counter
4 12 26 5 1
Jagoda

Interesuje mnie czy miejsca pracy oferowane przez ta agencję są według was w porządku? Nie macie zastrzeżeć?

JAFAHRER Nowy wpis
Klient

Hej. Witam . Szofer zamiescił prawdziwy wpis na temat tej firmy! Moge to potwierdzić. Kilka razy wysyłałem do nich zapytanie o oferty, które proponują i tez sie przekonałem ,że zadna z nich nie jest aktualna. Wyglada to tak, że jak maja jakąś beznadziejną ofertę, to nekaja cię sms-ami .Jak zapytasz o szczegóły to cisza. Stanowczo odradzam. Myśleć trzeba! Panowie kierowcy.

Pracodawca Nowy wpis
Pracodawca
@JAFAHRER

Dzień dobry, Gwarantujemy, że wszyscy nasi konsultanci dokładają wszelkich starań, by każdemu zainteresowanemu przedstawić jak najlepszą ofertę. Na chwilę obecną mamy ponad 20 aktualnych ofert pracy. Zachęcamy do kontaktu bezpośrednio do nas pod nr telefonu 500 700 104, na pewno wybierzemy coś spełniającego Pańskie wymagania. Pozdrawiam u życzę sukcesów zawodowych JobService

Zbyszek0877 Nowy wpis
Kandydat

Duża rotacja aktualnych ofert, co chwile coś innego trzeba sie szybko decydować zeby nie przegapić oferty.

Pracodawca Nowy wpis
Pracodawca
@Zbyszek0877

Dzień dobry Panie Zbigniewie! Jako firma dokładamy wszelkich starań, by wszystkie nasze oferty były na bieżąco aktualizowane. Faktycznie warto mieć rękę na pulsie i systematycznie dzwonić do naszych konsultantów. Pozdrawiamy!

PioPiotrek
 Rekomendacja

Wysyłałem mailem CV dwa razy, ale nikt sie nie odzwywał, dopiero jak do nich zadzwoniłem otrzymałem sensowną ofertę, akurat mieli dostępne 2/1 więc sie zdecydowałem za tydzień zaczynam prace, no zobaczymy... po rozmowie telefonicznej z pracodawca jestem dobrej mysli

Tak1Nie

Na stronie http://GoWork.pl zamieszczono 28 października kilka aktualnych ofert pracy do firmy Job Service Mateusz Płaczek. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Kierowca Kat. C+E. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Michał84
@Pytanie

Dość duża firma, zajmują sie chyba tylko kierowcami CE, miałem kiedyś od nich jechać do pracy, ale finalnie dostałem podobną finansowo ofertę bliżej domu i zrezygnowałem, ogólnie moge polecić

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

TransportJednakSieOpłaca

Jeździłem po Polsce 9 lat- firanki chłodnia i wywrotki, wiecznie problemy z wypłatą, jakieś śmieszne podstawy, wszystko pod górkę. Zdecydowałem sie na prace pod Lipskiem- inny świat 3/1 solidna podstawa, pełne diety, max 3 letnie auta, wypłata co miesiąc na koncie, Polecam każdemu to przemyślec zwłaszcza młodym na dorobku, 3 lata sie pomeczysz, ale co odłożysz to twoje

Tak5Nie
JanekTGX
Kandydat

Rzetelna firma i fachowa obsługa, co jakiś czas wpadają nowe oferty i wysyłają je SMSem do kierowców, ale jak ktoś sobie tego nie życzy wystarczy ich o tym poinformować i dają spokoj

Kierownik89

Duży wybór ofert pracy, łatwy kontakt z firmą, pomagają przy zatrundnieniu w Niemczech- wszystko przejrzyście, w weekendy chyba nie pracują, bo nie można się dodzwonić. Mi pomogli znaleźć ofertę na otwarte naczepy w Augsburgu 3/1 kasa niezła, tylko musiałem HDSa, nei było łatwo ale dałem rade...

TomekPe

Polecam tą firme, sympatyczna obsługa telefoniczna (pozdrawiam pracujące Panie), wszystko zgodne z ogłoszeniem, wypłata 10 na koncie :) :)

Tak3Nie
romektrans
Kandydat

Czy warto dzwonic do nich? pomoga znalezc dobra robote, nie zaden dziad trans? kolega od nich pojechal i wszystko fajno, ale chce cos wiecej wiedziec

Internetowy22
@romektrans

Zawsze warto próbować, może akurat coś fajnego sie znajdzie... Ja do nich co jakis czas dzwonie, bo szukam typowo na autotransportery, ale ostatnio nic nie mają

Tak2Nie
Jasiek

A powiedzcie czy firma interesuje się wysłanymi za granicę do pracy ludźmi?

Tak3Nie
Jaroo
@Jasiek

Fajnie bo po rozpoczęciu pracy nie urywa się kontakt. Dzwonią do pracowników w ciagu pierszego tygodnia i dopytuja czy wszystko w porzadku i czy podpisało się umowe. W razie problemów mozna do nich zadzwonić i poprosić o pomoc

Tak5Nie
Pablo77

Ciezko znaleźc opinie o tej firmie, trocje mnie to martwiło, ale finalnie po romowie z nimi wszystko wydaje sie ok. Zadrudnili mnie pod Berlinem na wywrotki. Ciekawe jak będzie z wypłatami... ale jestem dobrej myśli...

Tak2Nie1
Ciekawy
@Pablo77

Możesz coś więcej już powiedzieć? :-)

Jagoda

@Jagoda

Cały proces rekrutacji był ok, wszystko trwało 5 dni i zacząłem prace w Niemczech

Tak10Nie

@Koczkodan

Cala rekrutacja trwala 5 dni. Od wysłania CV do zaczecia pracy w Niemczech

Tak2Nie
WojtekZajac1980

Widzę, ze malo tu opinii o tej firmie. Pomogli mi znaleźć prace w niemczech, 3/1 plandeka wszystko dogadane, po dojechaniu na miejsce umowa podpisana 2 dnia. Jestem po pierwszej wypłacie i jest ok.

Tak9Nie3
Szofer

Ludzie przecież oni nie mają żadnych ofert pracy. Poprostu wyłudzają dane osobowe. Te same ogłoszenia co kilka dni publikacja na różnych portalach a jak się zadzwoni to zawsze.juz nieaktualne.

Tak6Nie7
kierowca

Czy naprawdę nikt nie pracował przez tą agencję pracy? nigdzie żadnych opinii...

Kierowca

Czy ktoś pracował lub pracuje poprze tą agencję? Chciałbym przez nią wyjechać do pracy ale nie ma żadnych opinii.....

TakNie1

Jak teraz pracuje się w Job Service Mateusz Płaczek? Czekamy na informacje od nowych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Macie doświadczenie z praca w Job Service Mateusz Płaczek? Czekamy na informacje od byłych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Twoja opinia jest ważna!

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Job Service Mateusz Płaczek - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Job Service Mateusz Płaczek
4/5 Na podstawie 12 ocen.