Krispol

Opinie o Krispol

Irek

Czy macie jakiś powód, że nikt nie pisze?

nikita
@Irek

A co tu dużo gadać! Złóż podanie, idź na rozmowę ,a to co będą Ci opowiadać podczas rekrutacji weź podziel na pół i będzie ok :)

Może Przyszły pracownik

Witam Jakie zarobki oferują na starcie jako monter ??

Kaczy
@Może Przyszły pracownik

Około (usunięte przez administratora)zł max (usunięte przez administratora):) i należy się przygotować na pracę w szybkim tępię oraz pod bardzo dużą presją !

Agata

@Może Przyszły pracownik, myślę że takie informacje najlepiej będzie poznać bezpośrednio w firmie. Zarobki zazwyczaj objęte są tajemnicą handlową i pracownicy często nie są chętni do ujawniania ich na forum publicznym. A czy ktoś z Was ma może informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach? Nie widzę nic w internecie - jaką drogą można zgłaszać aplikacje, wystarczy wysłać cv na adres mailowy biura?

Wiktor

Szkoda, że tak rzadko piszecie na tym forum. Jest wiele pytań i nie ma żadnej odpowiedzi.

Q12

Witam na jakie wynagrodzenie moge liczyć na stanowisku magazyniera pozdrawiam.

Witam chciałbym się dowiedzieć ile zarabia się na stanowisku magazyniera w tej firmie pozdrawiam.

Witam. Czy Krispol proponuje pracownikom benefity takie jak multisport lub oksystem?

Karol

Dawno nikt nie pisał , czy już poprawiła się sytuacja w firmie? Interesuje mnie praca tutaj.

Gosć

Witam Aplikuję na stanowisko product managera. Czy ktoś może powiedzieć coś na temat pracy na tym stanowisku w tej firmie oraz na jaką kasę można liczyć. Pozdrawiam,

Kristech

Witam w krospolu na ten czas jest teraz zakaz robienia jakichkolwiek nadgodzin wiec sama pensja jest lipna na wszystkich działach. Niestety nie docenia tutaj się nikogo czy to nowy pracownik czy stary podobno różnice miedzy nowymi a starymi pracownikami to 200 zł brutto i to niezależne czy ktoś jest miejscowy czy przyjezdny, czy pracuje 5 lat czy trzy miesiące a obowiązków coraz więcej pracownicy maja na głowie a nie przelicza się to na pensje pracowników. Tak to wszystko wyglada w firmie Krispol.

gość

Witam Wie ktoś może ile zarabia księgowy w tej firmie? Jest oferta pracy i nie wiem jaką kwotę można na początek rzucić.

Clavey

Przyjdźcie do pracy do Clavey. Szukają tam mechaników i elektruków

Guła

Obecnie na rynku Wrześni jest tyle pracy że można znaleźć coś lepszego

Adrian

Jakie sa Zarobkii w Krispolu. chciałem złożyc podanie Cv

Alm

Ogólnie z nadgodzinami problemu nie ma, jest wszystko dość ok

Dziewczyna99

Firma która leci sobie w kulki z pracownikiem.. Aby wykorzystać z korzyścią dla siebie a nie dla pracownika.. Najchętniej zajechali by każdego kto tam pracuje najlepiej zero wolnego tylko praca bo po co pójdziesz do domu jak jest tyle roboty..

basia90

to z tymi nadgodzinami to konkretnie na jakie stawki wynagrodzenia mogłabym liczyć? tylko od razu uprzedzam, podajcie jak coś czy piszecie kwotę netto czy brutto bo zamieszanie się znowu zrobi. a tak w ogóle to te nadgodziny są obowiązkowe o których piszecie?

zuzu

sezon trwa od maja same nadgodziny zapomnij o wyjściu z dzieciakami na basen, praca ciężka a jeśli chodzi o płace to zarobisz jeśli pracujesz w nadgodzinach do których cię zmuszają

gfvhjjk08

@ cela a konkretnie co ci nie odpowiadało w tym co napisał? A ja mam pytanie - jaka panuje atmosfera w Krispolu? Bo czytałam różne opinie.

Xd
@gfvhjjk08

Super atmosfera

ela

Tak naprawdę @Xd2 to taka stawka nie jest najgorsza i każdy ci to powie, szkoda tylko, że właśnie ci młodzi tego nie doceniają

Zostaw merytoryczną opinię o Krispol - Psary Małe

• Jak się pracuje w Krispol?

Zobacz opinie na temat firmy Krispol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krispol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krispol?

Kandydaci do pracy w Krispol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krispol