Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Wrocław

Nie mile zaskoczony
Kandydat

UWAGA - Prawdopodobne wyłudzanie danych Nie polecam firmy. Po zaakceptowaniu oferty i przesłaniu dokumentów kontakt się urywa; nikt nie odbiera oraz nie oddzwania.

PioPiotrek
 Rekomendacja

Wysyłałem mailem CV dwa razy, ale nikt sie nie odzwywał, dopiero jak do nich zadzwoniłem otrzymałem sensowną ofertę, akurat mieli dostępne 2/1 więc sie zdecydowałem za tydzień zaczynam prace, no zobaczymy... po rozmowie telefonicznej z pracodawca jestem dobrej mysli

~

2/2 1600€, bez szału ale robota ułożona, same dniówki i polskie dyspo. Mi pasuje, polecam

Wiracha

Firma jest godna polecenia . Można dzięki niej dorobić się fortun w bardzo szybkim czasie a puźniej kupić nowego quada yamaha grizzly i KTM 450 , motorówkę , helikopter , kupić fure szwajcari i do końca życia już nie prazować €€€€$$$$$£££££

~

????

Gdzie ,lokalizacja?

Kietowca

Gdzie ta oferta za 1600 2 na 2 ? Ja bym się wybrał

Kiero
@~

Cześć są tam miejsca? Dasz jakiś namiar na firmę?

pomocnik
@Kiero

Dzwoń do nich wszystko wyjaśnią 500 700 104

Seba Nowy wpis
@~

Czytam twój komentarz . Możesz się odezwać mam parę pytań ...

Onn Nowy wpis

Bez szału? W Polsce byś miał maks 5.5k a tu wychodzi ponad 7

Urszula Nowy wpis
@pomocnik

Ale to chyba nie jest telefon do tej agencji? Czy Wy tu robicie krecią robotę i na jej profilu sobie inne prace polecacie, czy co? :D

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Kierowca Kat. C+E w Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

Pawel
Klient

Odradzam przesylanie dokumentów do tej agencji, wprowadzają ludzi w błąd. Rozmowa zaczęła się z panią Marlena która przedstawiła ofertę i kazała przesłać wszystkie dokumenty po przesłaniu okazało się że oferta jest już nie aktualna i że mogą przedstawić inna. Kolega ko taktowal się natomiast z Damianem który jest największym krętaczem z którym nie opłaca się wchodzic w żadna rozmowę szkoda czasu i pieniędzy. Pan Damian twierdził ze koleżanka jest nowa i nie zna się tak dobrze jak on i że oferta jest dalej aktualna. Prosił żeby wszystko od nowa zlożyć do niego poczym powiedział że do piątku będzie wiadome, po 2 dniach napisał że jednak do środy a dzisiaj oznajmił ze wirus jest w urzędzie i do grudnia. Robią z ludzi (usunięte przez administratora) i jeszcze Damian przesyła idiotyczne smsy w których się pogrąża... Brak słów. Nie polecam tego gościa bo nie dość że za Pracownika własną koleżankę by obrobił to jeszcze wmawia niestworzone rzeczy.

Pracodawca
Pracodawca
@Pawel

Dzień dobry Panie Pawle, Zgodnie z tym o czym rozmawiałem i korespondowałem SMS'em, odpiszę Panu tak samo i tutaj. Jako Job Service, w skład którego wchodzi spora część załogi rekrutującej, nie ma kompletnie żadnej różnicy czy zrekrutuje Pana osobiście ja (Pan Damian), czy zrekrutuje Pana wymieniona wyżej Pani Marlena. Wziąłem od Pana dokumenty osobiście tylko dlatego, że się Pan bulwersował, że Pana kolega dostał ode mnie ofertę pracy i Pan chce razem z nim jechać na tych samych warunkach. Nie widzę absolutnie żadnego związku, bo i tak jesteśmy drużyną i działamy wspólnie, nie został Pan zagarnięty przez konkurencje Pani Marleny. Bardzo proszę się nie zagłębiać tam gdzie nie Pana temat, bo tu trzeba wiedzy o naszych procesach, których Panu brak. Zarówno Pan i kolega otrzymaliście informację ode mnie wstępną informację, że jest to oferta dla kierowców, z aktywnym Steuernummer. Po przesłaniu profilu do pracodawcy czeka się na akceptację do kilku dni roboczych. Informowałem o tym, że bez numerów rekrutacja będzie trwała kilka tygodni nawet do miesiąca, ze względu na konieczność nadania numeru podatkowego przez Niemiecki Urząd. Informowałem Pana jak dziecko, kilka razy powtarzając i słownie i smsowo, że to może być DO MIESIĄCA CZASU od samego początku rekrutacji. To do Pana nie docierało i przekrzykiwał się Pan w prostacki sposób, że na pewno będzie szybciej - jak Pan widzi, nie będzie. Po trzech dniach dostał Pan obiecaną przeze mnie odpowiedź, którą miał Pan dostać po tygodniu, że potwierdza ona to co Panu mówiłem od początku, czyli pracę ZA MIESIĄC, a nie ZA TYDZIEŃ. Zaatakował mnie Pan obelgami i groźbami na temat opinii. Dodaje w załącznikach smsy z samego Pana początku rekrutacji, że już w środę Pan wiedział o "czarnym scenariuszu miesięcznej rekrutacji". Proszę Pana, zaprezentował Pan tragiczną, niesamowicie egoistyczną i dziecinną postawę. Niczym się Pan nie wyróżnia i nie będzie Pan traktowany na jakiś przyspieszonych zasadach pomijających innych kandydatów. Proszę się więcej z nami nie kontaktować, bo nie potrzebujemy tutaj takich kandydatów i nigdzie Pana nie będziemy więcej rekrutować. Życzymy powodzenia na innych rejonach. (usunięte przez administratora)

Pawel
@Pracodawca

Śmieszny jest Pan i to Pana zmyślanie że ja się bulwersowalem żeby pojechać z kolegą. Próbuję się Pan wybielić ale jak zwykle robi pan to nieudolnie szkoda ze nie można smsow wrzucić jak to Pan się zbulwersował ????nie pozdrawiam odradzam ta agencje!!!

Kierowca
@Pawel

@Paweł napisz do mnie maila, chciałbym się coś dowiedzieć i wymienić swoim doświadczeniem domiecki232@gmail.com Dzięki

Damian / Job Service
@Pawel

Panie Pawle, Bardzo mi przykro, że administracja strony gowork nie pozwala i usuwa załączone dowody w postaci zrzutów ekranów wymiany smsów z Panem, bo obalają Pana kłamstwa i potwierdzają, że o wszystkim był Pan poinformowany i sam się Pan na to zgodził. Niestety, ale musimy się liczyć z takimi ludźmi jak Pan, którzy mają pełne prawo do wypisywania czego dusza zapragnie w opiniach publicznych i bardzo często są to kłamstwa po wylanym żalu, że coś nie poszło po ich myśli. Bardzo się cieszymy, że Pana rekrutacja nie doszła do skutku, bo takich kandydatów nie chcemy u siebie. Życzymy owocnej ścieżki kariery gdzie indziej.

Marcin
@Pracodawca

Job service, co wy za ciemnotę wciskacie z tym Steuernummer. Jak zaczynasz pracę, pracodawca składa dokumenty do Finanzamnt i w tym czasie normalnie możesz podjąć zatrudnienie, bo liczy się dzień złożenia wniosku a nie dzień otrzymania ID. Ja tak miałem, wszyscy tak mają. Jakby było tak jak piszesz - że miesiąc i w tym czasie nie możesz podjąć zatrudnienia, to nikt by tam nie jeździł za robotą. Na Str ID czeka się max dwa tygodnie. Na zmianę klasy podatkowej możesz poczekać dłużej, ale i tak dają wyrównanie do dnia złożenia wniosku. Pzdr

JS
@Marcin

Panie Marcinie, we wszystkich firmach z którymi współpracujemy nr podatkowy załatwiany jest na miejscu. Tylko ta jedna oferta tego nie gwarantuje, pracodawca ma prawo mieć takie a nie inne wymagania. Dla tych, którzy StID nie mają mamy ponad 50 innych ofert ;)

TomekDrajwer

Jest okej robota w Schweinfurcie na dnióki Złatwiane z p.Kamilem, pracuje 4ty miesiac.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa na stanowisko Kierowca CE, system 2/2? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
WojciechWojewoda

Polecam, skorzystałem z usług i jestem jak najbardziej zadowolony.

ddsd

co to za firma?

KarolJS
@ddsd

Dzień dobry, Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją kierowców do różnych niemieckich firm. W naszej ofercie przeważają ogłoszenia pracy dla zawodowych kierowców C+E. Zachęcam do kontaktu telefonicznego 500 700 104, chętnie udzielimy wszelkich potrzebnych informacji. Pozdrawiam

A.P
@KarolJS

Witam , a w razie rozmyślenia po pierwszej ofercie gdyż pracodawca odmówi to wystarczy wam napisać że już nie szukam i tyle wystarczy by przerwać współprace z wami?

KarolJS
@A.P

Jeżeli pracodawca nie będzie chciał Pana zatrudnić zaproponujemy inną ofertę z podobnymi warunkami. Jeśli jednak nie będzie Pan zainteresowany można bez przeszkód odstąpić od procesu rekrutacji. Nie podpisuje Pan z nami żadnej umowy lojalnościowej :)

Nie mile zaskoczony

Tadex
@Nie mile zaskoczony

No ja nie wiem, normalnie odbierają, kontakt miły, pracownicy rzeczowi, jestem zadowolony :)

Kazek

Szukałem roboty na zachodzie na własną ręke, bo podstawy jezyka znam i przesłac CV to zadna sztuka. Tak przynajmniej mi sie wydawało... 2 miesiące nikt sie nie odzywał, kolega polecił spróbować przez agencje... nie byłem dobrze nastawiony, ale finalnie sie udało, mam taka prace jaką chciałem 2/1 w Rostocku na chłodni, polskie dyspo, jestem zadowolony :) polecam

WaldekMBsolo

Ogarnięta ułożona robota na solówki w Berlinie za 2300 na ręke, polecam zadzzwonić i poszukać czegoś dla siebie

Loco

Odradzam. Przez telefon obiecują 2/1 (wyjazd niedziela wieczór, powrot sobota rano) w praktyce tyrasz 15 dni na 6 wolnego. Pomimo większej ilości dni przepracowanych wyplata i tak niższa o 200 euro od obiecanej. Po podpisaniu umowy nie sposób się z nimi skontaktować.

RekruterJS
@Loco

Co Pan ma na myśli? Proszę o podanie danych kontaktowych, inaczej opinia jest bezwartościowa.

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 28 października kilka aktualnych ofert pracy do firmy Job Service Mateusz Płaczek. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Kierowca Kat. C+E. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Michał84
@Pytanie

Dość duża firma, zajmują sie chyba tylko kierowcami CE, miałem kiedyś od nich jechać do pracy, ale finalnie dostałem podobną finansowo ofertę bliżej domu i zrezygnowałem, ogólnie moge polecić

A.P
@Michał84

A konsekwencje przecież podpisałeś z nimi umowę deklaracje nie można rezygnować w momencie kiedy dostałeś pozytywną odp.

Jak wygląda kwestia awansu w Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Kierowca Kat. C+E?

LKWmaster

co do pośredników zawszemiałem mieszane uczucia... Tyle co się słyszy na parkingach to głowa mała, ale spróbuj sobie bez języka samemu ogarnąć robote w DE to cie wysmieją. Po kilku rozmowach dostałem skierowanie do pracy ugadane 2/1 dojazd do berlina, wozy w Osnabruck, 2100€ na łape na silosie- mi pasuje

RobertoJJ

Polecam, duży wybór ofert, niestety kilka nieaktualnych ale telefonicznie wszystko wyjaśnione tak jak należy

Wiracha

Pizdencjusz
@Wiracha

Przekonałeś mnie,idę tam do roboty

Pizdencjusz

To jest nas dwóch)))

Italiano

Z reguły nie piszę opini, ALE Przemiła Pani z biura (Ilona) zarekrutowała mnie do pracy z której w końcu jestem zadowolony- liczę że zostane tutaj na dłużej. Miła rozmowa, fachowe podejscie i uroczy głos polecam!

Witek37

Polecam, umowa bezpośrednio z niemcem, polskie dyspo, praktycznie same dniówki, kawałek od granicy ale do przeżycia- ponad 2100€ miesiąc w miesiąc na I za 3/1

Michaliczek

Polecam, wszystko sprawnie miło jasno i czytelnie, dziękuje

Kandydat

Wybiera się ktoś od nich na BDF do Berlina?A może ktoś już tam pracuje?Poproszę o opinie w tej sprawie. Pozdrawiam Pan Kleks ))))

Kieł
@Pan Kleks

Ja tam od nich kiedyś pracowałem, porobiłem pół roku i zrezygnowałem przez te nocki.... Pracujesz tam?

@Kieł

Nie nie robie .Mógłbyś coś więcej napisać konkretnie o tej firmie z Berlina?Kasa się zgadza,kiedy zaczynałeś i kiedy kończyłeś pracę i co to za firma?

Kie
@Pan Kleks

Niestety już nie pamiętam nazwy, to jakoś w zeszłym roku było, będe w domu to mozę umowe znajde... różnie wyjeżdżaliśmy zależy od trasy. Start zazwyczaj koło 18- ja tak miałem, robota w miarę ułożona, jak tylko ogarniesz BDF i nie wadzą ci nocki to będziesz zadowolony

Brylant
@Kie

Jak można nie pamiętać nazwy firmy☺

@Kie

Jak znajdziesz umowe daj znać,okolice Berlina najbardziej mi pasuja

Transporterek91
Kandydat

Długo szukałem czegoś na Lohre, znalazłem ofetre od Jobservice, ugadałem szczegóły kontakt z pracodawcą telefoniczny. W niedziele bus pod domem, wsiadam, jade do Meppen- podpisuje umowe, wsiadam w auto i pracuje. Mija właśnie 2 tydzień, moge powiedzieć że jestem zadowolony, Dzieki Panie Karolu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 16 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Liczba opinii klientów firmy Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa, to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, a 3 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
4.7/5 Na podstawie 37 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa