Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Iskierka Iwona Ławruk w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo-Usługowa Iskierka Iwona Ławruk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowo-Usługowa Iskierka Iwona Ławruk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Iskierka Iwona Ławruk w Mielec

Magda

Omijać szerokim łukiem. Wypłata do ręki zamiast na konto, non stop w ratach i z opóźnieniem bez wcześniejszego uzgodnienia. Umowę o pracę mają tylko niektórzy. Wieczne pretensje i niezadowolenie ze strony właścicieli. A ich awantury nie raz słychać w całym hotelu. Żałuję, że tam pracowałam ale z początku wydawało się być w porządku. Pracownicy mają jakąś zmowę milczenia i na wszystko pozwalają.

Adam Nowy wpis
@Magda

Dzień dobry Pani Magdo. Przykro mi, że ma Pani takie doświadczenia. Dla jasności mogła Pani dodać kiedy i na jakim stanowisku pracowała Pani "Iskierce"? Myślę, że to sporo wyjaśni. Od 2019 roku hotele cierpią recesję (wiele do dziś, szczególnie te, które nie są zlokalizowane w malowniczych Górach czy nad Bałtykiem). Pandemia dobiła małe, hotelowe, rodzinne biznesy, wiele z nich bezpowrotnie upadło pogrążając wiele rodzin w długach. Iskierka przetrwała recesję 2009 i 2010, udało się jej także utrzymać wielu ludzi w trakcie i po pandemia, gdzie na rynku panował apogeum zwolnień i upadłości. Wówczas w "Iskierce" wiele osób dostawało wynagrodzenia w ratach, z opóźnieniem, ale dostawało. W innych realiach takie stwierdzenie byłoby absurdalne, ale nie w realiach lat o których wspominam. Czy to pochwalam? Nie. Ale znając temat od kuchni wiem co znaczy dla pracodawcy "gimnastyka" I mimo wszystko wypłaty w czasie, gdy całą branża dołuje aż żal. Pracuję z "Iskierką" od 2012 roku, znam Inwestorów i wiem, że trudno w nich szukać złej woli, ale wiem też, że różnie bywało Ludzie tam pracowali, pracują, niektórzy wiele lat. Tak jak napisałem, bardzo mi przykro, że ma Pani takie doświadczenie. Wierzę, że mój głos pod Pani wpisem pozwoli Pani spojrzeć inaczej na sprawę, Iskierkę i ludzi. PS Nie szukałbym "zmowy milczenia" w hotelu. To, że ktoś nie chodzi i nie opowiada tu i ówdzie o swoich radościach czy frustracjach, może nie świadczyć o zmowie, ale o tym, że skupia się na swojej pracy, bez względu na atmosferę dokoła. Pozdrawiam Pani Magdo i życzę dobrego popołudnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Iskierka Iwona Ławruk - Mielec

Firma Firma Handlowo-Usługowa Iskierka Iwona Ławruk prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• BARMAN-KELNER, Mielec - Kwiecień 2024
  • RECEPCJONISTKA, Mielec - Październik 2023
  • KUCHARZ, Mielec - Luty 2023
  • PIZZER, Mielec - Październik 2022
  • BARMAN, Mielec - Maj 2022

Czy pracujesz w firmie Firma Handlowo-Usługowa Iskierka Iwona Ławruk lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa Iskierka Iwona Ławruk?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa Iskierka Iwona Ławruk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma Handlowo-Usługowa Iskierka Iwona Ławruk
  • Wojska Polskiego 3