Opinie o Auto-Dam Damian Bagieński w Szczytno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Auto-Dam Damian Bagieński. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto-Dam Damian Bagieński o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Dam Damian Bagieński w Szczytno

Jkl

Powiem w skrócie...(usunięte przez administratora) sprzedano auto gdzie niby wszystko było wymieniane,od osoby prywatnej,tylko córka nim jezdzila...okazało sie po wizycie u mechanika i zaraz zapalających się kontrolkach...ze auto w opłakanym stanie technicznym,praktycznie bez hamulców,bez oleju...katastrofa.pan sprzedający w garazach w Szczytnie wiedział ze bede jezdzić z dziećmi..a sprzedał mi z żoną auto praktycznie bez hamulców!!!uważajcie!!!widze,ze wystawia więcej aut!!

nick Nowy wpis
@Jkl

Przyjechała pani po auto z mechanikiem który je sprawdzał co najmniej pól godziny, łącznie z jazdą próbną. Nie zostały stwierdzone żadne usterki co do stanu technicznego pojazdu, więc skąd ten bzdurny i nie prawdziwy wpis, że pojazd bez hamulców itp. Normalny człowiek raczej by nie kupił samochodu który nie ma hamulców, no bo jak by dojechał przeszło 30 km., do miejscowości Rybno. Wnoszę o usunięcie nie prawdziwego wpisu i oczekuje z pani strony przeprosin za pisanie nie prawdy.

Dominik Bogacki Nowy wpis
@Jkl

Same wiejskie tuningi.Nie kupiłbym tam nic a znam się dobrze na handlu samochodami.Nie dajcie się naciągać na te szroty!!!

Kupujący

Banda oszustów.sprzedają auta kture rozsypało się po 100km.koszt naprawy ok 800 zł a własciciel sie nie poczuwa i nie odbiera telefonu.lepiej nic u nich nie brac.

nick Nowy wpis
@Kupujący

Na fakturze sprzedaży jest napisane co jest w aucie do naprawy, więc skąd ten żąl. Druga sprawa to list polecony od mojego prawnika w sprawie usunięcia szykanującego wpisu, proszę się do niego ustosunkować, w przeciwnym razie złożę pozew do sądu.

jak mocno trzeba być popapranym,zdebilonym i szajbniętym by z wami rozmawiać o pracy w tej firmie?niech ci noga dłuższa urośnie

dokładnie tak jak ty

boy Nowy wpis

Myślę że trzeba być takim jak ty. A tak w nawiasie, czy próbowałeś już u lekarza leczyć swój całkowity zanik mózgu.

Jkl

Ta sprawa nie zostanie tak pozostawiona.tę strone niby tylko dla pracownikow też widzą wszyscy.sprawa zgłoszona.adresy pamiętam.

pomocna
@Jkl

Ludzie wy nie wiecie co robicie, zanim jeden z drugim coś napisze, niech spojrzy co mówi art. 212 kk., a szczególnie paragraf 2 i 3. Jest to publiczne zniesławienie za pomocą środków masowego komunikowania. Publiczne zarzucanie czynu, nawet w usprawiedliwieniu i subiektywnym przekonaniu, że do niego doszło, jest nie do pogodzenia z obowiązującą zasadą domniemania niewinności. Jeżeli zniesławiony publicznie, wejdzie na drogę ścigania przestępstwa określonego w paragrafie 1 i 2 art. 212 kk., to cienko widzę tych, którzy pisali te opinie. Pozdrawiam i nawołuję do refleksji.

Izabela
@pomocna

Ale chyba skoro klienci mieli złe doświadczenie, kupili zniszczone samochody to chyba dobrze że informują o tym innych potencjalnych klientów?

pomocna
@Izabela

Prawo jest prawo, określa wszystko artykułami i nie ma tu ustępstw. Jeżeli ma ktoś trochę wyobrażni kupując używany pojazd, to chyba wie że nie jest on nowy i nie jest w stanie salonowym. Na skutek takich szykanujących wpisów, często wyolbrzymionych i nie prawdziwych, w akcie zemsty, dochodzi do działań które mogą prowadzić do spadku rentowności firmy, na co odpowiadają art.212 - 216 kk. Myślę że tu rozwiewam wszystkie wątpliwości.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Auto-Dam Damian Bagieński? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Magda

@anonim a dlaczego masz aż tak zle zdanie na temat tej firmy ?

Magda

Jakie trzeba mieć wykształcenie żeby zacząć prace w tej firmie?

Sam

Mnie też orżnoł w skrzyni biegów były trociny, gdy chciałem negocjować nagrywał rozmowy bez mojej wiedzy, oszust, oszust, uważajcie na tego H....

xyz
@Sam

Co do nagrywania to każdy ma prawo nagrywać swoje rozmowy telefoniczne, nie ma znaczenia z kim ją prowadzisz, nie musisz nikogo o tym informować. Nie masz prawa ich publikować bez zgody ani nagrywać rozmowy innych osób

Jerzy

Klienci powinni swoje uwagi pisać na adres firmy natomiast to forum jest dla pracowników.

milcia

Oszust nic więcej, najpierw mówi co w aucie zostało wymienione a potem w trasie się okazuje że nic ,że auto nie nadaje się do jazdy , bezczelnie kłamie ,pojechałam się dogadać o zwrot pieniędzy to nawet nie raczył odebrać telefonu. I tak sprawę zgłoszę na policję o oszustwo podatkowe

wasyl
@milcia

Witam, nas również (usunięte przez administratora).taka sama historia.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Dam Damian Bagieński - Szczytno

• Jak się pracuje w Auto-Dam Damian Bagieński?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Dam Damian Bagieński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Dam Damian Bagieński?

Auto-Dam Damian Bagieński
  • Jerzego Lanca 4 lok. 10
    12-100 Szczytno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042