Opinie o Alan Niebylski Ceral w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Alan Niebylski Ceral. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alan Niebylski Ceral o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alan Niebylski Ceral w Wrocław

ZBYSZEK.K Nowy wpis

KOSZMAR TOWAR NIEZGODNY ZAMÓWIENIEM FIRMA NIEIARYGODNA WŁAŚCICIEL ZBYWA !

KRZYSZTOF Z Nowy wpis

NIE POLECAM ,(usunięte przez administratora) TOWAR NIEZGODNY Z ZAMÓWIENIEM !

Iza Nowy wpis
@KRZYSZTOF Z

No a co z nim zrobiłeś w takim razie? Bo coś nie odpowiadasz na pytania

KRZYSIEKK

Nie polecam ciężka rozmowa potłuczone płytki ,opryskliwy sprzedawca kupiłem towar w 1 gatunku dostałem 2 gat

Iza Nowy wpis
@KRZYSIEKK

I co z reklamacją? Bo chyba dwóch różnych to nie wykorzystałeś?

Plytla

Nie polecam! Wzór w ogóle się nie układa dramat! Kontakt ze sklepem bardzo ciężki! Nie kupujcie tam!

@Plytla

Może warto zrobić reklamację? Robiłaś?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Alan Niebylski Ceral spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Kupiłam w tej firmie płytki wszystko jest ok. Na szczęście płytki dojechały całe i w terminie. Przed wpłaceniem zaliczki wygooglowałam firmę i znalazłam te wszystkie opinie. Mimo to zaryzykowałam i wpłaciłam zaliczkę. Zaliczka nie była duża a zależało mi na płytkach bo bardzo mi sie spodobały i nie załuje tej decyzji. Płytki są już położone i wyglądają rewelacyjnie. Mam wrażenie, że te wszystkie opinie albo są wystawione przez jedną i tą samą niezadowoloną osobę albo nie wiem moze konkurencję? Zastanawia mnie tylko ze prawie każdy kto dodał tą opinie otrzymał uszkodzone płytki, a przecież firma musi działać zgodnie z prawem i jeśli racja jest po stronie osoby dokonującej zakupu, a mimo to firma ją odrzuciła to dlaczego nie zaangażowano w to rzecznika praw konsumenta? Myślę, ze gdyby rzeczywiście było tak jak piszą pozostali to nikt nie odpuściłby i walczyłby dalej - coś jest na rzeczy.

AdamZ.

Koszmar odradzam !Krzywe potłuczone kontakt tragiczny !Sprzedawca swoje nic nie da sobie powiedzieć !!!

Krystyna
@AdamZ.

Nie udało Ci się z nim dogadać ? Co takiego mówił jak próbowałeś pewnie zgłosić reklamację ?

Klient

Koszmar!Nie kupujcie tu! Pan Alan jest niepoważny ,nie uznają reklamacji plytki potłuczone krzywe to nie jest 1 gatunek .Firma Ceral nie uznaje reklamacji !

Jolanta
@Klient

Mogą nie uznawać, prawo konsumenckie stoi ponad prawem danego sklepu. Nie wpadło ci do głowy żeby pisać do rzecznika?

Karol Adamski

Jestem bardzo niezadowolony !Odradzam zakupy .Od początku zamowienia komplikacje i brak kontaktu !Towar nie na czas i niezgodny z zamówieniem .Zwrot niemożliwy !Zaluje ze kupiłem nerwy stres !

Iza
@Karol Adamski

jeżeli zakup był przez internet i od firmy to masz możliwość napisania reklamacji oraz zwrotu jeśli towar jest niezgodny z opisem, dlaczego firma tego nie uznała, co ci napisała?

Ryszard W.

Kupiliśmy w firmie CERAL ALAN NIEDYLSKI 33 m2 płytki BIANCO 120X60. Towar został dostarczony w dniu 20.08.21. W trakcie dostawy stwierdziliśmy uszkodzone 2 kartony (4 płytki). Kurier potwierdził ten fakt na piśmie, zrobiliśmy zdjęcia i cały materiał dowodowy w postaci pisemnej reklamacji wysłaliśmy do CERAL. Firma nie odbiera telefonów. Kontakt możliwy jest tylko mailowo z osobą która nie podpisuje się imieniem i nazwiskiem. Ceral przez dwa miesiące nie uznawał reklamacji tłumacząc się, że powtórnie ma przyjechać kurier w celu spisania PROTOKOŁU REKLAMACJI na właściwym druku. Przez cały czas czekaliśmy na płytki i prace remontowe zostały wstrzymane. Nie polecam tej firmy. Nie dokonam nigdy u nich kolejnych zakupów. Firma postępuje z klientem jak firmy w czasach socjalizmu. Ryszard W.

Paliszewo

witam, jeśli chodzi o współpracę do momentu ustalenia kwoty i terminu zlecenia to wszystko przebiegało super, ale schody zaczęły się z wysyłką, miała być 7 i ja siedziałam cały dzień z kafelkarzem na budowie ale nic nie dojechało po telefonie do firmy transportowej okazało się że to nawet nie wyjechało, na drugi dzień miało być znów u mnie, i ta sama historia, ja z majstrem na budowie i telefon do firmy transportującej i okazało się że to jeszcze we Wrocławiu a do tego uszkodzone ale nie wiedzą jak i ile, niby w piątek mam dostać i zrobić protokół przy odbiorze, no i jest piątek więc czekamy po porannym telefonie już do Poznania wiem że są już w Tarnowie Podgórnym, ale jeszcze nie wiadomo czy wyjadą po godzinie 15 okazało się że są już na aucie koło 16:30 koło 18:30 były u mnie ale już byłam bez majstra bo przecież wiecznie czekać nie będzie, no i protokół - 6 sztuk gresu czarnego uszkodzonego i 2 sztuki gresu białego, protokół zrobiony podpisany, zdjęcia tak samo w we wtorek przed godziną 8 wysłane na adres mailowy i nawet info że dotarło że przyjęty, ja już nie chcę tych fakli chcę zwrot kasy i zwrot za mojego majstra bo za 3 dni musiałam mu zapłacić, zobaczymy jak to się zakończy ale coś czuję że żle

Zostaw merytoryczną opinię o Alan Niebylski Ceral - Wrocław

• Jak się pracuje w Alan Niebylski Ceral?

Zobacz opinie na temat firmy Alan Niebylski Ceral tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alan Niebylski Ceral?

Alan Niebylski Ceral
  • Jagniątkowska 42