Opinie o P.P.H. Darex Dariusz Wardal w Stanisławów Pierwszy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.P.H. Darex Dariusz Wardal. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie P.P.H. Darex Dariusz Wardal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów piekarskich i mącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H. Darex Dariusz Wardal w Stanisławów Pierwszy

Natalia Nowy wpis

W związku z opiniami które pojawiają się na stronie GOWORK, serdecznie zapraszamy osoby które mają swoje zastrzeżenia, na bezpośrednie spotkanie, anonimowe roztrząsanie problemów firmy nie służy niczemu, powodując niepotrzebny stres i poczucie niesprawiedliwego traktowania. Szkoda że niektórzy potrzebują anonimowości i licznego forum dla znalezienia poparcia dla swoich racji. Dorosłość wymagana od nas odwagi w wyrażaniu swoich opini.

Mariusz Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej kiedy kolwiek pracowałem. Zero szacunku, na każdym kroku kamery i (usunięte przez administratora)pieniądze. Dorobkiewicze gdyby nie nie ich ojciec by nie mieli nic a poza tym głąby na niczym się nie znają

Maja Nowy wpis

Firma znajduje się w Janówki Pierwszym. Po śmierci właściciela przejęła ja żona i dzieci jednak warunki pracy są jeszcze gorsze. Najgorsza firma w okolicy. Zatrudniają ludzi z problemami alkoholowymi, komornikami, zadłużeniami, nie rejestrują ich, większość pracuje na czarno, nie płacą za nadgodziny, pracuje się w każdą niedzielę bez dodatkowego wynagrodzenia. Wszędzie kamery i podsłuchy, nawet w samochodach i szatniach. Właścicielka, jej syn i dwie córki nie mają szacunku do nikogo, obelgi i wyzwiska to codzienność. Proponuję omijać szerokim łukiem

Ktoś Nowy wpis

Już gorszej firmy w powiecie nigdzie nie ma kto tam pracował ten wie jaka to rodzinka... Uważajcie na kierownika który podgląda pracownice na kamerach

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.P.H. Darex Dariusz Wardal spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Czy nadal pracuje się tu bez umów o pracę za najniższa stawkę i darmowe nadgodziny?

Doszło do dość dużych zmian umowy już są nadgodziny tez już rozliczają

Bożena

I sporo tych nadgodzin obecnie wypada? Jak konkretnie są rozliczane? I te zmiany to z czego wynikają tak właściwie? Będę wdzięczna za jakieś konkrety

@Bożena

Obecnie nie ma już nadgodzin

ŁUKASZ

Witam wszystkich, szkoda że ludzie którzy wyrażając swoje opinie , są osobami o niskiej duszy, już samo czytanie tak prostych komentarzy, brak kultury w tych osobach , prostackie to są Państwa komentarze. Zwykła czysta ludzka zazdrość, proponuję aby każdy z komentatorów zajął się odpowiednią praca( na rynku jest wiele ofert pracy, nikt nikogo na siłę nie trzyma) i swoim życiem prywatnym. Osoby które nie reprezentują swoją osobą nic pozytywnego , co cóż nie mają za grosz kultury w sobie. A tzw KIEPSKIEJ BALETNICY TO I RĄBEK U SPÓDNICY PRZESZKADZA.

Prawda

Witam. Pracowałem pewien okres w tej firmie. Kierownictwo_brat, siostra, siostra (zero wykształcenia) koszmar się z nimi porozumieć, ludzie to dla nich są NIKIM, (usunięte przez administratora) się nadgodziny po 2,3 i za to nie płacą,szacunku nie mają do nikogo, pęsje od lat takie same zero podwyżek. Ludzi trzymają bez umów, sami chodzą co rusz na tzw. papierosa cała familia a - pracownik musi zapytać czy może wyjść i brak zgody,nie wspomnę o tym że cały zakład w kamerach, nie można spokojnie wyjść się załatwić bo czas jest liczony i w zamontowanych podsłuchach w firmowych busach. Totalne dno nie firma.Nikomu nie polecam tej pracy!

@Prawda

Mówisz, że pensja od lat taka sama I się nie zmienia. Każdy ma taką samą stawkę w firmie? Ile ona wynisi? Rozmawiał ktoś kiedyś na temat podwyżki?

Były
@Prawda

Bo tam pracowałem, każdy w Ndm wie że to są prostacy bez szkoły.

Ktoś

Firma to totalne dno i nic więcej, wyzysk, przyjmują bez umowy o pracę na czarno i ludzi którzy mają problem z piciem, to jest sekta cała ta familiada to jest dno, pracownikom nie wypłacają wypłat i chcą żeby najlepiej za darmo pracowali, grube świnie i nic więcej zaraz skasują opinie bo zawsze tak robią

Krzysiek
@Ktoś

Zgadza się. Miałem okazję tam pracować. Jak najdalej od tej firmy . Kierowniczka która tam pracuje (usunięte przez administratora) ksywa majorowa. Sami sobie odpowiedzcie .

Bożena

dalej jest tu jakiś problem z rozliczaniem nadgodzin czy raczej ta cisza na forum od lat sugeruje, że wszystko w pracy tutaj jest ok? Orientujecie się tak w ogóle w temacie zatrudnienia w firmie? Ile osób obecnie pracuje i jak wyglądają dzisiejsze stawki? W relacji z kierownictwem w razie czego wszystko jest już w porządku?

Norfix

Miałem okazje pracować tam przez pewien okres czasu. Nadgodziny(ktore sa praktycznie kazdego dnia) nie sa w ZADEN sposob platne. zostajesz 2h np charytatywnie, oczywiscie mozesz wyjsc po 8h pracy no bo nikt Cie na sile nie zatrzyma, ale Twoj czas wtedy jest policzony. Kierownictwo z dnia na dzien doklada co raz wiecej pracy i nie interesuje ich czy dasz rade czy nie - masz to zrobic. Przerw nie ma "jak jest czas to robisz przerwe" - tego czasu nigdy nie ma!!!! (usunięte przez administratora)Ogolnie nie polecam, nie maja szacunku do pracownikow.

Znajomy
@Norfix

Szczera prawda...

A.A.K

Jak się komuś robić nie chce to kij się zawsze znajdzie

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. Darex Dariusz Wardal - Stanisławów Pierwszy

• Jak się pracuje w P.P.H. Darex Dariusz Wardal?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H. Darex Dariusz Wardal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H. Darex Dariusz Wardal?

P.P.H. Darex Dariusz Wardal
  • Nowodworska 112