Opinie o Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Wrocław

Nie mile zaskoczony
Kandydat

UWAGA - Prawdopodobne wyłudzanie danych Nie polecam firmy. Po zaakceptowaniu oferty i przesłaniu dokumentów kontakt się urywa; nikt nie odbiera oraz nie oddzwania.

~

2/2 1600€, bez szału ale robota ułożona, same dniówki i polskie dyspo. Mi pasuje, polecam

Kazek

Szukałem roboty na zachodzie na własną ręke, bo podstawy jezyka znam i przesłac CV to zadna sztuka. Tak przynajmniej mi sie wydawało... 2 miesiące nikt sie nie odzywał, kolega polecił spróbować przez agencje... nie byłem dobrze nastawiony, ale finalnie sie udało, mam taka prace jaką chciałem 2/1 w Rostocku na chłodni, polskie dyspo, jestem zadowolony :) polecam

Paweł
Kandydat

Praca inna na miejscu , aniżeli w ofercie. Zwrot kosztów dojazdów? Zapomnij że Ci coś zwrócą, to tylko taka ściema na podpuszczenie wyjazdu. Podpisałem skierowanie online, a w dokumencie z decyzją o zwrot kosztów, napisali mi że żadnego skierowania im nie wysłałem. Więc jak tu powiedzieć że są rzetelni? Odradzam.

@Paweł

czyli tych zwrotów nie ma na umowie ani nic? bo jeśli niestety nie to co, będziesz do skutku to kierowanie słał? może pocztą tradycyjną trzeba? ile to kasy tak w sumie, że zwrócić by nie chcieli?

Paweł Nowy wpis
@Maja

Dokumenty wraz z paragonem na kilkaset złotych były wysłane na adres podany przez pracownika z biura . Czekałem ok. 2 miesięcy, kolegę którego poznałem na miejscu też mu kasy nie zwrócili bo mam z nim kontakt, więc nie wiem czemu (usunięte przez administratora) tak ludzi..

Urszula Nowy wpis
@Paweł

Ale to pocztą wysłałeś, czy kopie mailem? Jeżeli pocztą, to zostawiłeś sobie xero albo skan? Zawsze trzeba je mieć, wysyłać aż do oporu. A co, jeżeli naprawdę to zginęło?

Warto? Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Kandydat

Witam. Zamierzam podjąć pracę wraz z dziewczyną na magazynie. Może ktoś opisać krótko jak wygladają zakwaterowania w tej firmie?

Michu
Klient

Zarówno firma w której jeżdże jak i posrednik- Jobservice są godni polecenia. Jak mam jakiś problem zawsze moge do nich zadzwonic i pomagaja załatwic prawie każdy problem. Kasa sie zgadza, system też, nie ma nocek i ciężarówka prawie nowa (Volvo 90tyś przebiegu) na pewno lepsze to niż nasze polskie dziadtransy... Jak kiedys bede zmieniał robote to pewnie znowu sie do nich zgłosze. Pozdro, szerokości życze

@Michu

Prawie każdy, czyli bywa że coś nie wyjdzie? Można z ciekawości dopytać na jakie problemy podczas pracy można się tu tak właściwie natknąć, że konieczna będzie ich pomoc?

Michu
@Maja

No prawie każdy problem pomoga ogarnać ale... jak czekasz na załadunku 4h to nic ci pośrednik nie pomoże. Chociaż jak mi chcieli zmienić system tak żebym święta był w robocie to po moim telefonie do job Service i ich interwencji zmienili zdanie i 12.12 jade tak jak do tej pory 2/2 i całę świeta i sylwester w domu- jak człowiek

Maja Nowy wpis
@Michu

To może jeszcze Ciebie podpytam, bo ktoś tu pisał o problemach ze skierowaniem a raczej zwrotem kosztów. Wiesz coś o takich przypadkach? Możliwe, że po prostu się opóźniają czy nie zwrócą?

Szofer

Ludzie przecież oni nie mają żadnych ofert pracy. Poprostu wyłudzają dane osobowe. Te same ogłoszenia co kilka dni publikacja na różnych portalach a jak się zadzwoni to zawsze.juz nieaktualne.

Gierek
@Szofer

Skąd masz takie informacje?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa na stanowisko Kierowca CE, system 2/2? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Elektryk /pomocnik elektryka/brygadzista
Zbart Electric Krzysztof Frysztak
logo firmy Monter/Mechanik - praca od zaraz
Tincors Sp. z o.o.
(9 opinii)
logo firmy Specjalista ds. Windykacji Polubownej
Wrocław
E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.
(100 opinii)
logo firmy Konserwator Urządzeń Dźwigowych
Wrocław
Spel-Rem Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Pietrusiak G. Wójcik G. sp.j.
Aplikuj na wiele ofert
Farcik447
Klient

Nie zawiodłem sie, mimo pewnych obaw- wszystko tak jak obiecane

Pavvel550
Klient

Dziekuje za sprawna pomoc, polecam mimo, że jest juz grudzień to maja sporo ofert i udało sie coś wybrać

Pati33

W imieniu męża- polecam jeździ już jakiś czas i jest zadowolony.

DrWittold

Dla kierowców spoko opcja- nie trzeba sie za bardzo niczym martwić, dzwonisz wysyłąsz papiery i zaczynasz prace

Iwona
@DrWittold

No to super, to na pewno wiele ułatwia. Jakie są zarobki jako kierowca? Dasz znać? Czy można liczyć tez na jakieś premie?

ciwkawy
@DrWittold

Super ,wysyłać wciemno swoje dane ,licho wie komu i gdzie. Geniusz z ciebie.

@ciwkawy

Dzień dobry, absolutnie nie wysyła Pan swoich danych "w ciemno" jesteśmy zarejestrowaną firmą i działamy w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (numer wpisu 24214). Wiele lat na rynku i setki zadowolonych kandydatów tylko to potwierdzają. Pozdrawiamy i zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzin w naszym biurze we Wrocławiu.

Klient

Nie polecam, na umowie z agencji stawka większa a na umowie z Niemcem wychodzi mniej, oczywiscie później jest odbijanie piłeczki w agencji i żadnej pomocy, bardzo zdziwieni , różnica była duża , nie polecam szkoda czasu, prawdy nie powiedzą do końca, powinni karę ponosić takie agencje

Pracodawca
@Wrocław

Dzień dobry, każdy z naszych kandydatów ma możliwość skorzystania z reklamacji jeśli w ofercie wystąpił błąd. Niestety nie znamy Pana danych, byśmy mogli przeanalizować Pana przypadek i znaleźć zadowalające rozwiązanie.

Job
Klient

Ogólnie jak się dzwoni do tej firmy to mam wrażenie, ze po drugiej stronie pracują niewykształceni pracownicy, prosiłem wyraźnie o przesłanie dwóch konkretnych ofert na maila, dostałem z automatu mail całkowicie z innymi ofertami, z całym szacunkiem nikogo tutaj nie chce obrazić ale być może blędy w wyszkoleniu pracowników.

Pracodawca
@Job

Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości, lub w skutek pomyłki dostał Pan nieodpowiednią ofertę- proszę o kontakt +48 500 700 104, przy kilkuset zainteresowanych dziennie niestety pojedynczy błąd może się niestety zdarzyć. Oczywiście staramy się je na bieżąco analizować i eliminować, by nieustannie poprawiać jakość naszych usług. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu!

Marlo
Kandydat

Dzwoni to mnie pani i mówi że jest stawka godzinowa 12.4 brutto na godzinę, ja się pytam pani w takim razie ile to miesięcznie netto wychodzi (mniej/wiecej) bo ta kwota bardziej mnie interesuje, a ta pani już z problemem w głosie że pracuje i mówi że panie tu brutto jest i ona nie będzie wyliczać, ja już po tych kilku słowach zrezygnowałem z dalszej współpracy i rozmowy.

@Marlo

w sumie to nie mogła podać ile godzin w miesiącu jest i sam byś sobie policzył? Zresztą jak 12,4? literówki nie zrobiłeś przypadkiem?

Kacperduch
@Marlo

Podałaby ci pewnie ile zarobisz netto, ale w grudniu przez świeta wyjdzie mniej godzin i do kogo bedziesz miał pretensje? Do siebie, do niej czy do pracodawcy...? Lepiej już tak powiedziec, niż jak czasami naobiecują 3000 na rękę a dopiero na miejscu sie okaże że to przy 250h pracy z wliczoną premią i dietami....

Sokół9
Klient

Po kilku rozmowach udało się dopiąć szczegóły i wyjechac do pracy do niemiec. Miałą być chłodnia, wyszła z tego izoterma, dla mnie nawet lepiej ale wolałbym to wiedziec to przed wyjazdem, bo dopiero na miejscu okazało sie ze na firmie są i chłodnie i izotermy i plandeki. Wynagrodzenie zgadza sie z tym obiecywanym przez panią rekruterke, system pracy też. Dyspo mówi po angielsku polecam

Robson777
Klient

Nie wiem skąd tak rozbieżne opinie o tym pośredniku, moze jakies niedopowiedzenia albo brak wprawy w pracy za granicą. To moja pierwsza niemiecka umowa, jeżdze juz 3 miesiąc i poza pierwszym (za małym o 100€) wynagrodzeniem wszystko sie zgadza.

Driver!
Klient

Znalazłem z nimi fajną ułożoną robote w Hanowerze

Tomix
@Driver!

Każdy kto pracuje lub pracował wie że to jedna z najgorszych agencji. Brak profesjonalizmu widać to po zatrudnionych pracownikach koordynator.... (Porażka)

Nnn
@Tomix

To która jest lepsza z lepszych agencji??

xxx
@Tomix

Moze zle trafiłeś, ja nie narzekam

Mikasaaa

Polecam całą ekipe, mają pojęcie o pośrednictwie

Loco

Odradzam. Przez telefon obiecują 2/1 (wyjazd niedziela wieczór, powrot sobota rano) w praktyce tyrasz 15 dni na 6 wolnego. Pomimo większej ilości dni przepracowanych wyplata i tak niższa o 200 euro od obiecanej. Po podpisaniu umowy nie sposób się z nimi skontaktować.

RekruterJS
@Loco

Co Pan ma na myśli? Proszę o podanie danych kontaktowych, inaczej opinia jest bezwartościowa.

@Loco

Potwierdzam, tak jest

Piotr2209

Tak to powinno wyglądać- robota jak nalezy

Kazek

Serg
@Kazek

Możesz podać namiary na twoją firmę ? Czy jeszcze pracujesz ??

Mutek557

Czapki z głów, po pierwszym kontakcie miałem mieszane uczucia, bo zaproponowana oferta niby byla ok ale bez urlopu. Dojechałem na miejsce pojeździłem tydzień i sie zwolniłem. Jeszcze tego samego dnia dzwoni JobService z tekstem, że wpadła nowa oferta- 100km dalej ale 150€ więcej, nawet do PL nie musiałem zjeżdzać wszystko ogarnięte telefonicznie POLECA

WaldekSiechnice

polecam wszystko spoko- sprawnie zaplanowany dojazd i termin rozpoczecia pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 28 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Kandydaci do pracy w Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
4.7/5 Na podstawie 60 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa