EG SYSTEM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

Opinie o EG SYSTEM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

znajomek

Nie chodzi o to ze uciekają tylko potrzebują kogoś dobrego kto zna się na rzeczy a nie wymysla co to on nie potrafi. Więc zanim zatrudnią duuużo szukają.

marta

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Powiedzieli, że za kilka dni kończą rekrutację i dadzą znać bez względu na wynik. Olali...

Bartłomiej N.

Pozytywna opinia na temat praktyk odbytych w EG System. Podczas pracy zdobyłem cenne doświadczenie, a na zakończenie otrzymałem referencje. Polecam.

Michał W.

Cztery miesiące temu odbyłem praktyki w firmie EG System. Ogólnie polecam - przede wszystkim bardzo dobra organizacja pracy, zadania odpowiednio dobierane w zależności od umiejętności. Kontakt z pracownikami bardzo dobry a przede wszystkim praca zdalna co bardzo ułatwiło mi odbycie praktyk.

mcmas

Witam. Moja opinia na temat pracy w tej firmie może być tylko i wyłącznie pozytywna. Kontakt z pracodawcą doskonały. Wypłaty zawsze na czas. Wspołpraca układa się dobrze, pracodawca zawsze jest chętny do omówienia nowych pomysłów i pozwala rozwijać się swoim Pracownikom. Oby więcej takich przedsiębiorców!

Zostaw opinię o EG SYSTEM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EG SYSTEM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA