TECH

Iwona

Pracujecie w Eko-Tech na umowach zlecenie? Czy jest umowa o pracę? Liczę na szybką odp.

Zostaw merytoryczną opinię o Karol Słomski Eko-Tech - Gniew

Karol Słomski Eko-Tech