Opinie o Amster-Rusztowania Robert Hebel w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Amster-Rusztowania Robert Hebel. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amster-Rusztowania Robert Hebel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amster-Rusztowania Robert Hebel w Gdynia

Jaka umowa obowiązuje w Amster-Rusztowania Robert Hebel podczas okresu próbnego?

Jak to to nie wiesz? Umowa śmieciowa bądź bez umowy a ogólnie to (usunięte przez administratora) u Hebla.

Były pracownik Nowy wpis

Dodam tylko ze atmosfera jest fajna tylko ten co chodzi w białym kasku i się drze po ludziach wolaja na niego czarny ( jesli cie nie ma w pracy masz 300 zl w plecy )przyjmuje zezowatych pracownikow i sie drze po nich ze nic nie widza !! w dodatku po robocie każe ludzim wykonywać dodatkową robotę :-) a sam szef spoko i wyrozumiały , rozmawia z ludźmi jak człowiek z człowiekiem , wypłaty są na czas

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Amster-Rusztowania Robert Hebel?

Krystian

W Amster-Rusztowania są ,,owocowe Czwartki,, ludzie pracujących w dobrych firmach wiedzą co to jest. Wielki Szaczunek co do Prezesa, wiele chciało sobie polepszyć A później wracało, to nie Korporacja dla słabych godzinowców tu się pracuje A się też zarabia. Pozdrooo Bossie, Trzymaj się, w trudnych chwilach zawsze zostaną nieliczni A reszta to dublerzy, którzy na główną rolę nigdy się nie złapią

Wiktoria Nowy wpis
@Krystian

No po tym co napisałeś zdaje się, że naprawdę trzeba być do pracy tutaj dobrym... Ale skoro się faktycznie zarabia to na plus. Ogólnie jak tutaj ze stanowiskami dla kobiet sytuacja wygląda? Są dostępne?

Chłopak Wierzycielki

Opinie które tu napisaliście są na poziomie pracowników rozkładających towar w sklepie ,, TESCO " które obecnie zamknęli z powodu słabej rentowności i wydajności personelu którzy więcej chcieli niż umieli. Najbardziej lubię tych co dużo szczekają A tak naprawdę nic do dodania nie mają. Wspólnie możemy to zwalczyć wystarczy zjednoczenie w tej jednej sprawie, nie każdy lubi pizzę z Salami ale czasem wystarczy spróbować aby zmienić zdanie o tym co jest dobre A co nie. Rzadko kiedy dojadam (usunięte przez administratora) po pizzy ale jak zostaje na koniec trochę sos-u to zawsze dojem jedną lub dwie. Chyba że pizza miała renty serowe. Obecnie rzadko spotykane ale są pizzerie gdzie można jeszcze takie zamówić. Pierwsze chyba wprowadziła to Pizza Hutt, a później nie które papugowałý. Do miłego do pizzy 30.cm zawsze 2.sosoy

Firma Amster-Rusztowania Robert Hebel w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Monter rusztowań Berlin Brandenburg blisko granicy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
wierzycielka

Chciałabym Państwa poinformować iż ta firma zatrudnia alimenciarzy i nie wypłaca alimentów w zasadzonej kwocie. Do komornika również nie wpływa żadna korespondencja dotycząca zatrudnienia...drogi Panie Robercie w związku ze przyczynia się Pan do przestępstwa zostanie Pan wszędzie zgłoszony gdzie to możliwe, sądy oraz PIP. Kara za zatrudnianie na czarno to od 1500 do 45tys?

Smieszne
@wierzycielka

Kto ci takie bzdury gada. Widać że masz nudne albo nie masz własnego życia bo zajmujesz się pisaniem głupot na temat dobrego człowieka. Żal mi ciebie.

WIERZYCIELKA
@Smieszne

Śmieszny jest Twój komentarz ...jak się zatrudnia osoby z wyrokiem alimentacyjnym to obowiązkiem pracodawcy jest stosowanie się do przepisów. Dobry człowiek odpowiada na korespondencje a nie unika odpowiedzialnosci...

Katarzyna
@WIERZYCIELKA

A co ma zatrudnienie na czarno do alimentów? Proszę wytłumaczcie bo zupełnie nie wiem jak to razem połączyc.

Znajdę Cię

Kiedyś Cię znajdę ... Znajdę Cìe A wtedy zabijemy razem u-rygla, u-rygla na siatce :)

Ala

Po co usuwasz wpisy flejo . Płać alimenty na córkę . A nie co weekend palisz zielsko i walis z krechę nie wspomnę o innych uzywkach

Flje
@Ala

Tak sobie tu piszesz myślisz że anonimowo... niby cfany a z drugiej strony liczę A wręcz czekam na więcej wpisów napisz coś więcej... ciągle tylko te alimenty i trawa i kreski napewno wiesz coś więcej co byś chciał tu napisać. Podziel się z nami coś więcej ...

WIERZYCIELKA
@Ala

O widze ze nawet nie tylko zatrudnia ale sam jest alimenciarzem i cpunem...to sie dobrali

Joanna
@Ala

Ale po co takie wulgarne wpisy? można przecież to napisać w miły sposób :)

Podest Komunikacyjny 3.07

Dzięki waszej aktywności w Internecie, Firma Amster obecnie jest poddawana wszystkim możliwym testą na rzetelność i wiarygodność o dalszym przebiegu weryfikacji będziemy Państwa informować na bierząco. Proszę o trochę cierpliwości, a nawet najbardziej ukryty szczur wpadnie w pułapkę.

Sponsorka

Czy zna ktoś obecną miejsce Pana Roberta mam z nim dwa Psy adoptowane A on się niczym nie przejmuje, a tak mówił że Kocha zwierzęta. Zwierzęta Kocha ale najbardziej nie lubi psów które dużo szczekają A w Internecie się ukrywają :) Mam nadzieję że dbasz o IP ...

Buldog
@Sponsorka

Tak jak nie możesz znaleźć ludzi do pracy tak samo nie znajdziesz Mnie

@ja
@Sponsorka

Gołodupiec który srake podciera dwoma palcami ,on kocha ten zapach na palcach przykre na papier go nie stać bo woli to (usunięte przez administratora)

wierzycielka

Czy moze ktos podac numer telefonu do pracodawcy?

Odpowiedź

2 palce na początku używał z twoją starą a obecnie bawi się z nią w pokarz kotku co masz w środku i odliczam do pięciu w jej środku.

Wojtek

W Gutenberg było ciężko ale u Hebla jest normalnie. Poziomnice da A to ważne przy poziomowaniu, posiłki też da. Gdy zimno herbatę da gdy ciepło napój gazowane da. Gdy na kibel gna to papier poda.

Will Smith

Gdy odawałem sie mojej co weekendowej przyjemności, organizacji. Zadzwonił on Robert i "spytał się czy coś mam " ogarni sie człowieku dilerzy to nie żabka nie pracujemy 6 00 - 23 00 chcesz się naćpać to se butapren kup

Czy Amster-Rusztowania Robert Hebel organizuje staże dla studentów?

@ja

Niech idzie sobie zajarać albo walnąć krechę wtedy ma fantazje no i lubi ruskie bzykać w lesie po taniości. Ale z alimentami słabo

Znajomy twojej znajomej

Robota jak robota, robić wszędzie trzeba. Pogoda sprzyja wiec działamy. Amstafy to demony pompy

Dawid Podsiadł Mnie ktoś

Praca spoko, jak to w pracy raz lepiej raz gorzej. Czasem się pracuje mniej godzin czasem więcej. Są dni że pracy jest dużo A są dni że się czeka na zlecenie. Szef wyrozumiały nawet jak się chodzi 3 dni w tygodniu do pracy to zaliczku da na łikend. Mi alimentu płaci na czas. Bo komornik ręka na wypłatę trzyma.

Zdzisław

Pracuje w tej firmie o 2007 roku Ja tam złego słowa nie napiszę. Wyplata na czas pakiet socjalny multi sport i posiłki regeneracyjne. Na święta talony, a na urodziny 13 pensja

Rybi

Nic dziwnego ,maja to rodzinne . Od starego przejeli pałeczkę

Jak jest z pakietem medycznym w Amster-Rusztowania Robert Hebel? Można dołączyć rodzinę?

Krzysztof

Mozesz dołaczyć do ludzi ktorych wydymali na kase , maja to w pakiecie rodzinnym . Chcesz byc dymany i lubisz to dawaj do Brzozy, Roberta bez kręgosłupa moralnego Jestes Frajerem

Proszę o nie dodawanie opini firma nie istnieje o 4 lat.

Barbara

@anonim firma działa, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Dobrze, że interesujesz się losami firmy. Obecnie nie widać rekrutacji, więc pracownicy chyba też mają się dobrze. Powiedz, czy byłeś pracownikiem firmy i możesz powiedzieć jak wygląda praca w tym miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o Amster-Rusztowania Robert Hebel - Gdynia

• Jak się pracuje w Amster-Rusztowania Robert Hebel?

Zobacz opinie na temat firmy Amster-Rusztowania Robert Hebel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amster-Rusztowania Robert Hebel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Amster-Rusztowania Robert Hebel
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Rymarska 10
    81-168 Gdynia