Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

pit

Ponoć była wizyta w GK naszych wielce panujących... Wiecie coś na ten temat?

poinformowany
@pit

Owszem, na Jarocinie tez buszowali. Kolejny temat bedzie jako GT&GK

wkurzony

Czyli już wiadomo o co chodzi. Kupić jak najwięcej za państwowe pieniądze, ludzi zwolnić by łatwiej było przejąć za niewielkie pieniądze niezły majątek. Pytanie co dalej? Wyprzedaż majątku i kasa do kieszeni czy też kontynuowanie działalności z ludźmi z łapanki i na umowach śmieciowych?

Driver

Poza rodzina zwalnia sie wszystkich. Firmy nie interesuja ludzie tylko sprzet w ktory mimo "zlej sytuacji" sie inwestuje. Fajny nowy Mercedes...

Zwolniony

Sami odchodzą lub ich się po prostu zwalnia...

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Monia

Słyszałam, że Ci łebscy sami odchodzą z Geofizyki - zostają ludzie bez perspektyw, blisko emerytury. Będzie z tego prawdziwy "dream team".

Nos_tradamus

Zaprawdę powiadam Wam, a stanie się to zanim czterysta dwudziesty czwarty kabel zostanie zwinięty na bęben. Smok Wawelski zadławi się piernikiem - bo zbyt duży kawał ugryzie. Padnie jak rażony piorunem - nawet picie wody z Wisły nie pomoże. Tak to właśnie zakończy się historia piernikowo-smoczej geofizyki romantycznej w Polsce.

Poprawkowy

Pozdro z Anglii szukajcie a znajdziecie nawet przez agencje żegnaj GT.

GT
@Poprawkowy

a w Anglii jest co do poprawiania? ;-) Poprawkowy pozdrawiam!

hohoho!

A po sraaajkuu nadchodzi cisza. No i do brze czas spuścić wódę po tym szambie -zgasic swiatlo dobrze żeby wkroczyła CBA i rozliczyla nieudacznikow.

Pytacz

No i jak GK wchłania GT? Co za pomysł.

Umowy_z_d**y

Jeżeli będziecie robić kolejny strajk to pamiętajcie aby napisać o tym również tu. Dostaniecie wsparcie od kilku osób (lepiej jak jest więcej), którzy nie są może w związkach (zwalniają nas średnio co rok) i może nie dostają ŻADNYCH ODPRAW bo są na umowach WIECIE JAKICH. Ale solidaryzują się z Wami. Walczcie, życzę Wam abyście wyrwali trochę grosza bo my na umowach WIECIE JAKICH mamy prawo jedynie do zasiłku dla bez robotnych - wiecie jakiego ;)

pytający

Powinni się zainteresować funduszem socjalnym i oswiadczeniami tam składanymi. Zwłaszcza tych, którzy tak protestują.

duch
@pytający

OJ! Oj! "pytający" dlaczego tak nie cierpisz emerytów? Też kiedyś będziesz emerytem, życzę Ci mądralo żebyś nie doczekał tego w Geofizyce. Wnioskuję, że też nie lubisz związków! Pewnie siedzisz sobie w jednym z budynków w klimatyzowanym biurze, zarabiasz dobrze i z nudów zastanawiasz się komu tu dowalić. Dodatkowo jesteś zazdrosny, zawistny i roszczeniowy. Życzę Ci pracy w terenie, popracuj zimą w polu, a najlepiej gdyby Cię Zarząd wystawił do zwolnienia w tych 90 osobach. Wtedy Związki będą dobre?

odpowiedam pytającemu
@pytający

Pytający Nikt Cię nie namawia żebyś popierał Związki. Nie chcesz to do nich się nie zapisujesz.Nie krytykuj tych, którzy ich popierają. Poczytaj i posłuchaj, pracownicy są wdzięczni tym, którzy w ich imieniu chcą rozmawiać z Zarządem. Pytający jesteś "słabiutki", widocznie nie zapracowałeś żeby dostać akcje.

pytający

Gdzie były związki jak rozdawali akcje emerytom i starszym pracownikom? Nie słyszałem żeby upominały się o sprawiedliwy podział między wszystkich pracujących w GT. To jest związek interesów a nie pracowników. I dziwią się, że ludzie ich nie popierają.

O tych Agencjach Personalnych gadają na Grupie już od lutego. Raczej tego nie zrobią bo boja sie Sądów i PIP . Ludzie są teraz mądrzejszy niż byli na początku jak był Walter. Podobno Prezes o tym wspominał w lutym czy na początku marca na spotkania ze Związkowcami i Rada Pracownicza. No jeśli tak zrobią to życzymy powodzenia i naprawdę super dobrych prawników. Pewnie wtedy wiele spraw dopiero wyjdzie na jaw, które teraz zamiarach sie pod dywan.

były

Czyżby zapomnieli jak ludzi z Waltera wynajmowali do pracy? Kiedy to rano na grupie wszyscy szefowie robili "polowanie" by mieć kim robić? Poza tym system pracy 4 na 2 (z wyjątkiem Niemiec) jest niezgodny z prawem pracy. Róbcie zdjęcia list pracowniczych na grupie, albo uwieczniajcie każdy dzień w pracy by mieć dowody w sądzie. Bo PiP nieraz występował do GT o papiery czasu pracy a oni że im gdzieś zaginęły karty

Obserwator

Darek! Jestem dumny ze mamy takiego człowieka w Solidarności ! Bardzo Ci dziękujemy za Twoje zaangażowanie. Wczoraj pokazales ze zależy Ci na Geofizyce. Moje zdanie podziela większość ludzi związkowych i niezrzeszonych w Związkach. Patrzymy na całość Solidarności i na naszego przedstawiciela z Rady N. z wielkim podziwem ale tez nadzieja! Mamy nadzieje ze Geofizyka przetrwa z biurowcem i Grupami.

Złośliwy

Mówiłem oczywiście o Związkach Pana R i jego ludziach z "9". Solidarność była prawie w komplecie. Prawda jest taka ze tylko te Związki działają i chcą coś robić dla ludzi!!!! Czy drugie Związki cokolwiek zrobiły w Firmie czy tylko figuruja?

Takie tam

Jak byłem na Grupie w Swieciu to gadali ze bedą ludzie zatrudniani przez jakieś Agencje z zewnątrz. Ciekawe jak Geofizyka na tym wyjdzie jak ludzie stana zastrajkuja itd. Gdzie ta firma z zewnątrz weźmie ludzi. Co na to PIP ? A czy ludzie bedą chcieli takich warunków jak maja teraz?

Taki jeden

Tez o jakis Agencjach Doradczych Personalnych mówili Kierownicy na Grupach ale czy to wejdzie? Narazie tylko ludzie gadają i sie straszą nawzajem

wykształcony terenowiec

Co dla Biurowca czy obecnego Zarządu znaczy pracownik pracujący w terenie? wg NICH to : To jest nikt: To jest plew! Kiedyś za DYREKTORóW EP,LK;JB,lub Prezesów St.Z lub MG taki pracownik znaczył bardzo dużo. To była cyt JB " sól ziemi" Teraz człowiek to z terenu nic nie znaczy, zwolnić wszystkich! Człowiek się nie liczy! Ważny jest biurowiec i pracownicy, którzy mają biurka w klimatyzowanych pomieszczeniach. Jak będzie potrzeba to zatrudni się ludzi do pracy w terenie z Agencji Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej! To pomysł obecnych rządzących! Prezesi i inni, rządzący! Was też nie ominie kiedyś Biuro Pośrednictwa! Pamietajcie o tym!

złośliwy

Dlaczego nie było tam wśród WAS widocznych tych, którzy niby są w dziewiątkach ale jakoby ich nie było widać? Tak wiadomo co to za osoby? - zwykłe "pionki" są w Związkach żeby chronić swoje tyłki i robić karierę!!!! Tak my nawet znamy Wasze nazwiska! Będziemy o tym pamiętać!

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo