BNT Company Sp. z o.o.

Wrocław

BNT Company Sp. z o.o.

Opinie o BNT Company Sp. z o.o.

TenKtoWie

Firma bankrutująca,niewypłacalna , Pan i Pani XXX smieją sie twarz bo mówią,że zapłacą a po dziś dzień cisza...PUSTE obiecanki...........a posty ze "zapraszam do kontaktu" to stracone i zbedne minuty rozmów telefonicznych.firma krzak,posługująca się kruczkami prawnymi,piorąca pieniądze Szarej Eminencji z Mazur,mająca swoją "oficjalną" firmę pod nazwą "Hol-Auto-Mechanika-Serwis Arkadiusz Pliszka" której całkiem niedawno całkiem przypadkowo spaliło się parę ciągników.......jedna firma bankrutuje to w drugiej tajemniczej niezaleznej aczkolwiek nalezaca do teog Pana firma auta sie palą "same" a pieniądze z ubezpieczalni się pojawią.... Moje sugestie dla BNT Company Sp. z o.o.: Wniosek: skontrolowac we Wrocławiu biuro na ulicy Grabiszyńskiej 66a ( pietro po prawej stronie ) zanim wszelkie papiery bezpowrotnie "znikną .a adresy w poznaniu to pic na wode bo tam to tylko skrzynka pocztowa i NIC więcej. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Iść do więźienia

Windykacja

Zapraszam do kontaktu w temacie płatności : 500-467-204

Windykacja

Zapraszam do kontaktu w temacie płatności : 500-467-204

NieWindykacjaWydymany
@Windykacja 25.09.2018 10:49

bankrutujecie to KOMU chcecie mydlic oczy................................................

~El Paso

UWAGA !!!! (usunięte przez administratora) jest prawdziwym wlascicielem BNT Company, Pani (usunięte przez administratora) to tylko pionek w tym wszystkim ,klamie w zywe oczy,rozmowa kwalifikacyjna to jakies zarty a do tego teraz sie okazuje ,ze bankrutują bez powiadomienie nikogo nie mowiac o setki tysiacach złoty ktore "znikneły" w kieszeniach tych wspolników... NIE POLECAM

PolAnonim

firma krzak pozyskująca tylko "baze klientów" od pracowników potem nakłada SPORE wymagania co potem ewidentnie skutkuje zwolnieniem przez pracowdawcę. BA ! pracodawca w sumie nie ma nic do gadania, tam istnieje osoba zwana szarą eminencją ktora de facto Bog wie co robi,brak w ogole do niej kontaktu itd.a firma krzak bo firma w poznaniu rejestrowana ( ale tam to tylko skrzynka pocztowa ) ale dzialajaca naprawde TYLKO we wroclawiu...praca sama w sobie OK,zespol ( z wyłaczeniem przelozonych w sumie nic nie wartych w szczegolnosci prokurentka... ) moja praca relatywnie patrzac krotka ale to pseudo spedycja bez wlasnych aut,obiecane zlote gory i calkiem niejasna sytuacja finansowa bo slychac tu i tam coraz czesciej ze nie maja plynnosci finansowej...szkoda tylko mlodego zespolu ktory startuje z tak nierownego poziomu pracy i pomocy.

Andrzej

Nie polecam brać frachtów !Nie płacą,nie odbierają telefonów .Windykacja.

Krzysiek
@Andrzej 03.08.2018 13:31

Mi płacą ,więc może czegoś nie dosłałes

Agnieszka

@Sicario, a jakie oferują warunki pracy na start, jaka jest umowa, benefity? Piszesz, że BNT Company to firma krzak, jednak jest legalnie zarejestrowana w krsie i nadal prowadzi działalność, dlaczego zatem jest firmą krzakiem według Ciebie?

Bartas

Firma ok.Możliwość dobrej kasy zrobienia na premiach,lokalizacja dobra.Młody zespół.

TenKtoWie
@Bartas 25.07.2018 08:10

nie ćpaj i nie pij pisząc komentarze.....premia po 2-3 miesiącach PRZYNAJMNIEJ a i tak ją nie wyrobisz jak nie wejdziesz "szefowi" w koper czy "szefowej" bo wyrobić 15 000 zł zysku ( nie mylić z przychodem ) bez WŁASNEJ floty,bez WŁASNYCH klientów ( nie takich z call center-panoramy firm itd ) oraz z SZCZĄTKOWĄ pomocą z strony niby kompetetnych a na domiar złego złej atmosfery to wiesz co...wstyd i hańba Ci,że piszesz takie rzeczy.

Agnieszka

Można się dowiedzieć, jak obecnie wygląda sytuacja firmy? Czy BNT Company jest firmą wartą polecenia? Jeśli jest tutaj ktoś, kto pracuje w tej firmie lub pracował i mógłby opowiedzieć o swoich emocjach i doświadczeniach związanych z BNT Company to myślę, że wszyscy zainteresowani pracą i tym przedsiębiorstwem będą wdzięczni. A może ktoś orientuje się czy w BNT Company prowadzona jest teraz rekrutacja ?

Micki

Cóż to za tajemniczą firma, która nie podaje adresu telefonu itp? Chyba coś jest nie tak...

marta
@Micki 17.10.2017 08:25

zarobki tez nieciekawe i dziwny zarząd

Zostaw opinię o BNT Company Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BNT Company Sp. z o.o.