Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubartowie

Lubartów

Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubartowie

kamilo

oka, co tu duzo mówic, spółdzielnia jak to spółdzielnia, czasem zrobią remont, czasem posprzatają i tyle. Co do pracy tu, to stanowiska fizyczne zazwyczaj mają w okolicach minimalnej krajowej.

Agi

Karol praca w SM to totalna beznadziej i brak podstawowej kultury dla pracowników, na prezesowskim stołku sieroty na niczym się nie zna, wymaga od ludzi niestworzonych rzeczy !!!!!! chcesz mieć poszarpane nerwy ! chcesz nie spać po nocach ! chcesz aby [usunięte przez moderatora] mieszał Ciebie z błotem ! chcesz nabawić się nerwicy ! chcesz się uwstecznić, a nie rozwijać ! chcesz cierpieć na permanentny brak pieniędzy i [usunięte przez moderatora] za półdarmo ! TA ROBOTA JEST DLA CIEBIE ! ZATRUDNIJ SIĘ [usunięte przez moderatora] W SM !

Marco

Strach, [usunięte przez moderatora], poniżanie pracowników, DONOSY - to podstawowe zasady funkcjonowania w tej firmy. Pan prezes (domorosły menager) uważa, że sterroryzowany pracownik będzie pracował wydajnie, no więc popisuje się tym swoim chamstwem. Tak buduje wizerunek twardziela - ale spoko, to tylko maska, bo nie jest ani inżynierem, ani finansistą, tylko zakompleksionym dziennikarzem... Życzę powodzenia desperatom ze Spółdzielnią Mieszkaniową, bo wylotka to tylko kwestia czasu, a na Twoje miejsce już czyha jego Ziom ...

karol

dlaczego nikt nie pisze opinii o tym zakładzie pracy ? jak się tam pracuje ? jaka jest atmosfera ? dzięki za info

Zostaw opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubartowie - Lubartów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubartowie