Opinie o Pawłoś Andrzej Pawłowski w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pawłoś Andrzej Pawłowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pawłoś Andrzej Pawłowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pawłoś Andrzej Pawłowski w Gdańsk

Joanna

Czytając wszystkie negatywne opinie stwierdzam fakt,że wcale nie dziwią mnie. Co rusz widzę, że Pawłoś poszukuje pomocy kuchennej. Lepiej sobie podarować.

@Aktualny pracownik

Jakie są najwyższe stanowiska na które można śmiało awansować? piszecie o rozwoju, ma on miejsce głównie pod względem umiejętności czy również są jakieś certyfikaty po drodze do zdobycia i tak dalej? zastanawiam się co po pracy tutaj można w cv wpisać

Słuchajcie czy ta oferta tutaj dla kierowcy na rozłożenie cateringow faktycznie jest tylko dla studentów? Taki dopisek dorzucili w nawiasie i teraz zwątpiłem, zwłaszcza ze piszą tutaj o umowie o prace. nie wiem czy dużo tracę jeśli tak jest

Aktualny pracownik Nowy wpis

Ta praca nie jest tylko dla studentów! To było rzeczywiście w nawiasie,że też. Już jest nieaktualna ta oferta,może po wakacjach będzie znowu potrzebny dodatkowy kierowca,ale pewnie wtedy pojawi się nowe ogłoszenie.Najlepiej pytać u źródła(podany był przecież telefon) zamiast zamęczać pytaniami ludzi tu na forum! Pozdrawiam!

@Aktualny pracownik

Co może być powodem tego, że kierowca będzie potrzebny dopiero po wakacjach? Zazwyczaj macie wtedy mniej pracy po prostu czy jednak w tym okresie pracują sezonowcy? Kiedyś mignęła mi tamta oferta ale tak szczegółowo się jej nie przyglądałem. Fakt faktem zatrudnienie następuje na umowie o pracę na czas nieokreślony?

Antoni Nowy wpis

Do właścicieli: Nie zajmujcie się odganianiem każdego psa, który was obszczekuję bo do celu nie dojdziecie. Do byłych i obecnych: Zechciejcie przyjąć taką maxymę. Połączenie sił to początek. Wspólna praca to postęp. Pozostanie razem to sukces. Żeby tak się stało to zadanie dla wszystkich i będzie ok. Co do wypłat to muszę przyznać, że i wielkie firmy mają z tym problem. A panom z PGE no cóż przynosi liście na stołówkę swoje jedzenie bez sztućców i trzeba było po was sprzątać. A co do pierogów to rzeczywiście pycha. POLECAM Od Szefa jeśli ktoś chce to naprawdę dużo się nauczy. Spoko człowiek z EMPATIĄ.

Justa
@Joanna

A gdzie wy widzicie te aktualne oferty i gdzie można do nich przeczytać warunki? tych najnowszych nie chce mi cos odszukać, a chciałam popatrzeć na to co tym kuchennym jest teraz oferowane. Czy do dziś nabory są wstrzymane? Od kwietnia nie było rotacji?

@Joanna

Ty sobie podaruj! Nikt tu nie chce takiej osoby jak Ty! Nie pomyslałaś ,że potrzebujemy nowych pracowników,bo mamy coraz więcej pracy(z czegos to wynika ??),a nie ,że jest ciągła rotacja pracowników! Jak to łatwo pisać swoje opinie i komentarze,nic nie wiedząc jaka jest prawdziwa sytuacja u kogoś! Już pisałem dawno,że to płytkie i żałosne! Współczuję Ci! Widać,że masz nudne swoje życie i interesujesz się innymi.Pewnie inne osoby sie na Tobie poznały i tak właśnie masz.No rzeczywiście przykra sytuacja!

@Aktualny pracownik

To dużo osób jako pomoc kuchenna pracuje aktualnie? Można awansować w okresie późniejszym na lepiej płatne i samodzielne stanowisko? Zachęcacie do pozostania w kontakcie z firmą celem ewentualnego zatrudnienia ale najpierw bym chciała wiedzieć czy jako pracownik będę miała szansę na rozwój

Aktualny pracownik

Dużo osób pracuje,zawsze można awansować i mieć szansę na rozwój.

@Aktualny pracownik

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Pawłoś Andrzej Pawłowski?

Mini

Nie polecam , (usunięte przez administratora). Pracodawcy nie wypłacają pensji na czas i proponują niskie stawki.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Pawłoś Andrzej Pawłowski po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Panie do robienia pierogów. Jaki był jej rezultat?

Dowiedziałam się, że chcą powiększyć zespół, zresztą sami tu państwo poruszają ten temat niżej w komentarzach, że pracy coraz więcej. Chodzi mi o ogłoszenie na pomoc kuchenną. Chciałabym wiedzieć, bo tam jest wymóg orzeczenia o niepełnosprawności, czy rodzaj grupy ma znaczenie.

Aktualny pracownik.

Na razie nie potrzebujemy pracowników. Ale proszę być z nami kontakcie. Pozdrawiam!

@Aktualny pracownik.

Ja można być z wami w kontakcie? Gdzie dodacie ofertę jeśli ktoś będzie potrzebny i na czym polega wybór? Kto pierwszy ten lepszy? Czy oferowana jest praca tylko na cały etat? można ugadać się na pół?

Aktualny pracownik

Na razie nie potrzebujemy pracowników,ale proszę zapisać sobie kontakt do nas,zadzwonić to odezwiemy się w razie potrzeby.pozdrawiamy! (535104000)

ne rekomenduyu,nemaye hroshey

Joanna

Rozumiem, że chyba brak rekomendacji ale dlaczego?

Aktualny pracownik

Dziękujemy Aniu (Haniu). Nam płacą pieniądze! My ich nie oszukujemy!

@Aktualny pracownik

Wam czyli komu ? Czy pokazać wyciągi z banku kiedy były przelewy bo na pewno nie do 10 ! Ale już odpowiednie służby tym się zajmą . Do 30.000 tys grzewny za wypłacanie wynagrodzenia po terminie , wiedzą to ? Czy dalej będą się śmiać i pracowników nowych ,obecnych i byłych traktować jak (usunięte przez administratora)

@SV

Ale grzywny żadnej oficjalnej to jeszcze nie ma?

Aktualny pracownik

Hahaha! Życzysz innym żle,już wkrótce to do ciebie wróci! Tak to niestety działa.Wspomnisz moje słowa i pożałujesz swojej zawiści.

@Aktualny pracownik

Złośliwym byłym pracownikom,kiedy z nami pracowali ,to wszystko odpowiadało i było ok.A teraz nas opluwają i nawet nie maja odwagi się osobiście pod tym podpisać.Teraz to każdy ma o czym dyskutować i nas szkalować! Na szczęście nie wszyscy byli pracownicy tak się wobec nas zachowują.Potrafią nadal być ludźmi w odróżnieniu od tamtych!

@Aktualny pracownik

Czyli tak naprawdę to macie pewność kto pisze? Bo teraz zorientowałam się, że jakieś dwa imiona zostały przytoczone wcześniej, to ile w sumie jest tych osób i kiedy odeszły? Bo ciekawi mnie jak długo może trwać ten "żal", żeby wciąż coś pisać.

@Joanna

No pewnie,że wiemy.Wszystko układa się jak w puzlach-coraz dokładniejszy obraz.Szkoda czasu na zastanawianie sie nad takimi zawistnymi płytkimi "ludźmi"-może to za duże słowo o nich?? Widać,że są zawistni,fałszywi i pewnie nieszczęśliwi-ale to na własne życzenie.Mają pewnie tak nudne życie,że umieją tylko szkalować innych.Niech sobie tak robią.Jak to się mówi-karma(ta zła) zawsze wróci. Szkoda prądu,żeby o nich gadać.Życzę wokół siebie ludzi wręcz przeciwnych niz ci zwyrodnialcy.Pozdrawiam!

Trisja

Nikomu nie polecam pracy w powyższym miejscu. Nie szanują pracowników.Nikt nie ma prawa do wyrażania swojego zdania.Pracownicy są poniżani, obrażani przez osoby uważające że mają do tego prawo ponieważ są wyżej stażem .Najlepiej pracować za trzech aby inni mogli nie robić nic.Pensje nigdy nie są wypłacane na czas.Trzeba się dopominać o własne pieniądze.Praca w tym miejscu doprowadzi cię prędzej do szpitala bo dorobić można się tam tylko garba i zszarganych nerwów. sposób traktowania pracowników przez ludzi którym wydaje się że potrafią prowadzić biznes pozostawia wiele do życzenia.nie mają pojęcia o prowadzeniu działalności,gdyby nie pracownicy którzy dają się poniżać dawno zniknęli by z mapy kraju. Nie pozdrawiam

Trisja
@Trisja

Pracują tam ludzie którzy w życiu nic nie potrafią zrobić i są życiowymi fajtłapami bo nikt normalny nie wytrzyma tam dnia .

@Trisja

Wiesz co to przykre co piszesz, bo jeśli faktycznie w tym co napisałaś leży jakakolwiek część prawdy to takie obrażanie teraźniejszych pracowników jest nie na miejscu. Chcą pracować to będą, a jechanie po kimś, że jest nieudacznikiem to trochę zagrywka nie na miejscu. :/ Nie powinnaś jak już krytykować firmy a nie ludzi w niej zatrudnionych?

Pracownik.
@Joanna

Dziękuję Pani Joanno za szczere słowa.Dobrze wiem,kto pisze te hejtujące słowa na nasz temat.Najśmieszniejsze jest to,że ta osoba nadal u nas pracuje,nie zamierza wcale się zwolnić ,a w ten sposób prowadzi swoją (usunięte przez administratora) grę. Sama się tym teraz wysypała.Coraz bardziej się pogrąża.Ciekawe co za głupoty zacznie wypisywać,jak w końcu przestanie u nas pracować?? Haha. Pozdrawiam!

@Pracownik.

Jak to jeszcze pracuje tutaj? Teraz to szczerze w szoku jestem, przecież to abstrakcyjna sytuacja. Ktokolwiek z pracowników utrzymuje z tym człowiekiem jakikolwiek kontakt? Bo podejrzewam, że atmosfera musi być niestety okropna w takiej sytuacji.

@Joanna

Wszyscy wiedzą,kim jest Trisja. Swoim stylem mówienia niestety (dla niej) się tu wysypała.Zresztą zapowiadała wcześniej, że dokona tutaj wpisu. Swoim zachowaniem nie zachęca nikogo z nas,żeby za nią zatęsknić.

@Trisja

Przecież Trisja Ty nadal jesteś tu zatrudniona i członkowie Twojej rodziny też,więc czemu masz o Was takie złe zdanie??

@Trisja

To ile zwykle wypłaty są opóźnione :/ ?

@Marta

Patrycja z Werą-darujcie już sobie.Jesteście nudne z tymi swoimi wpisami. Zajmijcie się swoim życiem. Widać nie możecie o nas zapomnieć ,skoro nie chcecie przestać i się w końcu się odczepić. Jak widać nie umarliśmy bez was,świetnie sobie nadal radzimy,atmosfera w pracy jest naprawdę super i NIKT ZA WAMI NIE TĘSKNI. Przyjmijcie to do wiadomości. Miałyście szansę z nami pracować,a obydwie zachowałyście się wobec nas grzecznie mówiąc-bardzo NIE FAIR! To do kogo macie teraz pretensje? Do nas? Spójrzcie lepiej do lustra,to zobaczycie,kto w tej całej sprawie zawinił.

@Trisja

No patrz a jednak pracują tam ludzie , dzień za dniem , miesiąc za miesiącem , rok za rokiem . Jeżeli nie odpowiada to nikt na siłę nie trzyma .

Ewelina

No bez pracowników to ciężko byłoby firmie funkcjonować raczej? Ale to jeszcze niewiele mówi o warunkach tej pracy. Może ty coś powiesz?

@Marta

Cały czas są opóźnione , chodzisz i prosisz o pieniądze , rzuca marne grosze żeby przetrwać i dalej trzeba chodzić i prosić o swoja

@SV

Ojej! Co za Biedulka! Idź tam,gdzie Ci dużo tych groszy zapłacą! Na pewno na nie zasługujesz.Zacznij od razu od krytyki!

@Aktualny pracownik

Krytyki ??? A zaleganie z wypłatami czym jest , dobrze wiecie że nie płacą na czas pieniędzy , (usunięte przez administratora) pracowników ale spokojnie , wszystko do czasu .

IWETTA

Podpinam się do wypowiedzi TRISJA. Szczera prawda, nic nie jest kłamstwem, ogólny brak poszanowania, ze strony współpracowników, ale najgorsze zło to sami WŁAŚCICIELE. Zero szacunku, brak prawdomówności, Szczerze nie polecam.

@IWETTA

Pozdrawiamy Trisja! Skąd akurat dzisiaj taka złość na właścicieli ? Dalej wiemy,że to Ty. Ciekawe co jutro wymyślisz?

@IWETTA

Dzisiaj Iwetta jest także byłym pracownikiem?? Skoro jest byłym,to czemu sie nie przedstawi,skoro zna tak dobrze właścicieli i innych pracowników? Przecież nie ma już nic do stracenia.Nagle byli pracownicy w tym akurat czasie wyrastają jak grzyby po deszczu . I akurat dzisiaj popierają opinię Trisji,jacy to są żli wsółpracownicy i właściciele. Czekamy jaki jutro nowy były pracownij sie objawi,jak będzie współczuł Trisji i narzekał na wszystkich innych.

Joanna

A może jednak to nie ta osoba, którą podejrzewasz? Bo czy to nie dziwne, że po zdemaskowaniu w tamtym wcześniejszym wątku wciąż tu coś pisze?

Pracownik.
@Joanna

Przecież przestała właśnie pisać.Trisja i Iwetta to ta sama osoba.Myślę,że nie warto znawracać sobie nią głowy i zniżać się do jej poziomu.Ona ma kompleksy i kąsa wszystkich wokół siebie,W żadnej swojej pracy nie zagrzała długo miejsca,bo właśnie zachowywała się tak jak to pokazała. Szkoda marnować czas na takie zgryżliwe i toksyczne osoby.Trzeba je jak najdalej odsuwać od siebie,żeby nie pobrudzić się zgniłą żółcią,która z nich się wylewa.Pozdrawiam i życzę samych przyjaznych i życzliwych ludzi wokół siebie!

Aaa

Nie polecam pracy u tego pracodawcy. Głodowe stawki, problemy z umową. Żałuję każdego przepracowanego dnia tam.Brak szacunku do pracowników. Kobiety same kąpią dołki pod sobą.Miałem wiele nieprzyjemności po odejściu.

Jakiś czas temu firma Pawłoś Andrzej Pawłowski poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Pomoc Kuchenna? Jakie wrażenia?

Alisza

Polecam

Janusz
@Alisza

Dlaczego? Pracowałem kiedyś jako pomoc kuchenna (tylko gdzie indziej) i wspominam to bardzo źle. 10 godzin na nogach, nie miałem czasu nic zjeść, po dniu pracy nie byłem w stanie wrócić do domu. A tutaj jak jest że polecasz? Może się jednak skuszę i będę aplikować.

Renata

Czy bierzecie może osoby do pomocy do obsługi przy weselach? Gdzie mogłabym się zgłosić ? :D mam książeczkę sanepidowska

Weronika

Polecam jedzonko. Pierogi z mięsem to mistrzostwo świata. Sztos. A po wpisach widać, że dawni pracownicy-obiboki i konkurencją zazdrości. Jest czego. Pawłoś robi super wesela. Sama robiłam synowi u nich wesele. Jedzenie mega i cenowo ok. Powodzenia Panie Andrzeju. Proszę nie przejmować się oszołomami. Talentu i papierów mistrza i tak nikt Panu nie zabierze.

Pawłoś-szyja
@Weronika

Dziękuję Pani Weroniko! Doskonale Państwa pamiętamy! Dzięki za miłe słowa.Myślę,że kto nas zna,ten wie swoje.A hejtującymi Anonimami się nie przejmujemy..Im się wydaje,że piszą prawdę,a w efecie jest to słabe,płytkie i nieobiektywne.Takie same pomyje z powrotem ktoś im wyleje na głowę.Tak to właśnie wraca..

Ewelina

Różne opinie są tutaj na forum o Pawłoś, najczęściej starsze, bo nowe za bardzo się nie pojawiają od jakiegoś czasu. Ktoś wspomniał o traktowaniu pracowników i chciałabym zapytać, jak sytuacja wygląda obecnie, bo naprawdę spoko byłoby poczytać świeższe informacje. Jeżeli coś się zmieniło pod kątem atmosfery i traktowania pracowników, to dajcie znać. Jaka teraz jest sytuacja?

Lukas
@Ewelina

Atmosfera jest raczej mdła ..Praca z kobietami w tym przypadku wiąże się z kopaniem dołków pod sobą. Nie pracuje się tu jak w zespole. Sprzyja temu sama właścicielka, która choć z pozoru " damy" jest daleka od tego tytułu. Obsmarowuje byłych pracowników na lewo i prawo. Mam nadzieje, ze w końcutrafi się kamień na taką przysłowiową kosę. Ogólnie właściciel pań Andrzej jest sympatycznym człowiekiem, niestety jego " szyja" to osoba o wysokich ambicjach a małym IQ, sama zdecyduj czy chcesz się pakować w takie interesy

szyja
@Lukas

Szkoda,że Lukas nie ma odwagi się przedstawić? Za to umie ocenić czyjeś IQ i rzucać(usunięte przez administratora) ! Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Zachęcam do prowadzenia samemu swojego interesu i zatrudniania takich "hejtujących' Lukasów!!

Parker

Nie polecam pracodawcy. Stawki jak dla zmywakowych. Podejście do pracownika pozostawia wiele do życzenia.

Ewa Barbara
@Parker

Szkoda, że Parker nie ma odwagi się przedstawić.Skoro jest mu tak żle, to niech się zwolni( jego status to pracownik?) Może w Hiltonie będą lepsze stawki dla pracowników, co jest zrozumiałe dlaczego ( wyższe ceny dań itd.).A może Parker ma tylko umiejętności zmywakowego, więc , czego oczekuje?? Najlepiej niech powie swojemu pracodawcy, jakie ma życzenia i jakiego wymaga podejścia.

Alicja

Czy do baru zatrudniają sezonowo ?

Ciepłownik

Byłem klientem baru cale lato i nie spotkałem nigdzie tak urozmaiconego, dobrego jedzenia- bylem ! Teraz niestety coś się zmieniło, jedzenie jest jakieś inne, ciężkie i mdle. Zrezygnowaliśmy z posiłków i raczej nie wrócimy do współpracy

Wiktoria

@parker a jak traktują pracowników ?

Byly konsument

Wczesniej stolowka PGE obslugiwana przez firme „Pawlos” byla jadalnia ze smakiem, ale to za sprawa tego ze starsza pani prowadzaca kuchnie wykazywala sie niesamowitymi zdolnosciami kulinarnymi. Pani jednak odeszla i zaczely sie schody, eksperymenty smakow ktore nie do konca byly dobre Pomijajac jednak smak chcialbym wrocic do znaleziska w zakupionej fasolce- moze sie nic nie stalo to byl tylko kawalek, ostro zakonczony kawalek plastikowego wiadra, przeciez chirurgowi tez zdazylo sie zaszyc nozyczki w pacjencie. Naprawde wstyd,

Byly konsument

Stołowka mieszczaca sie w budynku PGE do czasu zatrudnienia „nowej obslugi” siegnela dna Brak poszanowania dla higieny osobistej, brudne zaschłe fragmenty jedzenia na rzekomo czystych sztuccach. Prawdopodobnie wypalarka przestala dzialac. W posilkach mozna znalezc fragmenty plastikowych elementow np wiadra Sytuacji takiej doswiadczylem osobiscie, zamowilem fasolke i poczatek konsumpcji zakonczyl sie jej zwrotem gdyz to co w niej odkrylem uwazam za niesmaczne, natomiast pani obslugujaca kase stwierdzila „ eeetam to kawalek plastiku z wiadra” Powiem krotko skandal i żenada ciekawe co tam jeszcze plywa w tych pseudopotrawach

Zostaw merytoryczną opinię o Pawłoś Andrzej Pawłowski - Gdańsk

• Jak się pracuje w Pawłoś Andrzej Pawłowski?

Zobacz opinie na temat firmy Pawłoś Andrzej Pawłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawłoś Andrzej Pawłowski?

Pawłoś Andrzej Pawłowski
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Związku Jaszczurczego 1 lok. 24
    80-288 Gdańsk