Opinie o Mati Firma Ogólno-Ogrodowa Dariusz Rudnicki w Radłówka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mati Firma Ogólno-Ogrodowa Dariusz Rudnicki. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mati Firma Ogólno-Ogrodowa Dariusz Rudnicki o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mati Firma Ogólno-Ogrodowa Dariusz Rudnicki w Radłówka

Robert

Dlaczego od dawna nikt nic nie napisał? Firma upadła? Mam nadzieję że nie, bo szukam solidnego pracodawcy, a poprzednie opinie były dobre...

@Robert

Firma jest zawieszona ale spokojnie można dzwonić bo żona ma (usunięte przez administratora) lat firmę ogrodową pod tym samym adresem nie było sensu prowadzić dwóch firm ogrodowych pod jednym adresem wystawiamy faktur itp firma ogrodowa żony prowadzona jest od 2015 r firma się nazywa Agnieszka Rudnicka Radłówka 72 59-600 Lwówek Śląski tel 691 034 781 oraz 790664542 pozdrawiam

Irena
@DARIUSZ RUDNICKI

To może warto oddzielny profil założyć? Jeśli są jacyś pracownicy, bo to przecież chyba o to chodzi, żeby się tu ludzie wymieniali zdaniem o pracy. :) Jakaś sezonowa robota u żony się znajdzie? ;)

@Irena

Proszę z takim pytaniem zwrócić się do żony dzwonić czy pisać bo moja strona nic do tego niema to są dwie różne nazwy firm proszę nie mylić która każda ma swoją stronę na internecie żona jest szefem swojej firmy proszę tam kierować pytania jeśli chodzi o pracę

Małgorzata
@DARIUSZ RUDNICKI

Chyba nie zrozumialam do konca... firma jest zawieszona, czyli planuje pan kiedyś "wrócić na rynek"? :)

@Małgorzata

Tak jak najbardziej planuję wrócić na rynek

Leszek
@DARIUSZ RUDNICKI

Mniej więcej kiedy? Jakie są założenia?

DARIUSZ RUDNICKI Nowy wpis
@Irena

Pani Ireno jeśli ktoś będzie chciał napisać opinię to na pisze tutaj ,osobne profile dla pracowników pierwszy raz takie coś słyszę,proszę poczytać wszystkie opinię to pani się dowie wszystkiego o Firmie na dzień dzisiejszy jak wygląda pozdrawiam

DARIUSZ RUDNICKI Nowy wpis
@Leszek

Panie Leszku na pewno w odpowiednim czasie będzie firma odwieszona pozdrawiam

Bożena Nowy wpis
@DARIUSZ RUDNICKI

A wiadomo mniej więcej kiedy to się może stać?

Dariusz Ridnicki Nowy wpis
@Bożena

Pani Bożenko proszę przeczytać opinie u góry tam jest napisana odpowiedź bardzo wyraźnie i wystarczająca

Czekamy na Wasze opinie! Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Mati Firma Ogólno-Ogrodowa Dariusz Rudnicki w miejscowości Radłówka? Wiesz jak wygląda tu zatrudnienie? Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami! Czekamy na Wasze opinie!

Maria

Czy można edytować swoją opinię napisana

Zofia

Czy zajmujecie się ogrodami przez cały rok z koszeniem traw przycinka drzew grabienie liści odsniezaniem

Firma Mati
@Zofia

Tak zajmujemy się jak najbardziej cało rocznie

Bartek

Świetne opinie o firmie bo jeśli osoby pracujące tu są zadowolone z pracy to i klient jest zadowolony, polecam.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mati Firma Ogólno-Ogrodowa Dariusz Rudnicki na stanowisko Młody silny poszukuje pracy jako monter stoisk targowych? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Anna R

Polecam również firmę Mati wszystko zrobione tak jak należy firma wykonuje pracę tak jak by u siebie wykonywali bardzo dokładnie z sercem wszystko zrobione usmiechem na twarzy i co ważne praca szybko im poszły la było można się cieszyć ładnym ogrodem i spokojem polecam

Rafal

Firma godna polecenia polecam

Genowefa

Super firma ogarnia wszystko w gmieniu oka ogród staje się szybko piękny można sie cieszyć pieknem ogrodu prawie odrazu praca wykonana bardzo precyzyjnie szybko i z humorem właściciela i jego syna oraz żony ina firma robiła mi ta prace 3 dni a tu jeden dzień i po krzyku polecam jak najbardziej firma Mati ogólno ogrodowa z Radłówki 72 Dariusz Rudnicki

Maria

Polecam firmę Mati super szybką i dokładną firmą właściciel z dużym podejściem humoru, żona właściciela firmy przemiła i dobra, pracownicy kulturalni, kto chce mieć szybko zrobioną i bardzo dobrze wykonana pracę to jak najbardziej firma Mati

Filip

Dobry Paracdawca i jeden z wielu gdzie można bardzo dobrze zarobić

Zostaw merytoryczną opinię o Mati Firma Ogólno-Ogrodowa Dariusz Rudnicki - Radłówka

Mati Firma Ogólno-Ogrodowa Dariusz Rudnicki