Opinie o Kancelaria Adwokacka Damian Szwonka w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Damian Szwonka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Adwokacka Damian Szwonka o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Damian Szwonka w Gdańsk

Aneta Nowy wpis

Pan Mecenas Damian Szwonka prowadził moją sprawe rozwodową, która zakończyła się po mojej myśli na pierwszej rozprawie. Mecenas bardzo zaangażowany w prowadzoną sprawę, profesjonalnie przygotowany, posiadający ogromne doświadczenie, które przekłada się na skuteczność na sali sądowej. Serdecznie dziękuję za pomoc w mojej sprawie oraz z czystym sumieniem polecam usługi Mecenasa Damiana Szwonki.

Mariusz Nowy wpis

Pan mecenas Damian Szwonka to profesjonalny i godny polecenia adwokat.To człowiek , któremu zaufałem od pierwszej rozmowy .Rzetelny, uczciwy ,pełen zaangażowania ,zawsze starający sie znaleść rozwiązanie.W swoich działaniach jest konretny ale przede wszystki skuteczny.Poświeca tyle czasu klietowi ile potrzeba i daje poczucie wsparcia jako specjalista ale przede wszystki jako dobry człowiek .Z Panem mecenasem żadna sprawa nie jest straszna.To najlepszy adwokat z jakim do tej pory miałem do czynienia.Bardzo dziekuje za całe dobro jakie otrzymaliśmy od Pana.

On Nowy wpis

Bardziej interesowałyby mnie opinie o tym miejscu jako o miejscu zatrudnienia, ponieważ od tego jest to forum. Jak się tu pracuje?

vaneska Nowy wpis

Polecam Mecenasa z czystym sumieniem. Konkretny, rzetelny, zawsze przygotowany i mega zaangażowany w sprawę. Posiada bardzo dużą wiedzę i potrafi na spokojnie wszystko wyjaśnić. Pisma procesowe pisane bardzo profesjonalnie. Najlepszy fachowiec !!!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kancelaria Adwokacka Damian Szwonka? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Mecenas wykazał się dużym zasobem wiedzy w dziedzinie, którą reprezentuje. Nie prowadził mojej sprawy od początku, ale wyprowadził ją na tzw. „prostą” i już do końca prowadził z dużą starannością osiągając korzystne dla mnie rozstrzygnięcie. Jest niesamowicie sumiennym oraz rzetelnym prawnikiem, który nie tylko wspiera jako specjalista, ale również jako dobry człowiek. Co najważniejsze słucha klienta i nie obiecuje przysłowiowych "gruszek na wierzbie", dostarcza taki efekt jaki ustala na spotkaniu. Mecenas prowadził moją sprawę jako prawnik z urzędu. Poświęcił mi wiele cennego czasu, wystosował dużą ilość niezbędnych pism procesowych, uczestniczył w rozprawach w Sądzie Okręgowym, a także w Sądzie Apelacyjnym. Prawdomówny i godny zaufania, jeden z najlepszych z jakimi miałem styczność. Czas jaki miałem styczność z Kancelarią mecenasa to około 2 lata, dzięki temu mogłem wyrobić sobie zdanie. Oczywiście nie jest moim celem umniejszanie innym prawnikom, którzy zapewne również reprezentują swój zawód profesjonalnie. Jednak to właśnie jemu przyszło się zmierzyć z tak poważnym problemem prawnym, który od kilku lat nie pozwalał mi normalnie funkcjonować i poradził sobie z nim bardzo dobrze. Za co mu bardzo dziękuję.

Edyta

Mecenas Damian Szwonka wykazał się dużym zasobem wiedzy w dziedzienie, którą reprezentuje. Poprowadził moje sprawy od początku do końca z dużą profesjonalnością. Jest niesamowicie sumiennym oraz rzetelnym prawnikiem, który nie tylko wspiera jako specjalista, ale również jako dobry człowiek. Co najważniejsze słucha klienta i nie obiecuje przysłowiowych "gruszek na wierzbie", dostarcza taki efekt jaki ustala na spotkaniu. Prawdomówny i godny zaufania, jeden z najlepszych z jakimi miałam styczność.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Damian Szwonka - Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Damian Szwonka