Job Service Mateusz Płaczek
counter
5 8 19 5 1
Szofer

Ludzie przecież oni nie mają żadnych ofert pracy. Poprostu wyłudzają dane osobowe. Te same ogłoszenia co kilka dni publikacja na różnych portalach a jak się zadzwoni to zawsze.juz nieaktualne.

Tak4Nie4
WojtekZajac1980

Widzę, ze malo tu opinii o tej firmie. Pomogli mi znaleźć prace w niemczech, 3/1 plandeka wszystko dogadane, po dojechaniu na miejsce umowa podpisana 2 dnia. Jestem po pierwszej wypłacie i jest ok.

Tak8Nie
TransportJednakSieOpłaca Nowy wpis

Jeździłem po Polsce 9 lat- firanki chłodnia i wywrotki, wiecznie problemy z wypłatą, jakieś śmieszne podstawy, wszystko pod górkę. Zdecydowałem sie na prace pod Lipskiem- inny świat 3/1 solidna podstawa, pełne diety, max 3 letnie auta, wypłata co miesiąc na koncie, Polecam każdemu to przemyślec zwłaszcza młodym na dorobku, 3 lata sie pomeczysz, ale co odłożysz to twoje

JanekTGX Nowy wpis
Kandydat

Rzetelna firma i fachowa obsługa, co jakiś czas wpadają nowe oferty i wysyłają je SMSem do kierowców, ale jak ktoś sobie tego nie życzy wystarczy ich o tym poinformować i dają spokoj

Kierownik89 Nowy wpis

Duży wybór ofert pracy, łatwy kontakt z firmą, pomagają przy zatrundnieniu w Niemczech- wszystko przejrzyście, w weekendy chyba nie pracują, bo nie można się dodzwonić. Mi pomogli znaleźć ofertę na otwarte naczepy w Augsburgu 3/1 kasa niezła, tylko musiałem HDSa, nei było łatwo ale dałem rade...

TomekPe Nowy wpis

Polecam tą firme, sympatyczna obsługa telefoniczna (pozdrawiam pracujące Panie), wszystko zgodne z ogłoszeniem, wypłata 10 na koncie :) :)

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

romektrans
Kandydat

Czy warto dzwonic do nich? pomoga znalezc dobra robote, nie zaden dziad trans? kolega od nich pojechal i wszystko fajno, ale chce cos wiecej wiedziec

Internetowy22
@romektrans

Zawsze warto próbować, może akurat coś fajnego sie znajdzie... Ja do nich co jakis czas dzwonie, bo szukam typowo na autotransportery, ale ostatnio nic nie mają

Jasiek

A powiedzcie czy firma interesuje się wysłanymi za granicę do pracy ludźmi?

Jaroo
@Jasiek

Fajnie bo po rozpoczęciu pracy nie urywa się kontakt. Dzwonią do pracowników w ciagu pierszego tygodnia i dopytuja czy wszystko w porzadku i czy podpisało się umowe. W razie problemów mozna do nich zadzwonić i poprosić o pomoc

Pablo77

Ciezko znaleźc opinie o tej firmie, trocje mnie to martwiło, ale finalnie po romowie z nimi wszystko wydaje sie ok. Zadrudnili mnie pod Berlinem na wywrotki. Ciekawe jak będzie z wypłatami... ale jestem dobrej myśli...

Ciekawy
@Pablo77

Możesz coś więcej już powiedzieć? :-)

Jagoda

Interesuje mnie czy miejsca pracy oferowane przez ta agencję są według was w porządku? Nie macie zastrzeżeć?

@Jagoda

Cały proces rekrutacji był ok, wszystko trwało 5 dni i zacząłem prace w Niemczech

Tak5Nie

Tak8Nie
Szofer

Tak4Nie4
kierowca

Czy naprawdę nikt nie pracował przez tą agencję pracy? nigdzie żadnych opinii...

Kierowca

Czy ktoś pracował lub pracuje poprze tą agencję? Chciałbym przez nią wyjechać do pracy ale nie ma żadnych opinii.....

TakNie1

Jak teraz pracuje się w Job Service Mateusz Płaczek? Czekamy na informacje od nowych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Macie doświadczenie z praca w Job Service Mateusz Płaczek? Czekamy na informacje od byłych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Twoja opinia jest ważna!

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Job Service Mateusz Płaczek - Wrocław

Job Service Mateusz Płaczek