Opinie o Zarządzanie Administrowanie Nieruchomościami Marcin Zwierzyński w Kamionka (lubartów, lublin)

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zarządzanie Administrowanie Nieruchomościami Marcin Zwierzyński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zarządzanie Administrowanie Nieruchomościami Marcin Zwierzyński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarządzanie Administrowanie Nieruchomościami Marcin Zwierzyński w Kamionka (lubartów, lublin)

Ja to Ja Nowy wpis

W budynku przy ul.Piaskowej 23 przez niego(Marcin Zwierzyński) administrowanym ,nie zapłacił podatku CIT-8.Wszystkim członkom wspolnoty Urząd Skarbowy poprzysyłał wezwania do zapłaty wraz z odsetkami.To potwierdza wczesniejsze opinie o tym pseudo Administratorze !

Lazy People Buster Nowy wpis

Ten człowiek jako administrator nieruchomosci to jakies nieporozumienie. W mojej wspólnocie jest 6 mieszkan ,a ja czekałam kilka tygodni na zaswiadczenie które musiał mi wydac jako administrator.Kilka razy byłam w jego biurze ,ale zawsze nikogo nie było( on nawet do biura -swojego miejsca pracy rzadko przychodzi !),dziesiatki telefonów aby w końcu wydał mi owe zaświadczenie -co jest jego obowiązkiem jako Administratora po około trzech tygodniach od zgłoszenia !

Lucky luck Nowy wpis
@Lazy People Buster

Przestrzegam przed tym zarządzca -nierobem ,bierze pieniadze za nic ,ale takze przed jego kolegą po fachu również parającego sie zarzadzaniem a mianowicie Arturem Hunkiem ,to taki sam brak jakosci jak jego kolega Zwierzyński ,obaj to koledzy polecają ,jeden drugiego ,ale oni obaj nie nadaja sie do prowadzenia tego typu działalnosci jaka jest zarzadzanie .!

Hunek Nowy wpis

W Lubartowie przy ulicy Parkowej 1 w budynku przez niego (Marcin Zwierzyński) administrowanym doprowadził do tego ,że we kasie wspólnoty barkuje 8tys. zł.Na zebrarniu wspólnoty powiedział że debet ten powstał, bo on jako administrator nie nie robił podwyżek czynszu przez 5 lat ,a rosły przecież stawki opłat za bieżące utrzymanie( woda,smieci, utrzymanie bieżące obiektu itp.) sic ! A dlaczego nie robił podwyżek i to przez 5 lat ,cos tu jest nie tak ?. W tym budynku jest kilka mieszkań których włascicielem jest Miasto ,dlaczego nikt z urzedników miejskich nie zainteresował się że rosnie dług przez 5 lat ! Czyżby "kolesiostwo " w Powiatowym miasteczku? Trzeba zawiadomić władze w Wojewódzkie !

Juno

Mierny Administrator i do tego nie lojalny w stosunku do ludzi którzy dali mu klientów( nowe obiekty) tak jak lokalny deweloper z Lubartowa który polecał go jako administratora do swoich nowo wybudowanych budynków mieszkalnych ,w sumie kilka budynków na terenie Lubartowa .Jednak jako że ludzie, członkowie zawiązanych wspólnot zarządzanych przez Marcina Zwierzyńskiego zaczęli skarżyć się na jakość zrządzania wspomnianego Zarządcy do polecającego Dewelopera, ten zaprzestał polecanie go ,zatem w/w Administrator zaczął wyszukiwać na objętych obiektach niezgodności z planami ,usterki itp.,których wcześniej nierzadko przez kilka lat nie widział( nie chciał widziec dopóki deweloper go polecał !) ,tym samym zmuszając dewelopera do usunięcia niezgodności. Przestrzegam zatem innych inwestorów ,deweloperów przed współpracą z Zarządzanie-Administrowanie Nieruchomościami Marcin Zwierzyński ,może to dla was skoczyć się podobnie !.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zarządzanie Administrowanie Nieruchomościami Marcin Zwierzyński? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Jak wygląda oferta u nich w firmie Zarządzanie Administrowanie Nieruchomościami Marcin Zwierzyński w mieście Kamionka (lubartów, lublin)? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne info. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

No name

On (Administrowanie Nieruchomościami Marcin Zwierzyński) nikogo nie zatrudnia bo nic nie robi na obiektach.Oczywiscie pobiera od swoich klientow pieniadze za nic nie robienie .

Ben

Zarządzanie-Administrowanie Nieruchomościami Marcin Zwierzyński -Bardzo słaby administrator. Nie potrafi wymóc przestrzegania regulaminu na administrowanych przez siebie obiektach.Sam ma przysłowiowe "dwie lewe ręce" nie potrafi zbyt wiele zrobic-naprawic.Na jego obiektach jest brudno ,trawniki (a raczej ugór porosniety chwastami ) są w fatalnym stanie. Naprawa byle usterki na obiekcie zajmuje mu tygodnie ,miesiące od zgłoszenia .Budynki nawet nowe -kilkuletnie są w tzw. częsciach wspólnych (klatki schodowe,piwnice)w złym stanie-sciany pobrudzone przez stawianie wozków,rowerów itp .,i poniszczone przez zwierzeta domowe.I NAJWARZNIEJSZE, DO COROCZNYCH ROZLICZEŃ FINANSOWYCH KTÓRE MUSI PRZEDSTAWIAC NIE UDOSTEPNIA DOKUMENTÓW FINANSOWYCH( RACHUNKI itp.) KTÓRE MOGŁY BY POTWIERDZIC COROCZNE ROZLICZENIA PRZEZ NIEGO WYKAZYWANE.JEST WIEC WIELCE PRAWDOPODOBNE WYPOWADZANIE PRZEZ NIEGO PIENIEDZY ZE WSPÓLNOT. Jesli do tego zarząd wspołnoty trafi się "nie kumaty" i inni mieszkancy wspólnoty sie nie interesują to na 100% ten pasożyt napycha sobie kieszenie pieniędzmi wyprowadzanymi ze wspólnot.Jest go wbrew pozorom trudno odwołać bo potrzeba wiecej in 50% głosów ,co nie jest takie proste jeśli na zebrania przychodzi 20%-30% członków wspolnoty.! Lepiej trzymać się z daleka od tego administratora -lenia,obiboka i pasożyta .

Zostaw merytoryczną opinię o Zarządzanie Administrowanie Nieruchomościami Marcin Zwierzyński - Kamionka (lubartów, lublin)

• Jak się pracuje w Zarządzanie Administrowanie Nieruchomościami Marcin Zwierzyński?

Zobacz opinie na temat firmy Zarządzanie Administrowanie Nieruchomościami Marcin Zwierzyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zarządzanie Administrowanie Nieruchomościami Marcin Zwierzyński?

Zarządzanie Administrowanie Nieruchomościami Marcin Zwierzyński
  • Juliusza Słowackiego 21
    21-100 Kamionka (lubartów, lublin)

Zarządzanie Administrowanie Nieruchomościami Marcin Zwierzyński