Opinie o War-Motor Błażej Chojnowski w Nowe Miasto Lubawskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy War-Motor Błażej Chojnowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w War-Motor Błażej Chojnowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o War-Motor Błażej Chojnowski w Nowe Miasto Lubawskie

Administrator Nowy wpis

Firma War-Motor Błażej Chojnowski prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik Biurowy. Aplikowaliście na tę ofertę? Czy kwota 4200 PLN to rzeczywiste zarobki u tego pracodawcy?

Darek Nowy wpis

Nie polecam interesuje ich tylko kasa za kurs (usunięte przez administratora) na godzinach nie prowadzą dobrze szkoleń ważne tylko żeby zrobić przelew na konto za kurs a później nawet nie można się do nich dodzwonić żeby o cokolwiek zapytać podpisujesz dużo więcej godzin że jesteś A tak naprawdę jest o połowę mniej biorą tylko kasę a mają gdzieś kursanta w ogóle atmosfera jest niemiła i chamska

Czarek Nowy wpis

Podpowiedzcie jak się tu pracuje? Warto aplikować?

Stanley Nowy wpis
@Czarek

Ja pracowalem jako kierowca na miedzynarodowce bo mieli tez transport. Gdyby nie zrezygnowal Blazej z miedzynarodowki to dalej bym pracowal. Duzo szacunku do pracownika - polecam.

zrobilem kurs na koparki - zdalem za pierwszym razem. teraz robie operatora na koparko-ladowarki z unii.

wojtek
@anonymous

jak dostales sie na szkolenie z unii? calosc ci placa? tez bym chcial

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie War-Motor Błażej Chojnowski kandydat na stanowisko PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork

Ja robiłem szkolenie na ciężarówkę . Zdałem za pierwszym razem. Przewóz rzeczy tez. Szkolenie było z pieniędzy z unii. Nawet za szkolenie dostałem zwrot kosztów dojazdu i stypendium. Polecam. Pani Kasia która zajmowała się szkoleniem - bardzo słowna . Wszystko na czas

@anonymous

Ja tez zdalem za pierwszym razem. jezdzilem z Darkiem a potem z Adamem na E. Instruktorzy super!

Miroslawa

Syn robil prawo jazdy na motor - zdal bez problemu. Bardzo dobry instruktor p. Marek. Teraz poszedl na kurs na B . Zlego slowa na nich nie powiem.

Jan

Nie,polecam.kurs zaczetu w wakacje a nawet jeszcze teori nie bylo ani praktyki.nie wiem kiedy cokolwiek sie zacznie bo oni tez tego niewiedza u kaza czekac

lukasz

Nie polecam poszedlem na kurs w wakacje 2017 do pazdziernika milalem zdany egzamin teorytyczny a na egzamin praktyczny każą czekacz do 2018 r..(Am) bo musza zebrac grupe 7osb a jest 3. na zakonczenie sezonu powinno byc ze do wszystkich co zostali powinni przyjechac egzaminatorzy . normalnie smiesznie

Zostaw merytoryczną opinię o War-Motor Błażej Chojnowski - Nowe Miasto Lubawskie

War-Motor Błażej Chojnowski
  • Grunwaldzka 52
    13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042