Opinie o Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury w Choszczno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury w Choszczno

Hejka

Stanowczo odradzam! Chyba że lubisz być (usunięte przez administratora) Praca świątek piątek i niedziela o każdej porze dnia i nocy. Brak dodatków za pracę w dni świąteczne oraz w godzinach nocnych. Na myjnie czy sprzątanie auta czy inne wymiany serwisowe poświęcasz swój czas bezpłatnie za (usunięte przez administratora) Kasa na pierwszy rzut oka może nie wydawać się taka zła ale jak przekalkulujesz sobie później czas który poświęcasz to już kolorowo nie jest. Wisieńką na torcie jest Qurwa śmieszna stawka którą proponują jako ekwiwalent za urlop. Uwaga... 50 złotych za jeden dzień . Należy ci się przykładowo 20 dni to dostaniesz 1000 złotych i masz być Qurwa zadowolony! Firma nastawiona na wyzysk i nic więcej. Pójdziesz na urlop za 1000 przy obecnych cenach? Chyba namiot na 5 dni w pobliskiej wsi rozbijesz i tak spędzisz urlop a żeby coś odłożyć przez cały rok na ten urlop to musisz zapier.dalać i kółko się zamyka a kasa się kręci ale nie dla ciebie tylko dla firmy a ty i tak z urlopu nie skorzystasz bo ci będzie szkoda ciężko zarobionych pieniędzy i o to w tym wszystkim chodzi żebyś tyrał. XD

karol
@Jarosław

Panowie odmawiajcie pracy w weekendy odmawiajcie pracy w nocy a zobaczycie że coś się zmieni należą wam się delegacje krajowe delegacje za przekroczenie granicy dodatek za pracę w nocy dzień wolny płatny za każdy dzień świąteczny lub ustawowo wolne od pracy i jeszcze wiele innych rzeczy jesteście oszukiwani na każdym kroku dobrze wam z tym proponuję zaprzestać jeżdżenia w nocy i w dni ustawowo wolne od pracy nie bójcie się jeżeli ten pracodawca się zwinie przyjdzie następny który będzie też potrzebował kierowców rocznie jesteście oszukiwani na na (usunięte przez administratora) kasy

Firma Transportowa Arkadiusz Bury to jest Firma w Której są przedstawione wszystkie zasady . Jeżeli chodzi o panie dyspozytorki to praca z nimi jest przyjemnością bardzo miłe i wyrozumiałe . A ci do samego szefa Czyli Pana Arkadiusza to pieniądze są na czas i wszystko się zgadza i nie ma czegoś takiego jak jakieś obcinanie pensji a wręcz odwrotnie jak trzeba to jeszcze pomorze . A Pani E jest też dyspozytorka i dokłada wszelkich starań aby kierowcy byli wyspani i było bezpiecznie i nikt tu nikogo na siłę nie gania . A do tych co pisza takie brednie to powiem jedno wy to byście chcieli nic nie robić a mieć pieniądze jesteście zwykłymi leniami i psełdo kierowcami pozdrawiam normalnych kierowców i wszystkich pracowników Transportera

Hahaha
@Piotr

(usunięte przez administratora) No wypłata może i na czas ale już było straszenie że jeżeli ktoś z kierowców nie wyśle dokumentów na czas to wypłatę dostanie po dziesiątym. W (usunięte przez administratora)obowiązku jest wypłacenie pracownikowi wypłaty na czas! Skoro wydaje ci się że tak dobrze zarabiasz to teraz sobie to przelicz na godziny które spędzasz w pracy i ile innych dodatkowym obowiązków masz za które firma nie płaci bo im się nie chce i myślą jak tu tylko wykorzystać pracownika. Policz sobie ile czasu spędzasz na myciu i sprzątaniu auta dolicz do tego inne rzeczy typu wymiany serwisowe do tego pracę w dni świąteczne i w godzinach nocnych za które nie masz płacone no i (usunięte przez administratora)wisieńka na torcie to ekwiwalent za urlop w kwocie 50 złotych dziennie abyś(usunięte przez administratora) bez urlopu bo jeśli ci się należy przykładowo 20 dni urlopu to według tego co proponuje firma to wychodzi 20 dni X 50 złotych = 1000 złotych. Pójdziesz na urlop? Szczerze wątpię!(usunięte przez administratora)

@Pracodawca Kiedy można się spodziewać wzrostu stawki?Dojdą darmowe Autostrady A co za tym idzie beda oszczędności,ale przez to wzrosnie cena za transport co wiąże sie z podniesieniem stawek dla klienta,gaz juz poniżej 3 zł/litr, wynagrodzenie w branży transportowej wzrosło o 17%, biorąc pod uwagę dyspozycjjnosc i ilość jazdy w skali roku musi być jakaś podwyzka ,ale nie jakas byle jaka. Dodatkowo urlop powinien być też wypłacany więcej,przykładowo 80% dniowki odliczonej od wynagrodzenia minimalnego co przekłada się na 108 zł za każdy dzień urlopu.

Podbijam pytanie. Za niedługo miną 4 miesiące, odkąd autostrady (poza A1) są darmowe dla osobówek. Czy faktycznie jakoś znacząco odbiło się to na stawkach dla klientów i, co za tym idzie, stawkach dla kierowców? Czy raczej niekoniecznie?

Pojawiła się rekrutacja dla kierowcy kat B na bagażówkę przy przeprowadzkach. Stawka 20-25/h. Napisali o różnych godzinach pracy także w soboty. Wcześniej zna się grafik żeby sobie coś zaplanować czy trzeba być cały czas do dyspozycji? Ktoś wie?

Pjotras
@Piotr

Parówa masz rację, wszystko jest ok. Trzeba się tylko nadawać do tej pracy.

Honorata
@Pjotras

Ale jak to" nadawać się? Jeżeli to prawda z tą jazdą (prawie) bez odpoczynku to kto się niby do tego nadaje? Supermen? Takie rzeczy każdemu mogą się źle skończyć :/

Paulina

A czemu jesteś wściekły skoro piszesz dobrze o tej firmie? Czy to była ironia?

#13
@Honorata

Wszystko zależy od chęci i oczekiwań. Jeżeli czujesz się na siłach i chcesz zarobić to machniesz 20000km w miesiącu i zgarniesz ponad 5tys wypłaty (są tacy w firmie). Natomiast jak sama jazda męczy za bardzo i po 500km trasie potrzebujesz 3 dni odpoczywać to lepiej dać sobie spokój - później w komentarzach będziesz ubolewać jak reszta miernot ????

Grzegorz

Robota spoko

True !

@#13

Dokładnie ????jeden zrobi 400 i wielce zmęczony ????

@Honorata

Jak ktos po 6h jazdy potrzebuje odpoczynku to pozdro. A zas negatywne opinie bo wielce zmęczeni. Nie czujesz sie na silach to nie jedziesz inikt tu nikogo na sile nie gania. Zawsze jest czas na odpoczynek. Ja siedze czasami 20h w aucie kilka dni pod rzad i nie czuje sie zmeczony. Wystarczy chcieć a jak ktos jest leniem i unika kontaktu z dyspozytorem wylaczajac telefon to sie nie nadaje. Warunki pracy i jej specyfikcja sa jasno okreslone podczas rozmowy kwalifikacyjnej.pasuje to pracujesz jak nie to nie

Swidnica
@Piotr

Ta opinia jest wręcz piękna...całkowita odwrotność pracy w transporter Choszczno

W TEMACIE
@Piotr

Wszystko się zgadza, oprócz tego z tekstu że " Pan Arkadiusz pomorze", oczywiście że "pomoże" i jest z Pomorza Zachodniego ???? Super szefowie jak do tej pory i super Panie dyspozytorki, tylko trzeba być nie tylko pracownikiem, ale i normalnym człowiekiem i vice versa.

Hahaha

Dibo Nowy wpis

On pracuje w innej firmie przewozowej tylko że ma 40gr za kilometr i też Toyoty mają w firmie znam pracodawcę narazie się rozkręcają auta Nowe

Przyłączam się do tego pytania pracujemy jak woły może by się przydała w końcu jakaś podwyżka jeżeli nie proponuje się zebrać i zaprzestać jeżdżenia w godzinach noc i świątecznych my od siebie dajemy wiele więc niech firma też coś od siebie da bo na dzień dzisiejszy jesteśmy najgorzej zarabiającymi kierowcami w branży kolejowej

Inflacja
@Zainteresowany

Dodatkowo ceny w sklepach rosną,zacznie się rozdawnictwo 800 plus to dopiero karuzela ruszy,mieszkania,żywność,podatki wszystko coraz droższe będzie a zarobki stoją w miejscu także musi stawka iść do góry. Tu Ci dadzą a tam zabiorą koniec końców wyjdziesz na minus.A jak przyjdzie pit to Ci wysr@ją 200 zł

Koło

Proponuję do czasu podniesienia stawki odmawiać jazdy w nocy i nie wydawać ze swoich na czyszczenie aut i brac wszystko na flote.

@Koło

Jak dawno nie było tu podwyżek? Przyszłam poczytać opinie o firmie bo mąż miał iść pytać o pracę... Możesz napisać ile w takim razie miesięcznie można tutaj zarobić? Jakie to są pieniądze?

Basia
@Irena

Stawka 30 groszy za km. Zeby zarobic 4450 zł musisz zrobić 15 tys km. Co przekłada się na około 400 godzin w samochodzie. Co wychodzi srednia 15 zł na godzinę. A jakie tu są pieniądze? Za taką pracę ŚMIESZNE

Jarosław
@Basia

A kierownictwo w firmie, jak reaguje na zapytania o podwyżki wynagrodzeń, bo chyba pytaliście najpierw u źródła, zanim powstały te wpisy? Czytałem też, że w grę wchodzi jazda w nocy, a także czyszczenia aut za własne pieniądze. A co z dodatkami za jazdę w nocy, czy finansowanie takich spraw, jak czyszczenie aut, przez firmę z jej karty debetowej?

#13
@Basia

15tys km robisz przez 400 godzin? To ty jeździsz po autostradzie 40km/h?

Czy rekrutacja na stanowisko Kierowcę kat B - Bagażówka Przeprowadzki w firmie Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Edyta

W 2018 szukali przez ogłoszenie kierowcy samochodu osobowego, wtedy była mowa o 160 godzinach, a tu w komentarzach ktoś pisał, że 400 mu wychodzi. To weszły jakieś nadgodziny? A płatne są dodatkowo w ogóle? Dajcie znać, jak teraz się robi po latach.

Basia
@Edyta

Teraz to nie ma dużo pracy więc zarobki drastycznie spadły i tak ma być do końca roku.

Mariusz
@Edyta

Napiszę tak godziny wychodzą dość duże ala kilometry słabe korki korki i jeszcze raz korki Węgliniec do Zabrze i nieraz 9 godzin nie wystarczy na kółko.Jazdy słabo bo dużo innych firm weszło na rynek pociągów nie ma też za bardzo Chyba że masz swoich maszynistów których wozisz stale to pracy masz i kilometrów a nie godzin pozdrawiam

@Mariusz

I to stanie niepłatne wtedy czy jak? Daj znać, czy mają jakąś politykę w takim przypadku zaplanowaną. To w sumie ile tam teraz wychodzi? Jeśli chodzi o zarobki, pytam dla mojego męża.

Mariusz
@Monika

Jeżeli masz kurs i czekasz na kogoś godzinę lub więcej masz płacone dwie dychy za godzinę jeśli natomiast siedzisz w domu i nie masz kursu to masz nie płatne czyli dwa dni nie jedziesz to dwa dni siedzisz za friko polityki tu nie ma jeździsz zarabiasz siedzisz w domu niezarabiasz jazdy jest tak jak pisałem wcześniej du-py nie urywa 30gr kilometr pozdrawiam

Tosia
@Mariusz

A możesz powiedzieć jakie średnie zarobki wychodzą za taki MSC pracy? Mąż szuka pracy jako kierowca ale w sieci zaledwie jedno ogłoszenie i to dodane kilka lat temu. Chętnie się czegoś dowiem...

Renata

Jest aż tak źle? Widzę, że tutaj kierowcy właśnie pytają o podwyżki. Kiedy ostatnia podwyżka była? Mąż się interesuje praca tutaj ale jak tak rzadko są podwyżki to nie wiem czy będzie chciał iść

Ile jest zmian w Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury?

Żaklina

Widziałam że szukają kierowcy na busa do przeprowadzek. Pracuje tak ktoś? Pisało w ogłoszeniu że różne godziny pracy - jest opcja żeby pracować ciągiem te 8 godzin,.czy to raczej jest takie rozwalone wszystko przez cały dzień?

Głogów

Zobaczycie jak przy korzystaniu z aplikacji bedą udostępniać wasze dane innym firmom (sprawdźcie sobie w sklepie play co jest napisane "Udostępnianie danych innym firmom i organizacją" "Udostępnianie pamięci telefonu""lokalizacji gdy aplikcja jest wyłączona" i wiele innych). Od rana do wieczora będziecie mieli telefony z ofertą sprzedaży garnków 2+1 gratis od telemarketerów :D Kto się pisze na korzystanie z aplikacji ze swojego urządzenia to gratuluję. Usuńcie porno zdjęcia bo mogą wyjść na światło dzienne ;)

były porzygłup

No tak . Z tym ,że każdy kto jeździ za zaniżoną stawkę w godzinach nocnych, w soboty i niedziele , święta ale i też bez należnej delegacji do Niemiec, nie dostaje dnia wolnego za pracę w święta itd , to są mądrzy ludzie , czy desperaci ,a może to oni są przygłupami?

@były porzygłup

To takie warunki tutaj obowiązują czy tak tylko piszesz? Na jakiej umowie tu pracujecie? Firma ubezpiecza od faktycznych zarobków czy jakoś liczą na delegacje te zarobki?

Hejka

Jarosław
@Hejka

Pierwszy raz spotykam się z takim czymś, jak ekwiwalent za urlop. Macie tu umowy o pracę? Bo jeśli tak, to urlop jest zgodnie z Kodeksem Pracy, tak samo płatny, jak dzień spędzony w pracy, czy coś źle piszę? I jak Wam liczą nadgodziny? Bo nie rozumiem intencji zostawania za free w robocie przez choćby minutę.

Szeregowy
@Hejka

Popieram ci kolego w każdym calu wyjąłeś mi te słowa z ust. Wymagają od nas żebyśmy pracowali ponad normę i jeszcze sprzątali samochody w międzyczasie najlepiej w nocy po nocnym kursie bo przyjadą i powiedzą ci brudno masz. Dlaczego każdy dużo mówi A nikt nic nie robi czy naprawdę nie ma tutaj facetów z nabiałem? Zobaczymy co będzie jak wejdą aplikacje ktoś się zgodzi na instalowanie na swoim urządzeniu prywatnym służbowych aplikacji szpiegujących? Wtedy już wszystko o nas będą wiedzieli. Co dziwne dyspozytorki zaczynają sądzić podobnie jak my ostatnio jedna do mnie powiedziała nie utożsamiaj mnie z nimi. A gdy zapytałem dlaczego wysłała samochód z innej lokalizacji to mi odpowiedziała to nie moje pieniądze czyli one mają już też wywalone

karol
@Jarosław

Irena

Widziałam ogłoszenie że poszukują kierowcy do przeprowadzek. Myślicie że jako kobieta podołałabym takiej fizycznej pracy? Chciałabym się też dowiedzieć czy z wypłatami wszystko ok? Czy są na czas?

Hybryda

Nie polecam najgorzej płacąca firma istniejąca na rynku zero perspektyw na jakiekolwiek podwyżki kontakt z dyspozytorkami poniżej krytyki pełen (usunięte przez administratora) na papierze najniższa krajowa żadnych dodatkowych świadczeń zero życia prywatnego zero życia rodzinnego gdyby jeszcze choć pieniądze rekompensowały to wszystko OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM szkoda życia i nerwów.....

Pat&¥k
@Hybryda

Co kto lubi ;) nikogo na siłę się nie trzyma. Wiekszosc tych negatywnych opinii jest pisana przez byłych pracowników. Każdy specyfikę pracy zna od samego początku. Jednemu pasuje drugiemu nie. Zarówno finansowo jak i biorąc pod uwagę warunki i specyfikę pracy. Tak jak napisalem- co kto lubi:) co do kontaktu z dyspozytorami uważam że to brednie. Z każdym idzie się dogadać tylko trzeba być też człowiekiem a nie chamem i wykonywac dobrze swoje obowiazki w pracy ;) co do nerwów nie uważam by ta praca była stresująca. Pozdrawiam

Himera
@Pat&¥k

O czym ty Patryk opowiadasz jesteś kolejnym pieskiem Państwa z Choszczna zobaczymy co będziesz mówił na starość jak dostaniesz 3 000 emerytury a Państwo sprzeda kolejny dom, tą firmę tworzymy my bez nas ta firma nie istnieje robimy bardzo duże pieniądze dla kogoś nie śpiące w nocy pracując ponad siły a ktoś nie przestrzega tak podstawowych rzeczy jakim jest kodeks pracy. Kierowca który zaśnie i spowoduje wypadek ma kare 500 zł A jaką karę ma dyspozytorka która śpi w nocy i nie odbiera telefonów??? Czy słyszałeś żeby jakąś dyspozytorkę zwolnioną albo ukarano to jest wszystko jedna wielka klika. Nie trzeba znać matematyki na poziomie bardzo zaawansowanym żeby średnio wyliczyć zyski firmy chyba że ktoś ma klapki na oczach i ślepo wierzy w to co usłyszy z Choszczna. Dopóki jesteś potrzebny do ciebie dzwonią zapytaj się osób które odeszły z powodu choroby czy ktoś o nich z tej firmy pamięta? Dziwię się że w ten sposób się jeszcze ślizgają że nikt nie zgłosił tego do Państwowej inspekcji Pracy ale to wszystko jest kwestia czasu. A ty Patryk jesteś człowiekiem pokoju Piotra z Poznania nic więcej nie będę komentował bo na każdej lokalizacji znajduje się tak zwana wazelina większość z nas wykonuje swoje zadania bardzo dobrze i stawia tą pracę na pierwszym miejscu w życiu my się poświęcamy a nikt tego nie docenia popytaj Patryk kolegów w innych firmach ile mają płacone za kilometr w firmach gdzie jest kilka samochodów a nie ponad 60 przychód w tej firmie generowany jest w kolosalnych sumach

ODP
@Himera

Każda firma istnieje dzieki pracownikom. Nie wiem na jakim świecie zyjesz ze tego nie wiesz.Kazda firma kazdy szef zawsze zarabia najwięcej dzięki pracownikom. Ameryki nie odkryłeś. A jak masz takie znajomości i wiesz ze tyle placa to idź tam. Po paru miesiącach bedziesz wystawiał opinie w kolejnej firmie jak to źle jest i ze umowa zlecenie itp.Znam te firmy i wcale tak kolorowo nie jest. Auta 5-6 letnie rozklekotane a te 60 gr na dzialalnosci minus zus podatek itd 40 gr masz na umowie zlecenie a kilometrowo napewno nie zrobisz tyle co tu,zreszta ilosc aut o ktorej wspomniales (kilka) swiadczy o tym ze ta firma za duzo roboty to napewno nie ma. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Iza

Cześć, ja w sprawie tej oferty na kierowcę kat. B do przeprowadzek itp. Mąż chciałby dorobić, ale wiadomo coś, ile razy dzwonią w miesiącu? Mniej więcej? Bo jest napisane, że to dodatkowo, jak zlecenie jest.

Były pracujący

Jeśli ktoś miał na pieńku z panią Elwirką od początku to miał (usunięte przez administratora) , kompletny brak szacunku do pracowników od tej pani , szefy spoko dobrym kontakt zawsze był, W sumie tyle, robota ok , ale jeśli raz powiedziało się ze nie jadę to był kłopot i chamstwo

kiedys_obiektywny

Jako były pracownik trochę nie rozumiem tego żalu i rozgoryczenia. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej firmie. Sami wiecie na co się piszcie i jak jest specyfikacja tej roboty. Miesiąc w miesiąc podpisujcie i odsyłacie fałszywe listy obecności. Więc jakby na to nie patrzeć robicie to zgodnie ze swoim sumieniem i premedytacją. Tę robotę trzeba poporostu lubić i jest jeszcze jedna rzecz o której nikt wam nie powie koniecznie wykupcie sobię dodatkowe ubezpieczenie. Chyba że lubicie ryzyko i chcecie całe życie kogoś spłacać. Wozicie ludzi a nie (usunięte przez administratora) i warto przy takich przebiegach o tym pamiętać. Jak zmienią się stawki może jeszcze kiedyś tego spróbuję bo lubiłem te robotę. glhf

Loki
@kiedys_obiektywny

Popieram w 100% to co napisałeś też lubię tą pracę jednakże zastanawiam się nad odejściem z tej firmy może kiedyś wrócę gdy zaczną traktować ludzi poważnie bo na dzień dzisiejszy jesteśmy trybikami maszyny która robi duże pieniądze.. Gdy jesteś potrzebny to cię widzą A gdy już zrobisz swoje idziesz w dzień najlepsze są weekendy jak nie ma komu jeździć wykopią cię spod ziemi bo trzeba jechać nawet słowa dziękuję nie ma bo taka jest specyfika tej pracy tylko wszystko działa w tej firmie w jedną stronę.

Pan Kleks
@kiedys_obiektywny

Te listy to są śmiechu warte ale coś jest na wodzy bo zaczęliśmy według tych list pracować w nocy t tylko nikt nam za te godziny nocne nie płaci. Ilość godzin pozostała bez zmian czyli kantyi dalej idą

@Loki

Każdy może prowadzić biznes tak jak uważa za słuszne. Dopóki znajdują się ludzie którzy chcą na danych warunkach pracować. Żyjemy w wolnym kraju. Jest parę rzeczy które usprawniły by tę robotę i sprawiły że wszyscy byli by odrobinę szczęśliwsi ale górze odpowiada taki consensus lub są krótkowzroczni. Pozostaje Wam być asertywnymi albo jak najszybciej nauczyć się asertywności i koniecznie mieć drugi numer telefonu.

@Pan Kleks

Kto ma Wam płacić za nocne godziny jak dobrze wiesz że jeździsz na akord. Papierologia w tej firmie w XXI w to już zupełnie przegięcie i temat na inną rozmowę ale patrząc po jakości wszelakich tabelek nikt tam nie ogarnia obsługi komputera wyżej niż na poziomie 5 latka. Szkoda drzew bo 95 % tych rzeczy można ogarnąć przez internet ale czego spodziewać się gdy ktoś tak usilnie lubi Pocztę Polską. Trochę jakby czas zatrzymał się w miejscu 30 lat temu.

@kiedys_obiektywny

Opisujecie tutaj głównie zarządzanie, a mnie interesują konkrety. Jakie są teraz stawki? Jakie trasy? W jakim systemie jest praca? Z góry dziękuję za odpowiedź

@Irena

System 24/7 dni w tygodniu 365 dni w roku. Za moich czasów było to 27gr/km. Teraz chyba coś się zmieniło ale musiałby się wypowiedzieć ktoś kto tam jeszcze pracuje. Trasy różne czasem parędziesiąt km a czasem grubo ponad tysiąc. Uśredniając pewnie od około 600-700 km dziennie. Godzinówka wychodziła mi wtedy coś około 23zł ale nie ukrywam że nie była to prawie nigdy jazda stricte z przepisami ;)

Wiktoria
@kiedys_obiektywny

Hmmm o co właściwie z tymi listami obecności? Nie rozumiem. Na czym to polega i po co to? Na czym polega odsyłanie tych listów? Można poznać szczegóły, o co w tym chodzi i kto się ma podpisywać?

Tadeusz D

Dodali ogłoszenie , że szukają (usunięte przez administratora) do przeprowadzek. Czyżby już się pobudowali wszyscy za pieniądze puzona,pitona i gwidona??? Ciekawe jaki kierowca będzie wnosił do szałasu El- Kasy jej karton(usunięte przez administratora)....???

Tadeusz D

Oczywiście Mark Elliot Zuckerberg może być obrażony , że na jego miejsce wstawiłem Elona Muska , ale ta wasza lampucera o głosie wrony się nie zorientuje . Niby po studiach a wiedza studni.

Już nie

Chciałem się zatrudnić , bo lubię jeździć i nie jestem śpiochem ale jak poczytałem o traktowaniu przez szefów kierowców , to wolę pakować konserwy do kartonów na linii produkcyjnej.

Proponuje

Musiałeś być bardzo związany emocjonalnie z firmą że nie pracując już nadal tu zaglądasz. Proponuję kazdemu sie rozejść stąd i nie przysparzać sobie problemów i dyskusji które nic nie wnoszą. Wiekszosc z tych komentarzy to stek bzdur.Aż oczy bolą :D Pozdrawiam

Maszynista

Ja nagrania od kolegów z firmy co na mój temat mówiłeś jadąc z nimi też mam i chętnie wprowadzę sprawę cywilną.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury - Choszczno

• Jak się pracuje w Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 5 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Jarzębinowa 4B lok. 5
    73-200 Choszczno