Top Trading

Opinie o Top Trading

kania67

no tylko najpierw trzeba oferty znaleźć żeby się próbować zatrudnić. ma ktoś namiar na ich stronę internetową? tyle wiem że ul. Konstruktorska 6/102

fate

super firma zaplacili wiecej niz powinni

Słowa kojarzące się z Top Trading (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Top Trading: Najbardziej nie podobało mi się w Top Trading:

Zostaw opinię o Top Trading - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top Trading