Krispol

Opinie o Krispol

Jeździk

W tej firmie dzieje się coś niedobrego, albo dziwnego na 3 magazynierów jest 2 kierowników magazynu, nie ma komu robic! Jestem osobą z zewnątrz ale bałagan czuć tam od samej bramy !

Jak szefostwo w Krispol traktuje ludzi?

R17

Zależy jaki mają dzień.

Timon

Szefostwo to wspaniali ludzie reszta szkoda gadać!!!

@R17

Czyli jest u was normalnie bez żadnych skrajności?

Lena

Mam pytanko ,czy w obecnej sytuacji pracownicy firmy krispol dostali jakieś wsparcie finansowe tzw pomoc inflacyjna ?

Zefir

Kiedyś jeden z lepszych zakładów pracy, niestety dziś jest jak wszyscy inni prywatni przedsiębiorcy i spada coraz niżej!

@Zefir

Mówisz? Skoro tak to jak było kiedyś według Ciebie a jak jest teraz, że podobno spadek?

Golden
@Justyna

Po czym wnosisz?

Mirosław
@Zefir

Co konkretnie ci tu nie pasuje? Jakieś konkrety podasz może?

@Golden

Ale co wnoszę? Ja tylko pytam, bo z takim żalem zasugerował, że się pogorszyło. Prawda to?

Omar

Nie polecam!!! Wyciskają ludzi jak cytryny a na końcu zwalniają :( ???? i pozdrawiam kierownictwo któremu wdrażają system dzięki któremu (usunięte przez administratora) z fotela nie ruszą, a pracownik ma się zaje....

mm

Katastrofa!!! Zdecydowanie odradzam. Praca ciężka fizyczna i jeszcze brak szacunku dla pracowników. (usunięte przez administratora)Na rozmowie pięknie a potem wychodzi inaczej. Zdecydowanie nie polecam

Łuki

Witam , jakie zarobki na stanowisko operator okleiniarki ?? Staż 15 lat na tym stanowisku na skomplikowanych geometriach....

Kryształ
@Łuki

Witam Serdecznie odradzam pracy w tym kołchozie. Pieniądze mizerne i brak perspektywy rozwoju.

Mirosław
@Kryształ

Mizerne czyli co, trójki netto się nie przekroczy? Nawet z dodatkami? O ile takie tu w ogóle są :D

Garyy
@Łuki

Odradzam pracę w tej firmie!!! Pieniądze kiepskie na podwyżkę nie ma co liczyć gdyż kierownictwo ustala jakiś konkurs-wyścig szczurów, do tego dzielą ludzi na lepszych i gorszych jeden dostanie podwyżkę dziś a drugi za 3miesiace!!! Wynagrodzenia miały być podnoszone w marcu tak zapewniał dyrektor na jakimś zebraniu w lutym jak narazie zero podwyżek nikt nic nie mówi! I rządzi tam polityka jak chcesz pracować to siedź cicho albo będziesz zniszczony ! Nie polecam !

@Garyy

Jesli krispol to tylko odział na Pssrsch tam jest inne podejście!!!

Gabriela
@Garyy

Na czym polega ten konkurs?

@Kryształ

Zgadzam się!

Gabriela
@Timon

Inne, to znaczy jakie?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Krispol?

Pierwszą umowę masz na 3 miesiące. Druga przeważnie na dwa lata. To trzecia jest na stałę

M

Wszystkie niekorzystne opinie widzę że są usuwane. Cóż każdy zakład chce ukryć rzeczywistość

Jak długo trwa proces awansu w Krispol?

Kryształ

Jak jesteś dobry to ze 20 lat

Aniczek

Witam Chciałabym się zapytać czy przyjmują do pracy do Firmy Krispol?

Garyy

Szkoda czasu na te firmę!!! Wielkie obietnice a na końcu wielkie (usunięte przez administratora) !!! Aczkolwiek słyszałem że lepiej aplikować na Psary zakład numer 1 Lepsze warunki i bardziej liczą się z człowiekiem.

@Garyy

Jaka jest na rękę na magazynie na początek

Xs
@nowy

Na magazynie jest b. Ciężko i nie wierz w to że na rozmowie kwalifikacyjnej powiedzą Ci że jest tu wszystko zautomatyzowane :( ????????

@Garyy

A na produkcji na panelach bo szukają chyba nie jest praca ciężka

@Garyy

Czy praca na panelach jest ciężka. Czy szybko można się nauczyć

Kosa

Nie polecam !!!! Szkoda czasu zawodowego ,mało płatna praca a do tego bardzo ciężka. Brak szacunku do ludzi !!! Ewentualnie oddział na Psarach ma lepszą opinię w śród pracowników.

Co wchodzi w socjal Krispol?

Kral

Najlepiej idź na rozmowę kwalifikacyjną Wtedy dowiesz się wszystkich tych głupot! Ale o pracy jaka jest nic się nie dowiesz!

Miki

Szkoda czasu na tę firmę! (usunięte przez administratora) gdzie nikt nad niczym nie panuje, zapatrzone w monitory kierownictwo ma gdzieś pracowników!

Kolega_z_hali

Bartek jak byś zamiast ściemniania i siedzenia na L4 uczciwie chodził do pracy, to byś tu pewnie dzisiaj był z nami. Nie pisz bzdur, bo sam sobie zasłużyłeś.

Kral
@Kolega_z_hali

Bzdura to ta praca !!!

Miki

Nie czytajcie tych bzdur , praca jak to praca w firmie Krispol jest ok. Myślę że problem jest po stronie pracowników bo mają problem z telefonem bo wiecznie w nim siedzą, a drugie to papierosy Palom żeby nikt nie widział bo on musi a firma ceni pracę w zespole a tu trzeba zapalić , i Palom gdzie popadnie żeby nikt nie widział a widzom i co kasy nie ma bo po co takiemu dać jak on pali a nie robi albo telefon a bym docenił finansowo tych co pracują finansowo ????a pracę polecam firmie pozdrawiam nie czytajcie tych bzdur

Bartek

Jak ktoś lubi wchodzić pod biurko dyrektora lub kierowników to ta firma jest dla ciebie!! Obiecanki cacanki że będę pracował na tak zwanej imie,a w rzeczywistości rzucali jak (usunięte przez administratora) po wszystkich stanowiskach aż wylądowałem na pile! Rozmawiając z pracownikami co tam pracują po 10/15 lat i mają 3700 brutto to trochę żenada. Dzięki za usunięcie mojej opinii i jak widać prawda w oczy kole ! Nie pozdrawiam i nie do zobaczenia!

Bartek

Jak ktoś lubi (usunięte przez administratora) to ta firma jest dla ciebie!! Obiecanki cacanki że będę pracował na tak zwanej imie,a w rzeczywistości rzucali jak (usunięte przez administratora) po wszystkich stanowiskach aż wylądowałem na pile! Rozmawiając z pracownikami co tam pracują po 10/15 lat i (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam i nie do zobaczenia!

Amigo

Opłaca sie składac cv na podukcje? Jakie wynagrodzenie i premie majapracownicy produkcyjni lub operator okeiniarki ?

Olo

Witam w dzisiejszych czasach 3 tysie netto to już musi być wszystko jest drogie drogi kolego a na stert (usunięte przez administratora) brutto to szału nie ma i jeszcze na 3 zmiany żenada. Przez to ciągle szukają ludzi do pracy i będą szukać chyba że podniosą zarobki bo tak to po pierwszej wypłacie ludzie będą odchodzić zamiast firma się rozwijać będzie się zwijać. W ogłoszeniu konkurencyjne wynagrodzenie smiech na sali

KW
@Olo

Ile jest dokladnie na start (produkcja/Operator okleiniarki) ??

Zostaw merytoryczną opinię o Krispol - Psary Małe

• Jak się pracuje w Krispol?

Zobacz opinie na temat firmy Krispol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krispol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krispol?

Kandydaci do pracy w Krispol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krispol