Opinie o Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury w Choszczno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury w Choszczno

TrzyEtatyWjednym

Godziny pracy w tej firmie to jakiś absurd. Siedzisz za kółkiem czasami nawet 24 godziny jednym ciągiem, wracasz do domu i masz te 3-4 godziny pauzy ale nagle dyspozytorka dzwoni z kursem "na juz" i jest zdziwiona, oburzona i rozczarowana, jakim prawem jest sie zmęczonym (po tylu godzinach na nogach?!) I ze masz jechać. One myśla ze jak wróciłeś z trasy i miałeś 2h pauzy to przez ten czas spałeś odrazu po wejsciu do domu!? Really?! O_o Zero zycia prywatnego, luzu, odpoczynku, czasu dla siebie. Dyspozytorki to myślą ze jest sie robotem na baterie dzwonia w nocy po kilkadziesiąt/kilkaset razy, raz za razem bo nigdy nie mają kierowcow ale kursow od cholery i "nie ma kogo dac". Czasami nie ma czasu i spokoju zeby przetrzepać własną babe bo telefon dzwoni non stop. Kazda z nich to na jedno kopyto, a Klaudia to chyba znalazla sie tam bo wygrała talon z Laysów. Mapa Polski u niej leży i kwiczy. Umowa o prace po 3 miesiącach,firma nie zapewnia jakiegokolwiek ubezpieczenia biorąc pod uwage ryzyko pracy i ilość aut skasowanych w ostatnim czasie. Stawka za kilometr śmieszna jak na dzisiejsze trudne czasy bo 27 groszy. Jedyne co to auta fajne serwisowane i szefostwo bardzo wporządku.

Qwerty
@TrzyEtatyWjednym

Czytając te wszystkie wpisy nasuwa się jedna myśl . Jak komuś praca nie odpowiada to czemu się nie zwolni pracownik jeden z drugim ? A no tak ciężkie są czasy i lepiej narzekać i szukać dziury w całym niż szukać dalej na lepszych warunkach.

Extremofil

Firma jako firma jest OK. Najważniejszymi osobami są tam dyspozytorki i o nich kilka słów: Elwira jako niby szefowa , która de facto nie ma nic wspólnego z władzą w firmie- "(usunięte przez administratora)"-wredna i nawet maszyniści mówią podczas długich wyjazdów, że to porażka i nie można się z nią dogadać. No ale cóż : baba rządzi ,firma traci na wartości. Klaudia : jako najnowszy nabytek gubi się jak mysz w labiryncie. Katarzyna: Wyrachowana ,wyimaginowana i wiecznie ma głowę podniesioną bardzo wysoko ,ale jest skuteczna i chyba najbardziej potrafi zarządzać ludźmi .Ogólnie to jest świetna (pozdrawiam). Lidka: Neutralna i najmniej szkodliwa. Bardzo wyrozumiała i można z nią wszystko załatwić. Z nią miałem najmniej problemów i na prawdę ją uwielbiam.

kasia
@Extremofil

Dzień Dobry Jeśli ma się odwagę opisywać dyspozytorki dość konkretnie, to może ma się odwagę też podpisać imieniem i nazwiskiem? Czy jajek zabrakło? Pozdrawiam z podniesioną głową - Kasia

Elwira
@Extremofil

Dzień dobry. Wpis jak widzę od naszego byłego kierowcy - Pana Tadeusza. Pozdrawiam Pomimo naszych szczerych chęci , współpraca zakończyła się około miesiąc temu, z powodu całkowitego braku kontaktu z Panem Tadeuszem. Nic dodać, nic ująć

PKPPZ
@Extremofil

"Gubi się jak mysz w labiryncie" coś pięknego i bardzo dobre podsumowanie jej pracy z tego co wiem. Nie ma to jak wysłać kierowce który nie spał od 20H o 4 w nocy na 5 do Kostrzyna. Szkoda ze sie nie zorientowała ze to Kostrzyn nad Odrą był a nie ten w wielkopolsce. Nie dość że się spóźnił to jeszcze kolejne auto skasowane na zmianie tej Pani. Gratulacje. Tak sie tworzy legende. A inni kierowcy po 2-3 dni w domu w tym czasie siedzieli bo niby roboty nie było?? Dobrze ze wszyscy cali z tego wyszli i oby szefostwo poszło po rozum do głowy i dalej z tą Panią nie szło na współprace bo jesteście o krok od tragedii.

Kutno,Legnica i reszta
@Extremofil

Zadzwoń do mnie jak pośpisz. Musimy pogadać co dalej.

Kutno,Legnica i reszta

Ale tu sie narobilo. Jeden sczery wpis o dyspozytorkach i cała firma obrażona.Ekstremofil ma rację w 100 %

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury?

#13

Typowy akord: - 27 gr/km - postojowe 10 zł/h - krótkie trasy ryczałt - w przypadku nie zrobienia normy dostaje się podstawę

@#13

A norma jaka jest?

Halina
@#13

Ile to wychodzi tak mniej więcej na miesiąc?

Czy rekrutacja na stanowisko Kierowcę kat B - Bagażówka Przeprowadzki w firmie Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Witam szczerze nikomu nie polecam tej firmy moj mąż szczerze (usunięte przez administratora)tam 2 kąta zero życia pryatnego praca na okrągło wracał kładł się telefon nikt nie patrzył ze zmęczony panie dyspozytorki nieogarnięte tylko (usunięte przez administratora) kurs i pójść spac z tego co do dziś pamiętam pani Kasia wredna nieogarnięta następna pani Elwira kierowniczka wredna roszczeniowa ani jednej ani drugiej się nie odmawia bo później kary zero kursów nie zarabiasz firma której nikomu nie polecam cieszę się że mój mąż już tam nie pracuje

Adas

Firma ok pani E spoko jak nie postawisz się a najlepsza Kasia ta to dopiero wymiata reszta ok pieniądze na czas.

prawda

lubu dubu piotr nie do szafy a do momputera (usunięte przez administratora) pracownicy wszyscy pod naciskiembrak ustalonych godzinnie przesada1300kilometrow dziennie po dwie trzy godziny spania i telefon do pracy nie w ola

Patryk K
@prawda

A co to jest 1300 km? Idz na busy tam w 24h 2000 km robią

Patryk K
@Patryk K

2000 km i to za marne 250 zl dniowki na busach 3 tyg poza domem. Przy normalnym trybie pracy i przycisniecu tutaj 1500-2000 zł jestes w stanie zarobic w tydzień. Dla chcącego nic trudnego. Dla mnie to normalka i jest czas na wszystko. Na odpoczynek i inne rzeczy.

Xxx
@Patryk K

Tylko kto kolego da ci tyle jeżdżenia i tyle zapewni tras???? Chyba że masz układy

Colin McRae

Firma jak firma, żeby zarobić trzeba dużo jeździć, A odnośnie czasu pracy, to jakaś porażka jak policzysz godziny spędzone w aucie (w pracy) wyjdzie ci, że zarabiasz jakieś grosze. Ale najbardziej zdenerwowało mnie fakt różnych stawek za km w innych miastach, np. Poznań ul stawka 0.35. Ostrów Wielkopolski 0.35, Legnica 0.27, Rzepin od 0.27 do 0.35, Głogów od 0.27 do 0.35. Czyli nie równe traktowanie na tych samych stanowiskach, oczywiście w firmie temat zarobków to temat tabu, a ogólnie to niepolecam, mijać szerokim łukiem.

@Colin McRae

A to tutaj kilometrówka jest? Opcji na dniówkę by nie było?

Jarek
@Colin McRae

Odradzam , w święta tylko jeden dzień wolnego.

Koko
@Colin McRae

Super z tymi stawkami. Dobrze wiedzieć, Dzięki za podpowiedź...

@Colin McRae

Skąd masz takie informacje ????bardzo ciekawa sprawa

@Colin McRae

Skąd masz takie info???? Jestem bardzo zainteresowany tym w takim razie trzeba zrobić strajk!!!!

#13
@Colin McRae

Ciekawe, chociaż raczej nietrafione informacje, bo chciałbym mieć te 35gr/km jak piszesz. Niestety u nas wszyscy mają po 27 (i krótkie trasy ryczałt), więc chyba ktoś nasciemnial Tobie z tymi stawkami. Pozdro!

Czy Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury ma ściśle ustalone godziny pracy?

Łasia

Nie polecam zwykli wyzyskiwacze trasy 24 na dobę śpij 2-4 godz.i na nowo.

@Łasia

Ale to zgodne z prawem, żeby dosłownie tylko tyle spali i potem jechali dalej? Bo wydaje mi się, że nie, ale mogę się mylić?

prawda

klamia by zdobyc pracownika jakis czas popracuje za minimalna stawke a to jest zysk firmy a pracownicy chwala pod naciskiem

Jolanta
@prawda

Ale w jaki sposób kłamią? Bo rzucasz tu poważnym zarzutem bez konkretnego wyjaśnienia..

buzi

firma istnieje (usunięte przez administratora) nie brakuje do pracy ponad sily 1300km codziennie za minimalna stawke

kloc

ta firma to wsplczesne (usunięte przez administratora)i szukaja (usunięte przez administratora)do pracy ponad sily

Honorata
@kloc

Jak w końcu tam u Was jest, bo nie wiem, komu wierzyć, a mąż tutaj myślał składać papiery. Ile Tobie wychodzi miesięcznie za kółkiem w tej firmie?

Dziupla

Praca wygląda tak, że trzeba być dyspozycyjnym 24h na dobę. Panie dyspozytorki dzwonią po 12 h jazdy i zlecają następne trasy, jak się chce mieć przerwe to po 2/3 h znowu dzwonią. Nikt nie patrzy czy jeździło się cała noc, zlecenia trzeba zrobić. Auta fajne, nowe. Główne szefostwo do niczego. Trzeba oszczędzać na paliwie bo inaczej obcinają stawki. Nie ma możliwości jazdy autostradą. Ciągła weryfikacja człowieka na każdym kroku i to wielopoziomowo, ogólnie wychodzi na to, że mają człowieka za złodzieja. Święta i soboty, niedziele też pracujące i to za normalna stawkę!

Kuryl

Brak słów Firma pełen Level grafik ciemny bez wgladu do dokumentów PANI E msciwa i zadziorna Nie polecam

Jolanta

Jak w praktyce ten nienormowany czas pracy wygląda? No i generalnie o co chodzi z tymi nieogarniętymi spedytorkami - ktoś podziela to zdanie i wyjaśni co autor miał na myśli?

Jeremi

Interesuje mnie praca w firmie, może podpowiecie czy teraz warto składać cv?

@Jeremi

Siema.Najlepiej zadzwoń i wszystko będziesz wiedział od razu.To nie strefa że trzeba CV, być młodym i mieć 30 lat doświadczenia ????

Pracuje tu w tej chwili.Szefostwo spoko,dziewczyny też fajne.Wszystko zależy od ciebie,chcesz zarobic-pracuj,a jak będziesz leciał w(usunięte przez administratora) to i zdrugiej strony też nie będziesz traktowany poważnie.Przyjmujac się tu do pracy wiesz jaka jest jej specyfika.Pozdrawiam

Rick

Nie polecam tej firmy , szefostwo mnie zwolniło z dnia na dzień bo nie ma roboty , a dają ogłoszenie na olx ze szukają pracowników spedytorki nie ogarnięte wiecznie nie zgadzamy im się kilometry

Ilona

Jaki system pracy obowiązuje w firmie? Czy praca w weekendy jest dodatkowo wynagradzana?

Bolo76

Pracowałem, złego słowa na firmę i szefostwo wraz z Paniami którę robią najgorszą nie moge powiedzieć, zarobki adekwatne do poświęcenia i włożonego czasu, obecnie czasami korzystam z usług, ale po wczesniejszych opiniach widzę, że problem który skłonił mnie do odejścia z firmy nadal doskwiera, może pora coś z tym zrobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury - Choszczno

• Jak się pracuje w Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 5 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Jarzębinowa 4B lok. 5
    73-200 Choszczno