Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

śmierdząca kupa

gdzie jestes?? musze ci polac bo prawde rzeczesz... a może to ty jestes kretem.. albo twój dziadek z wermachtu..

LAF
@śmierdząca kupa

Nareszcie ktoś to napisał!! miałem nie przyjemność pracować z P T.S. Jak takie miernoty pracują w kluczowym dziale, to dzieje sie to co się dzieje. PS szkoda takiej atmosfery ja kw GT juz pewnie nie znajdę lubiałem tę firmę, dlatego na bezkarność działu kontraktu i beznadzieje pana T S juz nie mogłem patrzec.............................

porazabraczabawkiztejpiaskowni
@LAF

masz racje..atmosfera kiedys byla ( kilka lat temu)..teraz wyplaty pożal sie Boże , straszą na każdym kroku zwolnieniami , obniżANIEm premii ( to niezly zart bo premie są porażką obecnie) kolegA KOLEGE podjebuje...żal bo kilka lat temu było super...ten statek tonie..panie i panowie

Wróbel

puk-puk Panie Prezesie ! proszę pomyśleć skoro od jakiegoś czasu przegrywamy wszystkie przetargi, skoro słabo idzie nam pozyskiwanie nowych klientów, którzy już działają na polski rynku, a Geofizyka o nich jeszcze nie wie to może problem tkwi w DZIALE KONTRAKTÓW. nikomu nie wydał się podejrzanym fakt,że kolejny przetarg przegraliśmy z Krakowem BARDZO NIEZNACZNĄ WARTOŚCIĄ W CENIE . MOŻE MAMY KRETA w tym dziale ? może komuś zależy żebyśmy w firmie nie mieli pracy ? może ktoś chce wyrugować np. ..geodetów i przejąć ich schedę w wchodząc w prywatny układ na wykonywanie prac polowych ? wiemy przecież ,że szefową DZIAŁU KONTRAKTÓW jest M. J., a jej mąż J. J. /JJ/ w chwili uniesienie przy wieczornym i codziennym alkoholu za dużo mówi,za to szczerze ? Jako geodeta ze znajomościami szybko sobie poradzi ze skompletowaniem prywatnej firmy polowych geodetów. Może to na nich trzeba zwrócić uwagę i zająć się ich kompetencjami i lojalnością. a może ZLIKWIDOWAĆ TEN DZIAŁ ! ! ! WYNAJĄĆ ZEWNĘTRZNĄ FIRMĘ, której zapłaci się za szukanie oferentów i zleceń dla Geofizyki , a za pensję pracowników nic nie przynoszącego działu będzie można dawać całkiem spore łapówki. WYWALMY JEDEN DZIAŁ - KONTRAKTÓW ,ABY POZOSTALI MIELI PEŁNE RĘCE ROBOTY !

observator
@Wróbel

Mhh..znam wymienianą Panią... no cóż ciężko jest więc sprzedaje info GK, dąży do upadku GT a za odłożone z mężem "brudne" pieniądze wykupują GT[i będą realizować kontrakty które na boku już dla siebie podpisała :) ..... a tak poważnie walnijcie się ostro w te swoje zakute łby, i przestaniecie poświęcać czas na pierdolenie i generowanie domysłów tylko na pisanie cv-ek do wymarzonej firmy na wymarzone stanowisko za wymarzoną kasę.... POLACZKI wiecznie niezadowoleni i zazdrośni... Dla mnie fajna elegancka kobieta.

nikt
@observator

...ok przestaje (usunięte przez administratora) i generować domysły. masz racje. ale skoro ją masz wytłumacz mi zwykłemu zjadaczowi chleba utrzymującego rodzinę - żona dwoje dzieci - dlaczego po przepracowaniu 7 (siedmiu) lat nie stać firmy zatrudnić mnie na umowę na czas nieokreślony... wiecznie "nie teraz" wytłumacz moim dzieciom dlaczego... dlaczego nie mogę zaznać z rodziną stabilizacji, dlaczego żyję w ciągłym strachu że mnie zwolnią bez względu na to jak pracuję. Ja nie piję - bo mnie nie stać. Ale widziałem wiele razy dziwne obrazki i ludzie nadal pracują. Na niektórych odbywa się polowanie z alkomatem, ganianie po polach. I nadal widzę w pracy. Wytłumacz proszę inaczej uznam że sam robisz to o czym tak podniecająco piszesz... observator :):)

tez_nikt
@nikt

Masz rację kolego, też widziałem dziwne obrazki jak np. znana gwiazda wyrzucona za chlanie po SIEDMIU miesiącach została przyjmowana na jednej z grup jakby nic się nie stało. Ta sama gwiazda była informowana przez jednego z operatorów z wyprzedzeniem że następnego dnia będzie miał alkomat Na jednej z grup miałem kwaterę na tej samej ulicy co op. polowy, i słychać było jak się bawi wieczorem przy alkoholu "elita" grupy np. operator, i inni z poza szczebla robotniczego. Są równi, i równiejsi na to nic nie poradzisz. Dopóki Warszawa nie uderzy w stół tak będzie zawsze, normalne, a pan yr.pak jest znany z braku szacunku do ludzi

ananas
@tez_nikt

Nie wiedziałem, że jest zakaz zabawy po pracy. I nie rozumiem Twojego komentarza "dopóki Warszawa nie uderzy w stół tak będzie zawsze(...)". To znaczy że PGNiG ma zmienić to, żeby "szczebel robotniczy" też zapraszać na imprezy? Widocznie nie jesteś partnerem do rozmów po pracy. Post bez sensu, wylewanie żali i zakompleksienia.

Do Ananas .Sparta
@ananas

Kto by chciał w szemranym towarzystwie siedzieć a już na pewno pić chyba taki sam jest coś takiego jak honor Sparta

powrót

...zapytajcie chłopaków jak wracali ostatnio ze z miany w Czechach... ale żenada. do Gorzowa jakoś poszło ale później radźta sobie głąby. Autobus po przejeździe z Kyjova do Gorzowa po prostu się zepsuł... na pytanie przełożonego z Torunia CO DALEJ ODPARŁ.. NO MOŻECIE WRACAĆ POCIĄGIEM... Niech mi ktoś powie o co tu k...wa chodzi łaskę robią chłopakom tyrającym przez cały miesiąc??? Kto sprawdza jakość świadczonych usług? Nie czasem jakiś p. Pia....cki?? jako to wracajta pociągiem? Toż to kpina w żywa oczy z tych ludzi... co wy na to? Co do oceny - po prostu brak słów.. Nie będę się wyrażał ale słowa same się cisną do ust.... a na konto po miesiącu harówy tylko luz aż - jak kto woli - 1780zł

czech

kontrakty w niemczech wisza na nitce z powodu płatości jak należy na kontrakcie ,,a nie po 3 lub 4 zlote walą nas w rogi a zwiazki siedzą cicho w kieszenI PREZESA ITD.ITD TO JEDEN Wielki pszekret najnizsza stawka to 1750 złotych ale w gt.to jest 1450złotych nie rozumiem tego...

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Driver

2 000 netto sie da :D a przy tym jeszcze sie nadzwigasz sprzetu wiec silownia nie potrzebna

NOWY

witam panowie a ile tam idzie zarobic mam uprawnienia na c e i chcialbym sprubowac a i mam rownierz zurawie samojezdne

PL

Pracowałem krótko w GT a teraz pracuje w zagranicznej firmie gdzie docenia się zaangażowanie w pracę a przełożony kieruje się rzeczywistymi osiągnięciami a nie sympatią wazeliniarza dzieląc bonusa. Ktoś wcześniej wspomnial o kierownikach polowych już dawno powinno się ich zastąpić pusherami gdyż najwięcej organizacyjnej pracy mają operatorzy polowii ...

Loki

Odszedłem z Geofizyki parę miesięcy temu i nie żałuję. Teraz to czytam i się śmieję :) - co was tak kurczowo trzyma tej firmy??? poza Geo też istnieje świat.

wyrocznia
@Loki

istnieje.. legia - ajax 0 - 3

nik

No jeśli ci kierownicy nie mają uprawnień to czy PGNiG wie, że w jego spółce za przyzwoleniem prezesów dokonuje się przestępstwo? Chyba powinno się wyciągnąć konsekwencje wobec przyzwalających na ten proceder? Mało to wypadków w górnictwie? Tu też Warszawa będzie czekała na śmiertelne ofiary? Drogi dziennikarzu idź tym tropem. Uratuj biedne rodziny przed żałobą. Wykryj ciemne sprawki przemysłu. A może ktoś w PGNiG ma interes w tym by tak się działo?

karo

Myślę że ratunkiem nie tylko dla zwalnianych ludzi ale dla istnienia firmy jest nowy zarząd. Odpowiednie naświetlenie działań obecnego w mediach i w listach do centrali PGNiG może w tym pomóc. Jeśli do tej pory myśleliście że nie można takich rzeczy robić bo to nam zaszkodzi to chyba już widzicie że zaszkodzić to nam mogą tylko dalsze rządy kilkunastu nieudacznych osób. Jeśli myślicie że jakoś przetrwacie albo znowu was zatrudnią gdy będą zlecenia to może jeszcze myślicie że na obecnych albo jeszcze lepszych warunkach ? No. Na pewno. Kurs obrany przez prezesów właśnie na to wskazuje. Dlatego musicie działać. Nikt tego za was nie zrobi. Chwycić za telefon i zadzwonić do gazety, wysłać maila do lokalnych polityków, posłów. Zrobić szum. Pokażcie im tą stronę na go work-u. Opowiedzcie jakieś ciekawostki. Niech się ten TVN raz na coś przyda. Jeśli jeszcze pracujecie i się boicie to dajcie dziennikarzom numery do kumpli których już zwolnili. Oni nie będą mieli skrupułów i barwnie opowiedzą o gospodarności, zarządzaniu, traktowaniu ludzi. To jest ostatni moment. Jeśli nic nie zrobimy, jeśli ich nie odsuniemy to za chwilę połowę zwolnią a wszyscy będą robić za najniższą krajową. Albo nas uratuje centrala albo prezie się przestraszą że dostaną kopa z Warszawy. Że połączą nas z Krakowem? To świetna wiadomość.

K.O.-lega pressesa

martwię się o prezesów, i biurowiec, stolica już kocha ich inaczej ...co poczną, co poczną, co .....

schettino

zapraszam do pierwszej szalupy, kto wsiądzie nie utonie .... :) Tak naprawdę szczęśliwi Ci którzy dostali wypowiedzenia teraz,.. wiosna idzie to i na ogórki czy sałatę można się wyrwać,... gorzej będzie jesienią i zimą .... A co do sałaty to w GT zbyt dorodna nie będzie w tym sezonie [o ile jeszcze jesienią w GT?]... Pozdrowienia Odpływamy

czech
@schettino

ciekawe co NIK.by znalazł w gt. na temat zarobków za granicą diet i umów np.kotlin czy inne...

nikt

..a może ktoś wie czemu GT oddała w grudniu do Wawy 21.000.000zł? Czemu nie podzieliła ich między pracowników? Czemu najczęściej podpisywana umową o prace jest umowa na "temat"? Czemu przy zwolnieniach kluczową role odgrywają tzw. sympatie? Czemu na temacie w Słowacji pracownicy strajkowali? Czemu pracownikowi wystawia się ocenę i opinię bez jego wiedzy? Czemu pewien przełożony na spotkaniu z załogą mówi..: "jak się wam nie podoba to się zwolnijcie, ja zadzwonię do Zamościa i na wasze miejsca będę miał 100 chętnych"? Czemu własnego pracownika GT gnoi i upokarza: (średnia umowy na temat to 1400zł), czemu obcych gloryfikuje 1500euro 1000euro)??? Czemu Chorwaci, Słowacy, Czesi, Niemcy śmieją się w twarz polakom pracującym w GT? Czemu ludzie pracujący w GT narzekają? .. czy praca stała się przywilejem (luksusem), na który niewielu może sobie pozwolić?

unnnnnnn

Czy to prawda, że geodeci legli w gruzach?

ktodogonipsa
@unnnnnnn

Być może tak... Plotka głosi, że zewnętrzne firmy składają oferty na usługi geodezyjne.

unnnnnnnnn

Czy to prawda,że geodeta legii w gruzach?

szwagier

Lament zwalnianych z biurowca slychac na wszystkixh grupach

GitMan

Piszcie co się dzieje z GT wiarą.

szary-cichy-niepozorny

Chińskie przekleństwo mówi : „..obyś żył w ciekawych czasach..” Ostatnie czasy dla nas są bardzo ciekawe i to jest chyba nasze przekleństwo. Po latach tłustych i udanych przyszły dni ciężkie i trudne czemu przyszły ? Spadek cen ropy czy gazu, to – slogan. To właśnie teraz trzeba szukać , wiercić , badać puki ceny są niskie. Jak wzrosną, będzie już tylko ręka w nocniku. Uważam,że ktoś z kimś próbuje zarobić łatwe i przy okazji duże pieniądze. Kosztem zwalnianych ludzi napełnić kiesę swoją i swojej rodziny. Może w ekonomii naszej firmy jest jeden błąd. Błąd w osobach Zarządu. To może nie zwolnienia ludzi,a postawienie Zarządu przed obliczem Prokuratury naprawi sytuację. Może to nieuczciwe postępowanie lub nawet brak jego spowodowało złe funkcjonowanie Geofizyki. My pracownicy zaufaliśmy ludziom, którzy teraz za swoje nieudaczne zarządzanie płacą sobie premie, zacierają ręce i skreślają ludzi z listy. Zwalniają oddanych pracowników w trybie indywidualnym. Tak zwalnia się abnegatów , leserów i popijających w pracy alkohol. P.S. ..Prezesi - czy w swoich biurach pijacie alkohol w trakcie nic nie przynoszących nam pertraktacji i rozmów ? To może wy z zarządu -jaśnie panujący – głośno i wyraźnie wytłumaczycie się ze swoich drogich biznesowych studiów, z poznawania tajemnic ekonomii i umiejętności zarządzania ludzmi. Czy nasz pieniądze były źle zainwestowane w wasze wykształcenie? Widać jesteście nieudacznikami, w których inwestycja się nie opłacała. NADAJECIE SIĘ W CAŁOŚCI DO WYMIANY ! Czy któryś z was przyzna się do błędu i powie : PRZEPRASZAM , MOJA WINA ?! Może to wy powinniście ponieść koszty zwolnień , nie takie połowiczne lecz koszty ZWOLNIENIA GRUPOWEGO . LUDZIE ! Mam nadzieję, że będziemy potrafili zebrać się , nie patrząc na bierne Związki Zawodowe i wystąpimy przeciwko tym przez których wszystko to się dzieje. Niech PROKURATOR zainteresuje się czemu dobrze działająca maszyna zacięła się i dla kogo jest ta „reforma”? Czy chodzi tylko o spełnienie marzeń i mrzonek zarządu, bo na pewno nie chodzi o pracę i spokój szarych pracowników Geofizyki. Komu przyniesie zysk zniszczenie Geofizyki Toruń ? Kto na tym zyska , dla kogo to i po co ? ..może teraz tego nie zobaczymy , ale za jakiś czas.. Dla mnie prezesi nie zdali egzaminu, są do wyrzucenia w trybie natychmiastowym , a za swoje czyny powinni odpowiedzieć karnie. Ja wam nie ufam ; jesteście do ZŁOMOWANIA

obserwatorek

Witam kolegów i koleżanki. Zastanawiam się dlaczego jest tak,ze jak przewiduje się mniej zleceń to zwalnia się tylko tych pracowników pracujących w terenie czyli rozstaw szkodników czy geodezje. W biurowcu zawsze jest robota mimo iż w terenie jej nie ma. To samo tyczy się kierowników grup... Marionetki dyrektora dbający tylko o siebie! Nic nie są za ludźmi! Zarabiają kupę pieniędzy i siedzą tylko za biurkami i mysla jak tu pracownikowi obciąć premie. Oni są obciążeniami dla tej firmy a nie Ci polowi pracownicy, którzy zarabiają ochlapy! Jak zaczynalem prace w tej firmie nie bylo takiej atmosfery jak jest dzisiaj.

kto widzial?

Obecna formula zarzadzania w geoofizyce oparta jest na zamordyzmie i pogardzie kasty rzadzacej wobec zwyklych pracownikow z pola.Jest zdecydowanie trzech satrapow skupiajacych wokol siebie wiernych przydupasow i kto nie jest z nimi jest przeciwko nim.Przydupasy maja wyzsze premie jada na lepsze kontrakty a reszta tyra za ochlapy.Co do kwalifikacji kadry moze i niektorzy sa po agh aie obecnie ci co sa na roznych szceblach dozoro to moralne (usunięte przez administratora) o mentalnosci kapo z obozu koncentracyjnego.Prawie wszyscy kierownicy grup oraz kierownicy produkcji to bezwolna i spolegla masa w rekach prezia i dyra ktora wobec pracownikow naduzywa swojej wladzy i mimo iz stosuja czysty mobbing to wlos im z glowy nie spada bo idac po trupach robia wyniki.Zwiazki zawodowe to istna parodia sa niereprezentatywne a wiec nic nie moga-szkoda sobie nimi zawracac glowe.Tzw.zarzadzanie firma to jedno (usunięte przez administratora) decyzyjne-przyklad biurowca normalny zaklad inwestuje w produkcje a nie w nieproduktywnych biurokratow jest to patologia wszystkich firm panstwowych.Tak wiec niech kos uprzatnie te stajnie augiasza a stanie sie to jedynie pod prywatnym wlascicielem bo w obecnej formule skupiaja sie wszystkie patologie wystepujace w polsce po 25 latach przemian ustrojowych.Place prezesa i zarzadu nie sa powiazane z kondycja finansowa spolki,zwiazki zawodowe w ogole nie bronia i nie chronia interesu pracownika bo sa niereprezentatywne,mimo szczytnych hasel o przeciwdzialaniu mobbingowi nagrode temu kto ukroci mobbing w geofizyce.Kiertownictwo niezgodnie z prawem stosuje internetowy hejting wobec pracownikow, bo jak mozna nazwac bezkarne oczernianie czyli ocene pracownika bez informowania zainteresowanego na pismie zarzutow wobec niego.itd Pracownika nic nie chroni przed naduzyciami ze strony pracodawcy ani zwiazki zawodowe,ani procedura anntymobbingowa-a wiec w geofizyce zarzadzanej przez ludzi z zapedami dyktatorskimi nic cie zwyly pracowniku nie chroni w swietle prawa jestes nikim wobec opracodawcy.Ludzie olewaicie ten syf bo to niedlugo w tej formie przetrzyma na pohybel.

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo