Opinie o Żebrowski Krzysztof Inter Kop w Dziekanów Leśny

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Żebrowski Krzysztof Inter Kop. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Żebrowski Krzysztof Inter Kop o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żebrowski Krzysztof Inter Kop w Dziekanów Leśny

Szukam pracy w tamtych stronach, głównie na jakieś stanowisko magazyniera. Szukałem ogłoszeń ale cisza w sieci. Wie coś ktoś na temat tego stanowiska w firmie? Jak z zatrudnieniem pod względem chociażby kasy albo umowy? Atmosfera też odgrywa dla mnie kluczową rolę, od tym względem oki?

PanX Nowy wpis

Atmosfera jest przyjacielska. Młody skład, pomagających sobie wzajemnie ludzi. Spróbuj zadzwonić na telefony ze strony co jakiś czas, aby zapytać czy jest coś wolnego. Umowy o prace jak ktoś na stałe.

@PanX

Dzięki za odpowiedź. Po jakim czasie jest UoP na stałe i czy na magazyn trzeba mieć uprawnienia na widlaki?

Ta firma to jakiś żart, wysyłają nie to co trzeba, a jak już wyślą to zgubią paczkę za którą już zapłaciłem i wysyłają ponownie za pobraniem z prośbą o opłacenie u kuriera a pierwsza wpłatę obiecują że odeślą na konto, niestety na tym się kończy (usunięte przez administratora) które będzie zgłoszone odpowiednim organom

@Paweł

Firma ma pełną szczegółową księgowość. Nie mogą sobie pozwolić aby zwrot kwoty nie dostał zlecony. To chyba najlepsza opcja wysłać za pobraniem od razu, jeżeli coś nie pasuje, a jak wróci to zrobić zwrot, zamiast czekać aż towar wróci, i dopiero wysyłka poprawnej części..

Piszecie, że firma odbiera telefony 24h/7. Czy to oznacza, że mają tutaj zatrudnionych kilku pracowników na stanowisku obsługi klienta? Sama chętnie bym się tutaj przyjęła! Jeśli faktycznie jest taka możliwość, to jakie wymagania trzeba spełniać? I po ile godzin się pracuje? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? :) Dajcie znać.

PanX Nowy wpis

Ja dzwoniłem, poza godzinami normalnej pracy, to tam osoba odbiera telefon o każdej porze. Po prostu zabiera do domu i porozmawia z klientem. Nawet z pamięci rzuci cenę jeżeli akurat wie ile to kosztuje. W domu także posiada program do dobierania części. Jest możliwość umówienia się na odbiór poza godzinami otwarcia firmy, lub umówienie się w okolicy właściciela domu (firma jest od niego w rożnicy 4km). Tak u mnie to wyglądało.

Widać że konkurencja na tej stronie pracowała ostro. Firma INTER-KOP ma najlepsze ceny od innych. W moim przypadku nie było żadnych zastrzeżeń, firma na telefon 24h. Części w każdym przypadku są nowe. Polecam

@Andrzej

Zgadza się :) Odbiór o każdej porze. Także polecam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Żebrowski Krzysztof Inter Kop. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Klient

(usunięte przez administratora) przy każdej możliwej okazji. Jak wyczują, że ktoś nieświadomy to od razu oszukają. W moim przypadku cena przez telefon dwukrotnie wyższa niż przy zakupie przez ich własną stronę internetową czy u konkurencji(zweryfikowane niestety po zakupie). Opinie innych klientów potwierdzają, że jak tylko mogą to oszukają. Zdecydowanie nie polecam. Nie powinno być miejsca na rynku dla takich firm.

@Klient

oszustwo

@Klient

Może lepiej wyjaśnić to niezadowolenie , z firmą, zamiast pisać takich oczerniające opinie.. Firma posiada najlepsze ceny. Jak ktoś ma niższą cenę, to Inter-kop przebija aby klient kupił od nich właśnie. U innych niższa cena też to niższa jakość części.

Natala

Zerknęłam sobie na stronę firmy i nie było żadnych ofert, ale może coś do was trafiło pocztą pantoflową? Trochę mnie martwią te negatywne opinie od klientów, ale może od środka wygląda to lepiej, dajcie znać, jak sytuacja.

Iza

Była jakaś opinia o tym, że podobno prosi się tu pracowników o nie zdradzaniu szczegółów odnośnie przesyłek skierowanych do samych klientów. Ktoś potwierdzi? Generalnie napiszecie mi jak się obecnie tu u was na magazynie robi? Brat by chciał się przyjąć ale nikt niczego nie pisał i się zastanawiamy czy tak stabilnie się tu pracuje? Są rotacje?

Sylwester Michalski

Zamówiłem towar, jest na magazynie i mają wysłać. Wartość towaru ok 3000 zł. paczka po 24 godzinach nie dociera. Na prośbę o przesłanie listu przewozowego lub podanie numeru dostaję go w końcu po kilku telefonach. po dwóch dniach interwencji w DHL i Firmie INTER KOP okazuje się że jest nr z poprzedniej przesyłki. Na prośbę o wysłanie właściwego nr po kilkunastu telefonach i smsach nr przychodzi. Okazuje się że nie ma takiej paczki w DHL. I już kontakt się urywa. Pan Mariusz - podobno kierownik nawet nie potrafi się przyznać do błędu tylko brnie w kłamstwach i pracownikom zabronił również udzielać informacji na temat rzekomo wysłanej przesyłki. Straciłem 3 dni na dzwonienie i szukanie paczki która nie została wysłana. Oprócz tego firmie która miała naprawić sprzęt musiałem wypłacić dniówkę za " bezrobocie" przez Pana który ma się za specjalistę obsługi klienta. Profesjonalnie zostałem obsłużony w MIRTECH. Poszukali części w oryginale i za lepszą cenę niżą w tej kiepskiej Firmie.

Chciałem kupic napinacz do kop-ładowarki JCB. Na allegro był angielski za 200 zł w firmie Inter-Kop, (nie chciałem najtanszych zamienników). Dzwonie, mówie o co chodzi, Pan Tomasz odpowiada, ze ma za 250zł. Mówie, że na allegro wystawiliście po 200zł. Rozłącza sie i po chwili dzwoni, że sprzeda mi za 200zł. Dostaje paczke. Okazuje sie, ze wysłali mi najtansza podróbke napinacza. Dzwonie do Pana Tomasza specjalisty, mówie o co chodzi, on oznajmia , ze musi sprawdzic, poniewaz po dwóch godzinach nie oddzwania, dzwonię ja. Pytam sie co z tym zrobić. Szlachetnie Pan Tomasz ofiarowuje mi przedłużenie gwarancji do 1 roku na podróbke. Albo mam odesłać podróbke i wyśle mi angielski napinacz tylko, ze mam zapłacic te 200zł. Ja mówie, ze juz wszystko zapłaciłem (paczka była za pobraniem). Pan Tomasz kończy rozmowe i sie rozłącza i tyle. SUPER FIRMA GRATULACJE

@Michał

Potwierdzam to wszystko. Firma do kasacji. Nie można z nimi robić żadnych interesów.

Danuta

zakupiliśmy pompę do koparki - przysłano niesprawną ,odesłaliśmy oczywiście wcześniej opłaciliśmy kuriera oraz pompę.Po tygodniu kurier przywozi pompę i żąda za przesyłkę 570,00 zł.Ze zdziwieniem po przedzwonieniu dowiaduję się że w przesyłce jest faktura za sprawdzenie pompy w kwocie 550,00 zł.Przesłałam E-mail z prośbą o zapoznaniem się z fakturą oraz ekspertyzą stwierdzającą iż pompa była sprawna jak do tej pory ani odpowiedzi ani pompy.Czytając Michała opinię z 05.02,2021r uważam iż jak najdalej trzymać się od tej firmy bo chyba oni specjalizują się...........pieniędzy.

@Danuta

Kierownik z firmy (usunięte przez administratora) Sprzedaje towar i teoretycznie go wysyła. Później sprawa jest zrzucana na Firmę kurierską DHL - kurierzy, magazyny, i nawet już oddali im pieniądze za zagubioną przesyłkę po 3 dniach od wysyłki. I na dodatek nie potrafią się przyznać do tego że nie wysłali przesyłki. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Żebrowski Krzysztof Inter Kop - Dziekanów Leśny

• Jak się pracuje w Żebrowski Krzysztof Inter Kop?

Zobacz opinie na temat firmy Żebrowski Krzysztof Inter Kop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żebrowski Krzysztof Inter Kop?

Żebrowski Krzysztof Inter Kop
  • Adama Mickiewicza 10