Opinie o Elixir Elwira Łaszkiewicz w Trzcianka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Elixir Elwira Łaszkiewicz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Elixir Elwira Łaszkiewicz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elixir Elwira Łaszkiewicz w Trzcianka

Karolina Nowy wpis

Ciężko przejść u nich rekrutacje ? Czy zawsze oddzwaniają ?

Hemingway Nowy wpis

Ja uważam, że trzeba dbać o klienta i świadczyć usługi w profesjonalny sposób. Jeżeli tak nie jest to idę do konkurencji. Bo mogę. Tyle w temacie, dziękuję

nick Nowy wpis

W Polsce istnieją przepisy, które dają szansę obrony przed nieuczciwymi praktykami w Internecie. Publikując oceny w Internecie, działamy na forum publicznym, więc powinniśmy się liczyć z konsekwencjami własnych słów. Wszystkie działania podejmowane w Internecie mogą mieć określone reperkusje natury prawnej. Firma lub osoba pomówiona w Internecie chroniona jest zarówno przez przepisy zawarte w Kodeksie cywilnym (K.c.), jak i w Kodeksie karnym (K.k.). Zarówno przestępstwo zniesławienia, jak i znieważenia należą do grupy przestępstw prywatnoskargowych. Oznacza to, że uprawnienia oskarżyciela posiada sam pokrzywdzony lub osoby działające w jego imieniu. Poszkodowany może zgłosić, że został pomówiony na policję (ustnie lub pisemnie) lub domagać się wyjaśnienia sprawy, składając do sądu uproszczony akt oskarżenia. Zniesławienie jest występkiem, które polega na pomówieniu firmy (lub osoby, jednostki organizacyjnej itd.), mogącym narazić ją na utratę wiarygodności, zaufania publicznego. Występuje w momencie, w którym utrata wiarygodności ma wpływ na działalność firmy, na wykonywany zawód pomówionego itd., np. sklep internetowy oskarżony przez kogoś (zniesławiony) o nieuczciwość. Nieprawdziwe, oczerniające firmę i osobę informacje, które ktoś przekazał innym, działają szkodliwie na działalność sklepu. Zgodnie z przepisami zawartymi w K.c. pomawiany może zażądać zaniechania tego działania, jeżeli jest ono bezprawne, a także zażądać usunięcia skutków pomówień, m.in. poprzez oświadczenie wystosowane przez pomawiającego (prostujące wcześniejsze wypowiedzi, które były niezgodne z prawdą) w określonej przez sąd treści i formie. W wyniku postępowania cywilnego pomawiający może zostać zobligowany do wypłaty zadośćuczynienia, które stanowić ma rekompensatę za szkodę pokrzywdzonego. Pomówiony ma także prawo zażądać, aby pomawiający zapłacił określoną sumę pieniędzy na cele charytatywne na rzecz organizacji pożytku publicznego. Nie wolno nam nigdy znieważać osób (np. poprzez popularne wulgaryzmy, epitety) i publikować ich prywatnych zdjęć lub danych osobowych (bez ich zgody) w Internecie, ponieważ w taki sposób naruszylibyśmy ich dobra osobiste. Jeśli opisujemy fakty, powinniśmy potrafić je udowodnić, gdyż w przeciwnym wypadku narażamy się na zarzut pomówienia. Zatem nie można wystawiać negatywnej oceny, podpierając ją komentarzem ze zmyślonymi faktami.

Dominik Nowy wpis

NIE POLECAM. Mam nadzieję, że święta pozwoliły nabrać miłości do ludzi, ach szkoda gadać...

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Klinika Elixir zatrudni Ortodontę - Warszawa w firmie Elixir Elwira Łaszkiewicz? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Brak kompetencji

Mam złe doświadczenia, szkoda gadać. Nie polecam. Ta pani nie ma kompetencji

Czekamy na nowe wpisy odnośnie przedsiębiorstwa Elixir Elwira Łaszkiewicz w mieście Trzcianka, może ktoś z osób wie coś o nich.

Serio?

Nigdzie nie znalazłem pozytywnych opinii. To ja wole nie ryzykować. Dzięki

Mam swoją godność

Czy brak przerwy w pracy to jest normalne?

Wstydź się kobito

Nie polecam.

Zawiedziony

Nie polecam współpracy. Zainteresowanych zapraszam do dyskusji. Odpowiem na wszystkie wyptania wyczerpujaco. Miałem "przyjemność" współpracować z Panią E.

Klient
@Zawiedziony

Czy chodzi o brak kompetencji tej Pani? Został Pan oszukany? Proszę o pilną odpowiedź! zastanawiam się nad współpracą.. ale teraz nie wiem czy jest sens, na rynku nie brakuje innych opcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Elixir Elwira Łaszkiewicz - Trzcianka

Elixir Elwira Łaszkiewicz
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Strażacka 2 lok. 15
    64-980 Trzcianka