Opinie o Auto-Warsztat Paweł Krużewski w Lubawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Auto-Warsztat Paweł Krużewski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Warsztat Paweł Krużewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Warsztat Paweł Krużewski w Lubawa

Pan Miły Nowy wpis

Nie polecam nikomu tego pana do czegokolwiek. (usunięte przez administratora) Zakupiłem samochód od tego pana miało być wszystko idealnie aby wsiąść i jeździć. Po przejechaniu 200km niestety samochód nie nadawał się do dalszej jazdy.. Korek od płynu hlodniczego w ogóle był od czegośc innego a po co bo mial luzy więc ciśnie wychodziło między luzami. Po wymienieniu korka okazało się chłodnica była pęknięta a dodatkowo uszkodzona była uszczelka pod głowicą jak ktoś się zna to wie że to jest spory koszt. Pan który nam sprzedał samochód nie chciał odstąpić od umowy, jest bardzo wulgarny, nie chce odbierać telefonu i nie chce z nami rozmawiać.. Czuję się bardzo (usunięte przez administratora) Pan twierdzi że tak moja wina bo za dużo zrobiłem km tak 200km to faktycznie dużo. Ludzie nie kupujcie u tego pana nic jeśli chcecie mieć taki problem jak ja.! Z żoną jego jeszcze szło się dogadać ale po rozmowie jego żony z nim dostałem SMS że mamy nie dzwonić do żony bo zgłosi nas o nękanie.. A z kim mamy się kontaktować jak cwaniak założył teraz firmę na żonę więc zadzwoniłem do niej żeby ją poinformować co się dzieje. Żona o niczym nie wiedziała nawet że mamy problem z jej mężem. Niestety sprawa zostanie operta aż w sądzie bo tego własnie ten pan chce. My nie dobrzy za dużo km zdrobiliśmy, mechanicy w naszym mieście nie dobrzy to my mamy problem a nie on.. A i jeszcze twierdzi że ta naprawa będzie wynosic 500 zł poprosiłem więc żeby wziął samochód i zrobił go za 500 zł

Jak wygląda praca w firmie Auto-Warsztat Paweł Krużewski w mieście Lubawa, mieliście z nią doświadczenie? Czekamy na informacje od byłych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Warsztat Paweł Krużewski - Lubawa

• Jak się pracuje w Auto-Warsztat Paweł Krużewski?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Warsztat Paweł Krużewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Warsztat Paweł Krużewski?

Auto-Warsztat Paweł Krużewski
  • Towarowa 5