Opinie o Diamond-Tynk Ryszard Szulc w Starogard Gdański

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Diamond-Tynk Ryszard Szulc. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Diamond-Tynk Ryszard Szulc o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diamond-Tynk Ryszard Szulc w Starogard Gdański

Oskar

Super współpraca, wykonanie pracy pierwsza klasa

M
@Oskar

Nie polecam. Nie płaci. Nie słowny .

Janek Nowy wpis
@M

Bzdura totalna nie słowny przepraszam bardzo ale nie wiedział co robi a pracownicy zachwyceni nawet i większą podwyszką

Janek Nowy wpis
@M

Przepraszam źle napisałem wie co mowi i zna się na tej robocie

Czesław Nowy wpis

Widzę opinie są sprzeczne. To jak jest naprawdę? Jakieś problemy z płatnościami jak w komentarzach czy jednak wszystko super i profesjonalnie? Ktoś mi podpowie bo zastanawiam się czy nie skorzystać z ich usług.

Romek Nowy wpis
@Czesław

Nie mogę nic powiedzieć złego na tą firmę, na pewno nie ma żadnych problemow z płatnością, te złe opinie to chyba efekt źle wykonanej pracy niektórych osób

Kropa89

Moja opinia jest taka że nie polecam nie płaci jak pracuje ze swoim materiałem to śmieci kładzie (usunięte przez administratora) nie polecam

Olaf
@Kropa89

Opinia wyssana z palca, płaci się za dobrze wykonaną pracę,a niektórzy nie mają o tym pojęcia, nie udało się oszukać Diamond-tynka.Ja polecam tą firmę!

Magda
@Olaf

Oj wcale nie wyssana z palca . Ten pan to z takim podejściem do ludzi i pracowników długo nie ujedzie.

Olaf
@Magda

Miałam przyjemność współpracować z tą firmą, pełen profesjonalizm z wykonania też byłam zadowolona. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Diamond-Tynk Ryszard Szulc - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Diamond-Tynk Ryszard Szulc?

Zobacz opinie na temat firmy Diamond-Tynk Ryszard Szulc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Diamond-Tynk Ryszard Szulc
  • Władysława Broniewskiego 8A