Opinie o Marek Łusiak Usługi Transportowe Prace Ziemne w Lisewiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Marek Łusiak Usługi Transportowe Prace Ziemne. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Marek Łusiak Usługi Transportowe Prace Ziemne o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Łusiak Usługi Transportowe Prace Ziemne w Lisewiec

2022

Nie polecam! Pozytywne opinie są wystawiane chyba przez samego szefa bo słyszałem te same teksty pracując u niego. Pieniądze może i na czas, ale szkoda nerwów i czasu. Szef jest niestabilny emocjonalne, wyzywa i poniża pracowników. Na początku sprawia wrażenie bardzo miłego i w porządku. Brak umowy o pracę, a jak już ją wybłagasz to najniższa, a reszta wypłaty pod stołem. Niezadbane samochody, a jak zgłosisz usterkę to albo Cię wyśmieje i powie że on jeździł i było dobrze albo naprawi kiedy zepesuje się tak, że auto dalej nie pojedzie. Ciągłe poszukiwania przez tego pana kierowcy na olx są najlepszym dowodem na to, że nikt nie pracuje tam długo.

Edyta
@2022

Dziwny rzeczywiscie zbieg okolicznosci ze po jednym negatywnym komentarzu w ciagu dni pojawily sie same pozytywy - tutaj przyznam ci racje. Nikt w firmie nie boi sie kontroli ze pracuja na czarno ? nigdy pracodawca nie miał z tym problemu ?

Kubus
@Edyta

Na takiego nie kulturalnego Pana szkoda nerwów kiedyś trafi na taką samą osobę jak on i go nauczy co to brak kultury

2022 Nowy wpis
@Edyta

Pracowałem tam na szczęście tylko kilka miesięcy i nie było żadnej kontroli. Myślę, że po prostu były na tyle rzadko, że nic nie zmieniały. Oczywiście po czasie można w końcu wybłagać umowę, jednak tak jak pisałem na najniższą krajową oczywiście.

Robert Nowy wpis
@2022

Prawa ręka szefa najlepsza jest bez umowy pracuje bo zasiłki od urzędu dostaje z M o p s u. Na papierosy zebra bo nie ma

Wanda Nowy wpis
@Robert

Serio?xd Jezus z jednej strony to pomysłowe i naprawdę biznes kręcą ale nieetyczne niestety. :( Tylko jak już to czemu nikt się jeszcze odpowiedni o tym nie skumał skoro ludzie wiedzą i nawet na forum publicznie takie informacje padają?

Mateusz Nowy wpis
@2022

Dni i siedem metrów mułu. Omijać szerokim łukiem. Nawet za 50 zł na godzinę bym nie poszedl

Uczciwy pracownik

Pracowalem u niego na Scanii... nie sprawna ,nie wiadomo czy ma przeglad. Praca bez umowy o prace , (usunięte przez administratora). Szef bez kultury wyzywa krzyczy. Nie polecam

Witam jestem byłem pracownikiem tej firmy pracowałem w niej bardzo długo i nigdy nie było problemów z szefem bardzo dobry sprzęt i bardzo fajny porządek szef zawsze pomagał a pieniedze zawsze były na czas albo przed nawet dawal zaliczki

Biuro

Pracowałam u tego Pana i nigdy nie było z niczym problemów.... A jeśli chodzi o umowy to on akurat w pierwszej kolejności dawała umowy ... Tylko gorzej z pracownikami którzy ich nie chcieli bo kombinowali z innymi rzeczami ...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Marek Łusiak Usługi Transportowe Prace Ziemne? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
grzes

Ja pracuje w tej firmie od 23 lat i nie widzę problemu z szefem ale jak ktoś nie umie jezdzisć to najpierw niech kupi sobie sam nowy samochód i nie niszczy innym najlepiej dać 50 zł na godzin i nic nie robić a kultyre kazdy niech zachowa dla siebie

Mariusz

Nie polecam pracy w tej firmie. Sprzęt z przed epoki nie sprawny. Można by to jeszcze przeboleć. Ale szef który wszystkich wyzywa i ubliża... Zwykły człowiek bez kultury taki człowiek z pod sklepu. Kasa wypłacana na czas ale szkoda nerwów na taką firmę. Najlepiej (usunięte przez administratora) a jak wyblagasz umowę to najniższa na kwicie reszta pod stołem. A rotacja to co 2 do 5 tyg nowe ogłoszenia więc samo to mówi o tej firmie wszystko

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Łusiak Usługi Transportowe Prace Ziemne - Lisewiec

• Jak się pracuje w Marek Łusiak Usługi Transportowe Prace Ziemne?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Łusiak Usługi Transportowe Prace Ziemne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marek Łusiak Usługi Transportowe Prace Ziemne?

Marek Łusiak Usługi Transportowe Prace Ziemne
  • Potokowa 36