Centrum Terapii Promitis

Opinie o Centrum Terapii Promitis

ola

Ja pracowałam kiedyś na recepcji w centrum terapii promitis w Warszawie. Dobrze wspominam ten czas. Niestety przeprowadzka zrobiła swoje i trzeba było zmienić pracę. Ale ceniłam sobie to miejsce za atmosferę, dobre warunki pracy i kontakt z ludźmi – bo teraz mam pracę przed komputerem więc bardziej docenia się takie rzeczy.

Lancz

Czy coś wiadomo na temat obowiązków i wynagrodzenia recepcjonistki ? :)

Katarzyna

cenię sobie pracę w Centrum Terapii Promitis. pracuję jako terapeutka, mam swoje stałe godziny pracy, wynagrodzenie na jasnych warunkach. mamy swój zgrany zespół co też jest dużym plusem, kiedy pracuje się w miłej i przyjaznej atmosferze.

ona34

Jako terapeuta czy nauczyciel pracujący w Promitis się nie wypowiem. Za to mogę się wypowiedzieć jako rodzic. Mój syn zrobił ogromne postępy odkąd tu chodzi. I dla mnie to jest najlepszym wyznacznikiem tego, że są dobrzy!

zestresowanaMama
@ona34

my właśnie od września zaczynamy przygodę z promitis dlatego tak dla pewności szukam jeszcze po necie opinii i czytam..porównuje..rozmyślam.. :P ale to chyba po prostu stres mnie łapie :D

Firma Centrum Terapii Promitis w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Psycholog dziecięcy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Mary

Mi bardzo dobrze się pracuje w centrum promitis. ja po prostu lubię tą pracę, lubię to co robię, lubię kontakt z pacjentem. warunki są bardzo dobre. Korzystam też z różnych szkoleń. Polecam jeśli ktoś szuka pracy tego typu.

M.

warunki pracy ok! dobra atmosfera, szkolenia - ja akurat jestem z tych co biorą udział we wszystkich w jakich można :P

ela
@M.

Hahahaha, no właśnie ja też z tych, tak jak Ty. W poprzedniej pracy brałam udział w każdych szkoleniach na jakie mnie wysyłali. Zastanawiam się teraz nad składaniem papierów do Promitis. Ale póki co jeszcze mam po weekendzie jedną rozmowę o pracę, więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie chcę tak łapać kilku srok za ogon w jednym czasie hehe.

paula

Czy to prawda, że w centrum promitis poszukują recepcjonistki? Wiadomo komuś coś o tym? Czy ktoś się orientuje czy trzeba być po studiach wyższych, czy można być w trakcie?

hisoka
@paula

tak, poszukują recepcjonistki. jeszcze niedawno widziałam info na stronie. co do studiów, to na to stanowisko nie są wymagane już ukończone, więc spokojnie możesz być w trakcie. ważniejsze jest jak wypadniesz na rozmowie i takie rzeczy typu dobra organizacja, punktualność czy odpowiedzialność.

paula
@hisoka

A czy orientujesz się może, jakie są faktyczne obowiązki w tej pracy na tym stanowisku?

hisoka
@paula

wiesz co, z tego co mi wiadomo to recepcjonistka dba o przyjmowanie i obsługę klientów, którzy przychodzą do centrum. na pewno musi być przy tym dobrze zorganizowana, bo dba o prowadzenie biura i sprawuje nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów. no i właściwie tyle.

Witam, czy ktoś z Was, pracuje może w Centrum Terapii Promitis jako psycholog i może podzielić się opinią na ten temat? Jak Wam się pracuje? Jakie są warunki? Zobaczyłam u nich na stronie ogłoszenie, że poszukują psychologów. Trudno jest się dostać? Będę wdzięczna za każdą opinię o Promitis.

ona
@Marta

chyba najlepiej jak pójdziesz na rozmowę do promitis, zobaczysz sama jak to wszystko wygląda i wyrobisz sobie opinię ;) ja pracuję jako psycholog i jestem zadowolona. mam elastyczny grafik, mogę sobie go dopasować po siebie, a to jest dla mnie ważne, ponieważ pracuję jeszcze w innym miejscu. fajne jest to, że czuję, że w tym miejscu się rozwijam, poprzez pracę z różnymi pacjentami. jestem też obecnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w krakowskim centrum psychodynamicznym. wtedy będę miała w centrum terapii promitis jeszcze większe możliwości działania.

@ona

A wynagrodzenie jest na czas? Jak wygląda rekrutacja?

ona
@Marta

wiesz co, nigdy nie miałam problemu z wynagrodzeniem. póki co, wypłatę zawsze mam na czas. a co do rekrutacji w Promitis, to standardowa procedura. najpierw przesłałam CV, zadzwoniono do mnie i zaproszono mnie na rozmowę. jakiś czas po rozmowie dostałam informację zwrotną, że zostałam przyjęta. potem zaczęłam szkolenie w placówce i tyle. potem już praca ;)

Magdalena

@Rozczarowana, dziękuje za opinie na temat pracy w Centrum Terapii Promitis. Czy poinformowano Cię o Twoim zakresie obowiązków podczas rekrutacji? Według Ciebie ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? Czy uważasz, że w firmie w najbliższym czasie mogą zajść jakieś zmiany, które będą korzystne także dla pracowników? Powiesz nam coś więcej na ten temat? Czekam na Twoją odpowiedź.

Rozczarowana
@Magdalena

Podczas rozmowy rekrutacyjnej nie wspominano o obowiązkowych dyżurach opiekuńczych, sposobie rozliczania nadgodzin, dodatkowym etacie sprzątaczki... Wynagrodzenie nie jest proporcjonalne do wykształcenia, szkoleń i zaangażowania. Zdecydowanie brakowało dodatków motywacyjnych urozmaiconych szkoleń, superwizji co tydzień. Czy ktoś się starał i miał wiedzę, czy nie nadwyrężał i zupełnie nie sprawdzał w zespole, nie było to doceniane finansowo, w pochwale, w zróżnicowaniu podwyżki, w zachęceniu do szkoleń przez współfinansowanie.

@Rozczarowana

Dziękuje za podzielenie się informacjami dotyczącymi warunków pracy w Centrum Terapii Promitis. Na pewno informacja, o co warto dopytać przed podjęciem zatrudnienia, będzie stanowiła dużą podpowiedź dla kandydatów, których czeka rozmowa kwalifikacyjna. Czy uważasz, że - jeśli opisane przez Ciebie kwestie uległyby poprawie na korzyść pracownika, praca w firmie byłaby bardziej satysfakcjonująca?

Miecznik

W Promitisie pracowałam długi czas i mam bardzo mieszane uczucia. Stawki dla terapeutów są śmieszne, brak benefitów, brak pomocy terapeutycznych do zajęć, brak superwizji i ogólnych zasad pracy z dziećmi. Ze względu na brak kompetentnych przełożonych wiele grup to przechowalnie dla dzieci, a nie miejsca terapii. Rodzic musi mieć szczęście żeby trafić na pracownika któremu się "chce". I tu pojawia się ta druga strona. Jeśli Ci się chce to możesz prowadzić zajęcia grupowe i terapie wedle własnego pomysłu. Tylko nie licz na pomoc, pochwałę, a już na pewno nie podwyżkę. Miejsce dla bardzo zmotywowanych osób które umieją pracować bez pomocy i to tylko na chwilę.

@Miecznik

Wspomniałeś, że pracowałeś w tej firmie długi czas. Czy to oznacza, że już nie pracujesz w Centrum Terapii Promitis - Piotr Langiewicz? Czy uważasz, że coś w tym miejscu mogłoby zmienić się na lepsze? Jak uważasz, być może zostały wprowadzone korzystniejsze warunki pracy dla pracowników?

Rozczarowana

Wynagrodzenie poniżej przeciętnie proponowanego w specjalizacji. Brak benefitów, dodatków, prywatnej opieki medycznej, premii zależnych od zdobywanego wykształcenia, regularnej superwizji, dni wolnych w okresach świątecznych. Za to w pracy terapeutki są obowiązki niezwiązane z wykonywanym zawodem. Pomoce do pracy lepiej mieć własne, te zamawiane docierają po kilku miesiącach lub wcale. Pensja jest terminowo, jest pakiet szkoleń wewnętrznych dobrych na start, ale po roku nie ma z czego korzystać. Praca jest trudna i obciążająca, pracodawca powinien zapewniać większy komfort pracy.

admin

Nadal nie widać zbyt wielu wieści o Centrum Terapii Promitis .Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Terapii Promitis - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Terapii Promitis?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Terapii Promitis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Terapii Promitis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Terapii Promitis?

Kandydaci do pracy w Centrum Terapii Promitis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Terapii Promitis