Opinie o Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Wrocław

Dużo śmieciowych i niejasnych ofert. Brak przejrzystości. Ciężko doprosić się o wzór umowy od potencjalnego pracodawcy.

Bartino11

W firmie do której mnie wysłali po pierwszej wypłacie brakowało 20€ dodatku paliwowego (było 80zamiast obiecanych 100eur), ale po interwencji i kilku rozmowach z jobservice udało sie osiągnąc porozumienie i zadowalającą kase, także polacam

XXX

Zgodnie z umową- mieliście załatwić dobrą prace a ja miałem się odwdzięczyć komentarzem, 5 gwiazdek- polecam, jestem zadowolony

Nik Nowy wpis

W zeszłym roku ludzie informowali job serwis ze pracodawca niemiecki nie wyplaca ustalonej stawki jaką przedstawial job serwis a oni do tej pory ludzi tam wysyłają (usunięte przez administratora) unikać

XYZ Nowy wpis

Cześć. Chłodnia 3 / 1 mnie interesuje, widziałem ofertę do Kolonii. Powiecie czym tam kierowcy jeżdżą? Warto tam do nich iść? Potrzebuję takie solidne 13 tys wyciągać a piszą, że da rade

Majki114 Nowy wpis

Duży wybór ofert, pzryjemni konsultanci, biuro we Wrocławiu polecam jak ktoś szuka czegoś w niemczech ale nie za bardzo wie od czego zacząc

Pati

Znacie te ofertę 2 / 2 w okolice Geisingen? Chłopak by pojechał na te plandekę z wózkiem widłowym raczej. Te symboliczne prawie 500 zł różnicy w widełkach z czego się bierze?

kierowca Nowy wpis
@Pati

Bo w 2/2 masz zmienną ilość dni w miesiącu- pewnie dlatego podają widełki. Raz 12, raz 13 dni pracy tak na prawde

nie twój interes

po kilku rozmowach udało sie dograć szczegóły, po świętach zacząlem i jak na razie jest okej. Pzdr

Rok na chłodni jeżdżę to się lapie w te ofertę dla kierowcy C+E na okolice Ulm. Brałbym raczej 3 /1. Jest tu ktoś kto jeździł w te rejony i by ocenił? Ten sam koordynator będzie czy oni jakoś inaczej są przydzielani?

Sprzedawanie danych osobowych? Ja jeszcze w sumie nie aplikowałem to nikt do mnie nawet nie dzwonił. Jest teraz dostępna ta oferta dla ludzi bez doświadczenia i bez znajomości języka. Kiedyś pisali, że jest ok i zawsze można dzwonić z jakimś problemem, a jakie w zasadzie mogą występować?

OOOO

Jak nie aplikowałeś to jak mieli do ciebie dzwonić? hahah Zadzdwon i sie wszystkiego dowiesz

@OOOO

Pytanie tylko czy jest sens zawracać sobie tym głowę? Sam też nie wiem czy chce poświęcać czas jeśli ma wyjść jakiś niewypał. Ciekawe co innych mobilizowalo, żeby jednak właśnie z nich skorzystać

SzymonGie

W piątek rozmawiałem z nimi ,że zostałem zaakceptowany przez pracodawcę , mieliśmy zfinalizowac wszystki najpierw tego samego dnia ,później w poniedziałek a na koniec przestali odbierać telefon . Były tez do mnie dziwne połączenia spamu , których wcześniej nie miałem, jakby sprzedali moje dane osobowe komuś. Nie polecam

OOOO
@SzymonGie

Pewnie firma z niemiec do ciebie dzwoniła i operator to zakwalifikował jako spam a ty zostałes bez roboty

Bkok
@OOOO

Ponieważ pracodawcy również dzwonią i sam się wyświetla dlatego trzeba odbierać.

Wioleta

A wiecie może czy wprowadza kiedyś inne systemy? Widzę, że jeden Pan pisał teraz o tym, że był na 2/1 lecz teraz potrzeba mu 4/2, w sumie wolałabym żeby partner dłużej w domu mógł zostać, ale jak patrzyłam po ofertach to jest tylko 2/2 w tym zakresie? dużo więcej by miał gdyby było 4/2? Polecacie 2/2 żeby go posłać?

Kiero

Witam. Potrzebuje szybkiej informacji czy ktoś z was pracował może przez job service na silosach w GUXHAGEN Koło Kassel? Będę wdzięczny za każda pomoc. Pozdrawiam.

GalAnonim
@Kiero

Ja tam jeździłem do niedawna 2/1 na silosach, dużo jazdy z cementem, czasem sie nocka trafi, generalnie ok, kasa na czas..., teraz szukam czegoś w 4/2 bo jednak tydzień w domu to dla mnie za malo bo jestem z lubelskiego

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa? Jakie macie spostrzeżenia?

Ano ofert trochę jest, widziałem właśnie. Wyjaśnisz mi rozbieżności w stawkach? Teraz na takim portalu są te oferty i dla przykładu na HDS do Lipska jest płacone do 9,000 zł, gdzie do Lubeki na Izo już max wynosi 12,420 zł. O odległości pewnie chodzi także ale czy ktoś by mi to przeliczył? Chłopak chce podesłać ale fajnie wiedzieć najpierw o co chodzi. :D

KP

Pewnie przeliczają z Euro i tak im wycodzi 2000-2100€ w Lipsku i ze 2600-2700€ za lubeke. Izoterma to pewnie jakies markety czy cos- to kasa normalna

@KP

Polecacie iść w Izo? Tez jak na razie się tylko przymierzam, bo teraz gdzieś indziej jeżdżę ale zauważyłem, że zainteresowanie się tutaj zrobiło i ciekaw jestem czemu. Chce pracodawcy na dłuższy okres czasu. Będzie mi się to w tym przypadku opłacać?

KrzysPinczow

Polecam, jestem zadowolony- praca spoko, samochod w miare nowy, dyspo polskie

BastekWKSMTS

Trzeba sie naprzebierać miedzy ofertami ale jak sie ma cierpliwość i cos potrafi to można utrafic fajna oferte i zarabiać jak trzeba, polecam pana Karola ;)

Pola

Napiszcie coś o tej opiece koordynatora, kiedy jedziesz bez znajomości języka i bez doświadczenia. Naprawdę są na każde zawołanie, jak jest jakaś spina z pracodawcą itp.? Jest taka oferta dla kierowcy CE w Dortmundzie na cysternie, ale nie trzeba mieć ADR-u.

Maks
@Pola

Aktualnie pracuje przez nich na chłodniach, jest w miare ok, można do nich dzwonic jak są jakieeś problemy- ale wiadomo magazyniera za ciebie nie pogonią ani pasów nie zapną, ale jak dostaniesz np uszkodzony samochodód to ci pomogą go podmienić na inny.. . To moj pierwszy pracodawca za agranica i sam bym wszystkiego nie ogarnal, plan jest taki zeby troche popracowac podszkolic języki i szukac czegoś innego już samemu

Ewelina
@Maks

To w sumie nieźle wygląda, co piszesz, ale nie rozumiem, czemu byś chciał odchodzić i szukać samemu. Tu jest mniejsza kasa dla kierowców? (i w ogóle jaka?) Nie chcesz po prostu na chłodniach jeździć i dlatego?

Wojciula

polecam usługi tej firmy- współpracowałem z panem Karolem, zacząłem prace w 2/1 i po pierwszej wyplacie jestem zadowolony :)

Lelek

Ktoś wyjechał do Berlina na BDF bez doświadczenia korzystając z tej firmy?

Kiperek99WKS
@Lelek

Ja- miałem szkolenie, porpacowałem 3 miesiące ale jednak nocki nie dla mnie... było ok, gdyby nie tyle jazdy nocami

Bus 3.5t

Witam, potrzebuję opini na temat firmy jobservice a konkretnie opini apropo pracy na busach 3.5t w Frankfurcie dostarczanie części samochodowych na paletach

Wielki222

Godny polecenia pośrednik- latwy kontakt, duzy wybor ofert i systemów, jestem zadowowlony, Pozdro

XXX

Zostaw merytoryczną opinię o Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Wrocław

• Jak się pracuje w Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 35 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Kandydaci do pracy w Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
4.5/5 Na podstawie 80 ocen.

Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa