Opinie o Usługi Ogrodnicze Ogrodziej Mateusz Krzewiński w Stare Pole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Usługi Ogrodnicze Ogrodziej Mateusz Krzewiński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Usługi Ogrodnicze Ogrodziej Mateusz Krzewiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Ogrodnicze Ogrodziej Mateusz Krzewiński w Stare Pole

Wiecie może, czy w Usługi Ogrodnicze Ogrodziej Mateusz Krzewiński szukają chętnych na staż?

Jarek Rutowicz Nowy wpis

Polecam omijać tą firmę. Pan Mateusz umawia się na termin, opowiada co należy kupić, następnie przestaje odbierać telefon, na smsy nie odpowiada. Widać komentarze nie jestem pierwszy który został tak potraktowany. Zmarnowany czas... Pracę mogłby być wykonane na czas gdybym przeczytał opinie i wybrał inna firmę.

Łukasz Nowy wpis

Zdecydowanie nie Polecam usług tej firmy. Umawia się na spotkanie, przekłada terminy, a na końcu nie odbiera telefonów. Jeżeli chcecie zaoszczędzić czas i nerwy nie korzystajcie z usług tej firmy.

Honorata Nowy wpis
@Łukasz

No i w sumie ciekawa jestem jak to ostatecznie u Ciebie wyszło. Niczego nie wpłacałeś, po prostu ostatecznie się nie dogadaliście?

Jakub

Firma Pana Mateusza ostatnio wykonywała u mnie równanie terenu trawnik z rolki system nawadniający oraz montaż robota koszącego jestem bardzo zadowolony firma ma bardzo dużo profesjonalnego sprzętu szybko i w rozsądnych cenach zrobiła mi ogród 1000 M2 Polecam w 100%

Brałeś udział w rekrutacji do Usługi Ogrodnicze Ogrodziej Mateusz Krzewiński. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Jado

Niestety nie polecam usług tego przedsiębiorcy. Pomimo deklarowanej usługi nie została ona wykonana. Dodatkowo brak profesjonalizmu skutkował tym,że nie było z nim żadnego kontaktu,nie odbierał telefonów,esemesów, nie odpowiadał. Beznadziejne podejście do klienta,NIE POLECAM

Ola

Przestrzegam przed tą firmą. Ogłasza się Pan na OLX, nie wszystkie zdjęcia są jego własnością. Zakładał u mnie trawę z wysiewu. Ok 700m2 trawnika + nawodnienie. Zapewnia że ma wszystko najlepszej jakości co jest nieprawdą. Czarnoziem pracownicy rozgarneli grabiami BEZ wygrabienia kamieni, szkieł i korzeni. BEZ wyrównania terenu, BEZ porobienia spadków. Jak mu powiedziałam że oglądałam na (usunięte przez administratora) jak profesjonalne firmy zakładają trawniki jak to wykonują stwierdził że jestem " studentką Youtuba". Na podwórku zniszczyli wszystko co możliwe. Przy kopaniu do nawodnienia zniszczyli napowietrzenie od przydomowej oczyszczalni, rekuperacji -to naprawili. Po miesiącu znalazłam wyrwane uziemienie od butli z gazem. Po rozmowach z Panem że mu nie zapłacę, popoprawiał. W miarę to wyglądało. I tu był mój błąd. Zapłaciłam panu resztę pieniędzy. W dniu 7.06.19r. Zrobiłam przelew. Pan w rozmowie z moim mężem stwierdził że dorzuci do nawodnienia jeszcze czujnik deszczu który przywiezie i zamontuje w następnym tygodniu. Po oczekiwaniu na Pana przyjazd dnia 28.06.19 zadzwoniłam do Pana kiedy przyjedzie i z informacją że na trawniku zamiast trawy mam same chwasty. Stwierdził że ma 2 tygodnie na reklamację ale przyjedzie w następnym tygodniu. Oczywiście nie przyjechał. Po wysłaniu sms że żądam zwrotu pieniędzy oddzwonił z pytaniem co to znaczy. Wyznaczył kolejny termin i też nie przyjechał. A to sprzęt mu się psuje i nie ma czasu przyjechać A to pogoda nie odpowiednia do oprysków. Oczywiści dostał pieniądze i klienta ma w (usunięte przez administratora) Ostatecznie Przyjechał po 5 tygodniach. Po kłótni stwierdził że i tak opryska na chwasty żeby nie było że nie wykonał reklamacji. I zaznaczył że taka usługa jest dodatkowo płatna. Stwierdził że ma 2 tygodnie na rozpatrzenie reklamacji i MIESIĄC na jej wykonanie. Miał mi wystawić fakturę ale Pan mnie straszy że wtedy się będziemy sądzić o jego VAT. W tej sytuacji jestem zmuszona sprawę założyć w sądzie.

Radek

Zdecydowanie nie polecam i przestrzegam przed tą firmą. Kupiłem trawę z rolki z ogłoszenia tej firmy na olx. Trawa okazała się zwałami gliny z rzadko rosnącą trawą i pustymi placami gliny. Podczas zamawiania trawy byłem zapewniany że trawa jest najwyższej jakości. Cena też była najwyższa. Zostałem oszukany i straciłem za trawę 3300 zł + wyłożenie 1500zł. Trawa jest bardzo rzadka i gdy jest podlana glina staje się miękka i śliska. Nie przepuszcza wody. Gdy wysycha zaczyna pękać. Kiedy złożyłem reklamację usłyszałem że u nich rosła to u mnie też powinna i kiedy zażądałem wymiany trawy lub zwrotu pieniędzy owy pan rozłączył się w trakcie rozmowy. Do zakupionej trawy nie otrzymałem żadnego potwierdzenia zapłaty... Porażka...

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Ogrodnicze Ogrodziej Mateusz Krzewiński - Stare Pole

• Jak się pracuje w Usługi Ogrodnicze Ogrodziej Mateusz Krzewiński?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Ogrodnicze Ogrodziej Mateusz Krzewiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Ogrodnicze Ogrodziej Mateusz Krzewiński?

Usługi Ogrodnicze Ogrodziej Mateusz Krzewiński
  • 60