Opinie o Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Wrocław

Sokół9

Po kilku rozmowach udało się dopiąć szczegóły i wyjechac do pracy do niemiec. Miałą być chłodnia, wyszła z tego izoterma, dla mnie nawet lepiej ale wolałbym to wiedziec to przed wyjazdem, bo dopiero na miejscu okazało sie ze na firmie są i chłodnie i izotermy i plandeki. Wynagrodzenie zgadza sie z tym obiecywanym przez panią rekruterke, system pracy też. Dyspo mówi po angielsku polecam

Robson777

Nie wiem skąd tak rozbieżne opinie o tym pośredniku, moze jakies niedopowiedzenia albo brak wprawy w pracy za granicą. To moja pierwsza niemiecka umowa, jeżdze juz 3 miesiąc i poza pierwszym (za małym o 100€) wynagrodzeniem wszystko sie zgadza.

Driver!

Znalazłem z nimi fajną ułożoną robote w Hanowerze

Tomix
@Driver!

Każdy kto pracuje lub pracował wie że to jedna z najgorszych agencji. Brak profesjonalizmu widać to po zatrudnionych pracownikach koordynator.... (Porażka)

Nnn
@Tomix

To która jest lepsza z lepszych agencji??

xxx
@Tomix

Moze zle trafiłeś, ja nie narzekam

Mikasaaa

Polecam całą ekipe, mają pojęcie o pośrednictwie

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Loco

Odradzam. Przez telefon obiecują 2/1 (wyjazd niedziela wieczór, powrot sobota rano) w praktyce tyrasz 15 dni na 6 wolnego. Pomimo większej ilości dni przepracowanych wyplata i tak niższa o 200 euro od obiecanej. Po podpisaniu umowy nie sposób się z nimi skontaktować.

RekruterJS
@Loco

Co Pan ma na myśli? Proszę o podanie danych kontaktowych, inaczej opinia jest bezwartościowa.

Wrocław
@Loco

Potwierdzam, tak jest

Piotr2209

Tak to powinno wyglądać- robota jak nalezy

Kazek

Szukałem roboty na zachodzie na własną ręke, bo podstawy jezyka znam i przesłac CV to zadna sztuka. Tak przynajmniej mi sie wydawało... 2 miesiące nikt sie nie odzywał, kolega polecił spróbować przez agencje... nie byłem dobrze nastawiony, ale finalnie sie udało, mam taka prace jaką chciałem 2/1 w Rostocku na chłodni, polskie dyspo, jestem zadowolony :) polecam

Serg
@Kazek

Możesz podać namiary na twoją firmę ? Czy jeszcze pracujesz ??

Mutek557

Czapki z głów, po pierwszym kontakcie miałem mieszane uczucia, bo zaproponowana oferta niby byla ok ale bez urlopu. Dojechałem na miejsce pojeździłem tydzień i sie zwolniłem. Jeszcze tego samego dnia dzwoni JobService z tekstem, że wpadła nowa oferta- 100km dalej ale 150€ więcej, nawet do PL nie musiałem zjeżdzać wszystko ogarnięte telefonicznie POLECA

WaldekSiechnice

polecam wszystko spoko- sprawnie zaplanowany dojazd i termin rozpoczecia pracy

~

2/2 1600€, bez szału ale robota ułożona, same dniówki i polskie dyspo. Mi pasuje, polecam

????

Gdzie ,lokalizacja?

Kietowca

Gdzie ta oferta za 1600 2 na 2 ? Ja bym się wybrał

Kiero
@~

Cześć są tam miejsca? Dasz jakiś namiar na firmę?

pomocnik
@Kiero

Dzwoń do nich wszystko wyjaśnią 500 700 104

Seba
@~

Czytam twój komentarz . Możesz się odezwać mam parę pytań ...

Onn

Bez szału? W Polsce byś miał maks 5.5k a tu wychodzi ponad 7

Urszula
@pomocnik

Ale to chyba nie jest telefon do tej agencji? Czy Wy tu robicie krecią robotę i na jej profilu sobie inne prace polecacie, czy co? :D

Nnn
@~

Witam A mają np wolne miejsce ucb Daleko dojeżdżasz??

ZnAjmy

JAK sprawa z zakwaterowaniem, sklepy, oplaty

Maciek Chmura

Kumpel mi ich podsunąl, moge polecic, wszystko ok

Nie mile zaskoczony

UWAGA - Prawdopodobne wyłudzanie danych Nie polecam firmy. Po zaakceptowaniu oferty i przesłaniu dokumentów kontakt się urywa; nikt nie odbiera oraz nie oddzwania.

Tadex
@Nie mile zaskoczony

No ja nie wiem, normalnie odbierają, kontakt miły, pracownicy rzeczowi, jestem zadowolony :)

jerzyk
@Nie mile zaskoczony

Ponieważ byłem w podobnej sytuacji, kontakt się urwał po podaniu danych

VVladek

Duzy wybór ofert w niemczech

Doktorek

Przyjemny kontakt, fachowa obsługa, chociaż czasem trzeba chwile poczekać aż ktoś odbierze telefon- jak sie nie dodzwonisz to oddzwaniają po jakimś czasie.

MacxxxMietxxx

Pomocna agencja, udało sie ogarnąc prace w ciągu tygodnia i nie musiałem zjeżdzac do polski po wypowiedzeniu umowy z poprzedniej firmy.

Brajdas

Po pierwszej wypłacie okazało się ze to co obiecuje job-service nie jest prawda. Obiecują większe pieniądze żeby złapać ludzi. A potem kontakt się urywa!. Nie odbierają nie odpisują na e-mail .

JS
@Brajdas

Proszę o podanie numeru kontaktowego, jeśli cokolwiek się nie zgadza ZAWSZE pomagamy naszym kierowcom i wyjaśniamy wszelkie nieprawidłowości Pozdrawiam KAROL JOB SERVICE

Falsch

Odradzam, na umowie z job service jest podana kwota a z pracodawcą jest inna, dostałem o 400 euro mniej a teraz odbijanie piłeczki z Job s, a komentarze sami piszą

Job Service
@Falsch

Pany i panewki. Ktoś pracuje albo pracował w okolicach Koblenz na wywrotkach? Proszę o wpis tylko tych kto tam był dłuższy czas a nie 2 albo 3 tygodnie. Jak tam Jest?

MirasekTK

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Wrocław

• Jak się pracuje w Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 35 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa?

Kandydaci do pracy w Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
4.5/5 Na podstawie 80 ocen.

Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa